Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce Dragon mu Im mi daha güçlü çıkar?
Doflamingo’nun “marijois’teki hazineyi ope ope no mi’yle beraber kullanan kişi tüm dünyayı yönetir” derken kastettiği şeyi çok eskiden im yapmıştır diye tahmin ediyorum. Dof’un dediği gibi im dünyayı yönetiyor çünkü. Eğer im bu güce sahip olmasaydı sadece dof değil dünya hükümeti de law’ın peşinden koşuyor olurdu. Dof’tan başka kimse o hazineyi bilmediği için ve im o güce zaten sahip olduğu için önemsemiyordur bence.

Eğer bu tahminin doğruysa im hiç görmediğimiz bi seviyede çıkabilir.

Dragon’un üstünü önceden çizmiş olabilir Im. Zaten zaman zaman isim veriyormuş önceki posta da Dragonun ismini vermiştir.

Adam hem hükümetin en üst kademesine savaş açıyor , hem ülkelere bağımsızlık aşılıyor hem de bir D.

Amma şu Vivi ve şiroşi mevzusunda başka bir iş var . Özellikle o Vivi posteri ile tahta çıkması felan .

Im Nefertari ailesinin soyundan bile olabilir .

Benim teorim İm ortaya çıkacak soylular ona biat edecek.Alt tabakadakiler ise korsanlara yaklaşacaklar. Büyük bir başkaldırış olacak ve yok edileceklar. Daha sonra Korsanlar işin içine dahil olurlar. Denizciler de yıkım çağrılarından bıkıp korsanlığa adım atmaya başlarlar. Al sana mis gibi tüm dünyayı içine almış bir savaş . Yağmacı korsanlara para verip yiyecek verip yollarlar savaşmaya. Korsanlar da gaza gelir ve birleşir.

Benim teorim İm ortaya çıkacak soylular ona biat edecek.Alt tabakadakiler ise korsanlara yaklaşacaklar. Büyük bir başkaldırış olacak ve yok edileceklar. Daha sonra Korsanlar işin içine dahil olurlar. Denizciler de yıkım çağrılarından bıkıp korsanlığa adım atmaya başlarlar. Al sana mis gibi tüm dünyayı içine almış bir savaş . Yağmacı korsanlara para verip yiyecek verip yollarlar savaşmaya. Korsanlar da gaza gelir ve birleşir.
Denizciler korsanlığa başlamaz.Sakazuki Denizcileri hükümetten ayırıp bağımsız bir denizciler kuracak.Sonra hem korsanlara hem hükümete dayayacak eksiksiz adaleti.

Denizciler korsanlığa başlamaz.Sakazuki Denizcileri hükümetten ayırıp bağımsız bir denizciler kuracak.Sonra hem korsanlara hem hükümete dayayacak eksiksiz adaleti.
Evet o şekilde de olabilir benim kafama yatıyor. Smoker bu ayrılmanın öncülerinden olacağı için bu kadar üstünde durulduğunu düşünüyorum.

Şu MR.5 ‘in meyveyi Sanjie vereceksin tam olur . Müthiş bir güç . Şöyle tekmeyi vurdu mu patlatacak . MR.5 tayfaya gelsin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık