Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo’nun “marijois’teki hazineyi ope ope no mi’yle beraber kullanan kişi tüm dünyayı yönetir” derken kastettiği şeyi çok eskiden im yapmıştır diye tahmin ediyorum. Dof’un dediği gibi im dünyayı yönetiyor çünkü. Eğer im bu güce sahip olmasaydı sadece dof değil dünya hükümeti de law’ın peşinden koşuyor olurdu. Dof’tan başka kimse o hazineyi bilmediği için ve im o güce zaten sahip olduğu için önemsemiyordur bence.

Eğer bu tahminin doğruysa im hiç görmediğimiz bi seviyede çıkabilir.
Dediğin gibi olursa One Piece'i bulan kişi de im den daha güçlü olur WB One Piece 'i biri bulunca dünyayı al aşağı edecek demişti

Dediğin gibi olursa One Piece'i bulan kişi de im den daha güçlü olur WB One Piece 'i biri bulunca dünyayı al aşağı edecek demişti
Luffy hem hazineye hem Ope Ope ye hem de One Piece'e sahip olacak. Marijois'deki hazinenin o hasır şapka olduğunu düşünüyorum. O şapkadan bence bir tane yok. Luffy'de de var. Law Luffy üzerinde meyvesini kullanacak. Son olarak Luffy One Piece'i bulacak :D Herşey Luffy'i gösteriyor.

Luffy hem hazineye hem Ope Ope ye hem de One Piece'e sahip olacak. Marijois'deki hazinenin o hasır şapka olduğunu düşünüyorum. O şapkadan bence bir tane yok. Luffy'de de var. Law Luffy üzerinde meyvesini kullanacak. Son olarak Luffy One Piece'i bulacak :D Herşey Luffy'i gösteriyor.
One Piece %80 tamamlandiysa Luffy geriye kalan %20 ile bu kadar güçsüz haliyle nasıl olacak merak konusu daha BM'a çizik bile atamadı en önemli gücü olan herşeyin sesini duyma yeteneği bence One Piece'in anahtarı.

Ha %80 ha %70 ne fark eder Luffy Hala çaylak statü de ne %20 ne de %30 yetmez onu en iyi yapmaya Zoro da buna dahil en iyi kılıç ustası olması için onunda çok yolu var.
Yani çok daha fazla var bitmesine. O konuda hemfikiriz ama bizimkilerin gideceği yol konusunda biraz farklı düşünüyoruz. Luffy'nin yapacağı pek birşey kalmadı aslına bakarsan.
  • Belki bir vites daha açar
  • Ondan sonra uyanış+haki (özellikle kral haki) gelişimi ile korsan kral olur.
Bunlardan en az biri Wano'da gerçekleşmeli. Bu da kısa süreli bir eğitimle hallolabilir. Basit iş. Zaten geri kalan sürede Elbaf ve Raftel gibi en az 2 arc daha olur son savaşa kadar.

Zoro'nun ise alacağı tonla p-up var.
  • Element kesme teknikleri (kesin öğrenecek)
  • Kral haki (kesin çıkacak)
  • Kılıç değişimi (kesin olacak)
  • Kapalı göz (şeytani güç kontrolü?)
  • Silahlanma hakisi
Bunların büyük kısmının Wano'da gerçekleşeceğini düşünüyorum. En azından kral haki, kılıç değişimi, element kesme ve silahlanma hakisinde seviye atlama olaylarını bekliyorum. Yani Zoro Wano'dan çıktığında "bu adam olmuş" diyebileceğimiz bir seviyeye ulaşıp amiral kanırtacak duruma gelmiş olacak her türlü.

Durum bu şekilde. Wano güç seviyelerinin fırlayacağı bir arc olacak. Bu şekilde düşünürsen o kadar da uzun süreye ihtiyaçları yok tayfanın. P-uplar üst üste gelecek bence Wano'da.

Yüzde seksen olayını duyunca şu şarkı çalıyor hep arka fonda.

Adamın hayatı yalan Red'i. Kendisinden başka inanan yok dediğine :D

Yani çok daha fazla var bitmesine. O konuda hemfikiriz ama bizimkilerin gideceği yol konusunda biraz farklı düşünüyoruz. Luffy'nin yapacağı pek birşey kalmadı aslına bakarsan.
  • Belki bir vites daha açar
  • Ondan sonra uyanış+haki (özellikle kral haki) gelişimi ile korsan kral olur.
Bunlardan en az biri Wano'da gerçekleşmeli. Bu da kısa süreli bir eğitimle hallolabilir. Basit iş. Zaten geri kalan sürede Elbaf ve Raftel gibi en az 2 arc daha olur son savaşa kadar.

Zoro'nun ise alacağı tonla p-up var.
  • Element kesme teknikleri (kesin öğrenecek)
  • Kral haki (kesin çıkacak)
  • Kılıç değişimi (kesin olacak)
  • Kapalı göz (şeytani güç kontrolü?)
  • Silahlanma hakisi
Bunların büyük kısmının Wano'da gerçekleşeceğini düşünüyorum. En azından kral haki, kılıç değişimi, element kesme ve silahlanma hakisinde seviye atlama olaylarını bekliyorum. Yani Zoro Wano'dan çıktığında "bu adam olmuş" diyebileceğimiz bir seviyeye ulaşıp amiral kanırtacak duruma gelmiş olacak her türlü.

Durum bu şekilde. Wano güç seviyelerinin fırlayacağı bir arc olacak. Bu şekilde düşünürsen o kadar da uzun süreye ihtiyaçları yok tayfanın. P-uplar üst üste gelecek bence Wano'da.

Adamın hayatı yalan Red'i. Kendisinden başka inanan yok dediğine :D
Çok güzel anlattın eline sağlık biz Reverie içinde çok şey bekledik 10 bölüm den az ayırdı bir sürü soru işareti bıraktı muhtemelen Wano arc ı işlenirken aynı zamanda Reverie arcinda neler döndüğü ile ilgili kesitler çıkabilir karşımıza.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık