Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

çok kaliteli bi manga yani animesinede bayılıyordum zaten bikaçkere izledim bitirdim keske animeside devam etse . mangayı ingilizce filan bi şekilde okuyoruz sıkıntı olmuyorda animesi devam etse daha bi mükemmel olurdu

Reaper

manga okuyan biri özelden kısa bir özet geçebilir mi neler oluyor

1008~1009 çıktı sıcacık :D
ippo yine motor oldu ring dışında her zamanki gibi :D Takamura bir şeyler dedi ama du bakalım çıkar kokusu.

thosy

Takamura, Ippo eskisinden güçsüz dediyse vardır bir bildiği. Takamura box konusunda hiç yanılmıyor. Belki savaşçı ruhuyla ilgili bir eksiklik olabilir. Bu arada Ippo'nun kemerini Itagaki alacaktır ama ilk maçta mı alır yoksa bir süpriz görür müyüz merak ediyorum.

İtagakiyi şöyle temiz bir dövsünler istiyorum da zaten bir yenilgisi var. İkinciyi de bu kadar erken aldırmaz. Bence İpponun mental açıdan sıkıntısı var. Tamam kararlılığı inanılmaz kafasına koydu mu stamina canavarına dönüşüyor ama bir hırs ve koparıcılık göstermiyor. Son dövüşünde de koçuna salladı diye kızdı ve sonra gene bu boks değil triplerine girdi. Kardeşim ha kızıp ağzına yüzüne vurmuşun ha spor deyip vurmuşun neyin ergenliği bu.

bölümün kahramanı yine sehpaydı. iyi güldürdü mübarek. :D ayrıca kaan'a katılıyorum, takamura'nın bahsettiği zayıflık mental zayıflığıdır bence de. ama her zaman olduğu gibi aşacaktır bir şekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık