Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fandaş niyetim Luffy'i küçük düşürmek değil hızlı P.up alsın diye aceleye getiriyorum. Yoksa Wano arcinda Kaido devirecek ve bizde okuyacaz Kaido bu canavarlar kralı zaten onu devirirse bana göre rakip tanımaz olur ne Karasakal rakip olur ne im ne de dedesi :hhh:
Ama dediğin gibi Yonkou'ların alayı zaten kibir .. için, ya kibirli ya da cahildir. Adam Katakuri indirmiş be FANDAŞ.:D

Eyvallah. Reverie'yi biraz daha gösterseydi iyiydi. Bir parmak bal çalıp bıraktı. Arcın ortasında mekan değiştirilmesini de hiç sevmiyorum ama bakalım nasıl yapar Oda efendi.
Bir ihtimal daha var o da son savaşta düğümü çözecek E. Oda sensei :bilmem:

Ama dediğin gibi Yonkou'ların alayı zaten kibir .. için, ya kibirli ya da cahildir. Adam Katakuri indirmiş be FANDAŞ.:D
Fandaş aşk olsun Shanks kibirli mi? BM, Kaido ve Karasakal kibirli Tamam Eyvallah ama Shanks bu ya sonunda kötü biri çıksa da kibirden olmayacak bence sinirden olacak :hhh:

Bir ihtimal daha var o da son savaşta düğümü çözecek E. Oda sensei :bilmem:

Fandaş aşk olsun Shanks kibirli mi? BM, Kaido ve Karasakal kibirli Tamam Eyvallah ama Shanks bu ya sonunda kötü biri çıksa da kibirden olmayacak bence sinirden olacak :hhh:
Yok alayı dedim hepsi demedim. Aklıma Shanks geldi kibirli olmayan. Karınca muamelesi çekeceği adama karşı bile kibirli olmayan adama kibirli demem ben.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık