Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Bunlar ödül avcılarının olmaması gibi serinin bugları kesinlikle. Yonko devrildi diye ağlayan dünya yöneticileri varken hepsi saçma. Seri sadece Luffy'nin etrafında dönmese tüm bunları görürdük.
Aynen ne yazık ki çok ana karakter ekseninde dönen bir seri 1000 bölümü aşkın bir de. Arada dışına çıkıyor en fazla 3 4 bölüm o da üstün körü geçiştiriyor.

Marineford'da ryou ve ileri gözlem kullandı amiraller diye hatırlıyorum. Ayrıca 2 karakter denk olsa birbirleriyle savaşırken nasıl birine yardım edebilirler? Roger ve Garp gibi. Roger koruyabilir mi mesela birilerini Garp ile savaşırken? Varsayımlar var kalınlaştırdığım yerler gibi. Kendi diyor zaten bir süredir (Yıllar yazmıyormuş sanırım.) kılıç kullanmadım diye. Bunun üstüne kondisyonu da az. Hemen yoruluyordu iki kılıç sallayarak. Prime hali ise 3 gün Wb korsanlarına karşı savaşıyor normal bir şekilde. Kral haki konusunda zaten mangaka tarafından Shanks gibi 100.000 kişiyi bayıltabileceği söylendi diye biliyorum.
Marineford'da kullandılar ama çizilmedi biz sonradan öğrendik kullandıklarını Rayleigh'de kullanabilecek seviyededir o hakileri bence ama o zamanlar çizilmemiştir güncelde olsa kizaru rayleigh fightı ışıklı mışıklı haki patlamalarını görürdük. Kizaru Rayleigh fightı içinse net konuşamıyorum çünkü kizaru çok kara kutu gücünün hepsini kullanıyor muydu bilemeyiz rahat gözüküyordu dövüşürken, Rayleigh yardım olayıda çeviriye bakmak lazım belki 'Daha çok yardımcı olabilirdim' demiştir kizaruyu daha uzun süre tutmakta yardımı olmak sayılabilir.
Prime hali wb korsanlarıyla 3 gün dövüştüyse Rayleigh'e artı yazmaz ki 3 gün oden'le yenişememişler oden seviyesi oluyor işte he Odene'de Filo amiralinden güçlüdür diyorsanız bilemeyeceğim artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık