Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

İpponun dayak yediği bölümleri hızlı hızlı geçersen zaten 2 günde okursun :D
Hahahaha :D. Öyle de sarmaz bea. Bir serinin bitmesini sevmediğim için uzun sürdü aslında. Bir seriyi okudum mu şimdi neyi okusam diye kalıyorum. O boşluk hissindense uzun uzun okurum ama bazı vs'lerde sıkılıp bir süre ara verdiğim olmuştu yalan değil. Zaten mangaka'da seriyi uzatmak için diğerlerinin dövüşlerini uzattı artık. Baktı ippo alıcak bu gidişle dünya şampiyonluğunu :D. Aoki ve kimura'nın önceki vs'ler iki sahne sürerdi takamura ilk raund nakavt yapardı hep ippo odaklıydı ne güzeldi o zamanlar hızlı hızlı ilerlerdi. (yanlış anlamayın takamura vs'leri müthiştir :D.)

Not: Kaan harcadırlar be Crixus'u :agla:

Hahahaha :D. Öyle de sarmaz bea. Bir serinin bitmesini sevmediğim için uzun sürdü aslında. Bir seriyi okudum mu şimdi neyi okusam diye kalıyorum. O boşluk hissindense uzun uzun okurum ama bazı vs'lerde sıkılıp bir süre ara verdiğim olmuştu yalan değil. Zaten mangaka'da seriyi uzatmak için diğerlerinin dövüşlerini uzattı artık. Baktı ippo alıcak bu gidişle dünya şampiyonluğunu :D. Aoki ve kimura'nın önceki vs'ler iki sahne sürerdi takamura ilk raund nakavt yapardı hep ippo odaklıydı ne güzeldi o zamanlar hızlı hızlı ilerlerdi. (yanlış anlamayın takamura vs'leri müthiştir :D.)

Not: Kaan harcadırlar be Crixus'u :agla:
Yan karakterlere de biraz ağırlık vermesi sorun değil de adam japonyanın dışına çıkmadı dünya şampiyonluğuna gidiyor. Her rakibi de kabul ediyor japonyaya gelmeyi havasından mıdır nedir :D Miyatayla olan maçı da yaptırmaması, ipponun hala gerzek tavırlı olması, İtagaki diye Sasukenin değişik versiyonu bir adam çıkardı başta ne güzel saygılı efendi çocuktu. Bu kadar uzaması havayı kaçırıyor yani bilemedim.

Not: Yaramızı deşme..

Yan karakterlere de biraz ağırlık vermesi sorun değil de adam japonyanın dışına çıkmadı dünya şampiyonluğuna gidiyor. Her rakibi de kabul ediyor japonyaya gelmeyi havasından mıdır nedir :D Miyatayla olan maçı da yaptırmaması, ipponun hala gerzek tavırlı olması, İtagaki diye Sasukenin değişik versiyonu bir adam çıkardı başta ne güzel saygılı efendi çocuktu. Bu kadar uzaması havayı kaçırıyor yani bilemedim.

Miyata maçının olmaması gerçektende de fenaydı ama ippo'nun da emekliliği düşünme olayından kaynaklanıyor bence. Miyata ile şampiyon olduğu zaman kapışacaklar bence. Ben itadaki'den korkuyorum asıl. Ne yapacağı belli değil onun arada bi triplere girmiyor değil hani :). En azından kurdun maçı için gitselerdi izlemeye diyor insan. Bir de şu kumi ile olan yavaşlığı da öldürüyor beni. Şu kumsal bölümlerinde baya hevesliydim gülme krizine girmiştim bide. Son zamanlarda en çok eğlendiğim bölümde takamura vs date, sendou, mashiba ve diğerleri oldu. Yarılmıştım gülmekten :D.

Not: Yaramızı deşme diyon ama avatarını gördükçe ağlıyacak gibi oluyorum. Bu aynı alex'i bir poster'de gördüğüm zaman hissettiklerim gibi. Tam unuttum diyorum hop bir yerlerden çıkıyor tekrardan.

Beyler 1000 küsür bölümde aramaya üşendim de belki hatırlayanlar olur.Sendo'nun sağlam dövüşü var mı varsada kaçıncı bölümler ezik ingilizcem ile bir göz atmak istiyorum.Söyleyen olursa çok iyi olur ha :D

Beyler 1000 küsür bölümde aramaya üşendim de belki hatırlayanlar olur.Sendo'nun sağlam dövüşü var mı varsada kaçıncı bölümler ezik ingilizcem ile bir göz atmak istiyorum.Söyleyen olursa çok iyi olur ha :D
Sendonun Meksikalı biriyle maçını gösterdiler oda 7 raund sendo zorlandı 8 de kalktı gitti çaktı bir tane bitti ama 3-4 sayfada gösterildi yani uzun bir dövüşü yok.

thosy

Valla helal olsun ben 2-3 ay bu mangayı okudum. 8 günde bitirebilmek hem üzücü hemde başarıdır bence.
Beğendiğim bir seri buldummu var olan bölümlerini bitirmeden rahat edemiyorum. Hajime no Ippo sorun yaratmadı yaza geldiğinden. En büyük problemi One Piece'e başladığımda yaşamıştım. Final haftası 7 günde 5 sınava girmeme ramen yaklaşık 350 bölüm One Piece izlemiştim. :oleyo:

Sendo'nun Ippo ile 2 dövüşü var. Birisi kemer dövüşüydü, diğeride doğu çaylak kralı vs batı çaylak kralı maçıydı sanırım. Onun dışında bir maçı daha geçiyordu ama 4-5 sayfada geçiştiriliyordu.

90 lı yıllarda japonyada maçlar yapılıyordu.. yanlış hatırlamıyorsam mike tyson un ilk yenildiği maçta japonyadaydı... Mike Tyson vs Buster Douglas ... bence de artık bu adam japonyanın dışına çıksın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık