Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Harbi bu birde buggy var.Adam bence Mihakwi kılıçsız yenebilecek adamlardan birisi.Çünkü ne kadar kesersen kes adam yine birleşiyor.Birde bu buggye bir mektup gelmişti o neydi ki acaba bilen varmı ?

seçeneklerin içinde, gücü en fazla kısıtlanan meyvenin kage kage no mi olduğunu düşünüyorum. eğer kısılmasaydı muazzam bir gücü olurdu. anime içersinde ise marconun meyvesinin kısıtlandığını düşünenlerdenim. saldırı yönünden.
bende öyle düşünüyorum savunması fazla diyenlerede savunması zaten anka kuşunda olması gereken bir şey ekstra bir şey verilmemiş en azından pençe haricinde saldırısına yardımcı olcak bir şey vereydi Oda:respect:

sitede ışık hızıyla alakalı olarak okuduğum bazı bilimsel şeylerin teori olduğunu unutmayın. örneğin ışık hızında zamanın duracğı falan yok. ODA nın burada düşünürken bu kadar bilimsel teorileri ele aldığını sanmıyorum.

jporta

kesinlikle bomu bomu no mi aşırı gücü kısılmış meyve . bomba dedinmi atom bombasından hidrojen bombasına yolu var. ama kullanan karakter sümüğünü patlatan embesilin teki. bu meyveyi verin garp'a falan bir yumruğuyla ada yok eder.

en başından beri mr.5'in meyvesi "bomu bomu no mi"nin hakkı yenen bir meyve olduğunu düşünmüşümdür. bomba adam olmayı bir düşünsenize...

edit: yorumları okumadan yazdım, tesadüf bu ki benden bir önce yorum yapan arkadaş da aynı meyveden bahsetmiş:)

kesinlikle bomu bomu no mi aşırı gücü kısılmış meyve . bomba dedinmi atom bombasından hidrojen bombasına yolu var. ama kullanan karakter sümüğünü patlatan embesilin teki. bu meyveyi verin garp'a falan bir yumruğuyla ada yok eder.
Garp'ın ada yok etmek için bomba meyvesine ihtiyac olduğunu düşünmek :). O adam zaten yok ederki ada yumruğu ile.

Bomba meyvesi konusunda da bence ne kadar şiddetli vurursan o kadar etkili bir patlama oluşturur. Atom bombasına kadar belki gidemez ama çok etkili bir meyve olur. Adam ezikti yapacak bir sey yok yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık