Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Soytarii26

Elbaf'ta çok güçlü meyve kullanıcıları olabilir diye düşünüyorum ben adamlar hem dev hem aşırı kuvvetli bi de meyve yemişlerse çok fena yani :D Ama Oda galiba onlara meyve yedirmez belki mesela balıkadamlara da yedirmedi (şimdilik)

Ayrıca meyve kullanıcısının gücü ne kadar yüksekse o kadar çok patlıyordu gura gura meyvesi gibi.WB de olsaydı o meyve red line bir vurmaya indirirdi heralde.:oleyo2:
hakikaten felaket bir güç yazık edildi sanjiye aslında tam uyacak bir güç o tekmelere sanjinin düşünsene ATOM BOMB diyip tekme attığını felaket olurdu yazık olmuş

Soytarii26

Mangayı animeyi izledikten sonra okuyorum ben ya yani sadece animede olanları biliyorum gibi o yüzden onu da bilmiyordum :/ Ama Elbaf'ta meyve kullanıcısı pek olacağını sanmıyorum olucaksa da yine 1-2 tane :D

Edit: Animenin de son bölümü izlemedim indirdim duruyor :D

Soytarii26

Sorun değil ya manga bölümü burası sonuçta hata bende spoiler yersem de. Biraz daha dikkatli olmaya çalışırım artık

Smoker bence Kage Kage no Mi meyvesinin zombi yapma olayında bir tane daha kısılma var eğer gölge sahibi ölürse zombide ölür bence buda gücü kısıyor bilgiye bunu ekleyebilirsin (bana göre)

Aslına bakarsak robinin meyveside kısılmış diyebiliriz. Sahibi ne kadar güçlüyse çıkan kollarda okadar güçlü oluyor diye biliyorum. Fiziksel gücü yüksek olan birinde olsaydı daha etkili olmazmıydı ? Hakili çıktığını düşünemıyorum bile

EustassKid

@satliam
Kesinlikle katılıyorum.Düşünsenize mezardan rogerın wbnin gölgesini alsa neler olurdu.

Apoonun meyvesi diyorum ben.Özelliği çok iyi fakat hareketi yapabilmen için iki saat beklemen gerekiyor.
Hawkinsin meyveside olabilir aslında düşünsenize 1000 tane kukla yapsaydı ölümsüz olurdu.

TheCrux

pika pika no mi en güçlü meyve olurdu kizaru ışık hızında hareket etse kimse dokunamazdı haliyle abartı olurdu

Bence de Mato Mato no mi meyvesi gücü kısılmış bir meyvedir.Shiki'nin meyvesinden üstün bir meyve olduğu halde çok ezilmiş.Dokunduğu insanları bile uçurabiliyor.İstese adam hody ile savaşırken adamı istediği yere fırlatırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık