Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
KK = Filo Amirali > Yonko = Amiral = KK Sağkolu >> Yonko Sağkolu
Denizcilerden tek bir tane kk seviyesi var o da garp.Sengoku bu seviyede birisi değil.
Niye bu adamı abartıyorsunuz anlamıyorum.Roger ile Birlikte en güçlü tayfayı dağıtan adam garp Denizci Kahramanı olarak bilinen adam gene garp,Roger'ı ölüm ile burun buruna getiren adam gene garp.Sırf Garp'ın yanında iki poz kesti diye dengi olmuyor.Sengoku güçsüzdür demiyorum elbette güçlüsü ama ne kk seviyesinde ne de yonko(Shanks teach Kaido)

Denizcilerden tek bir tane kk seviyesi var o da garp.Sengoku bu seviyede birisi değil.
Niye bu adamı abartıyorsunuz anlamıyorum.Roger ile Birlikte en güçlü tayfayı dağıtan adam garp Denizci Kahramanı olarak bilinen adam gene garp,Roger'ı ölüm ile burun buruna getiren adam gene garp.Sırf Garp'ın yanında iki poz kesti diye dengi olmuyor.Sengoku güçsüzdür demiyorum elbette güçlüsü ama ne kk seviyesinde ne de yonko(Shanks teach Kaido)
Saydığın isimlerden sadece Kaido'yu gördük. Söylenenlere göre Sengoku'nun imajı Shanks'tan da ileride, Teach'ten de. Eskinin söylemlerini gerçek olarak yazmaktan vazgeçin artık. Bunların sadece Yonko fanlarının yorumları olduğunu kaç yıldır görüyoruz.

Yarı ölü wbnin neler yaptığını gördükten sonra Roger ve sağ kolunun neler yapacağını tahmin bile edemiyorum.Adamda nasıl bir haki varsa meyvesiz kral olmuş sağ kolu bile yaşlı haliyle kizaru tutuyordu üstelik meyvesiz.Amiralleri perişan ederler.

Saydığın isimlerden sadece Kaido'yu gördük. Söylenenlere göre Sengoku'nun imajı Shanks'tan da ileride, Teach'ten de. Eskinin söylemlerini gerçek olarak yazmaktan vazgeçin artık. Bunların sadece Yonko fanlarının yorumları olduğunu kaç yıldır görüyoruz.
Neyin imajından bahsediyorsun ? Sengoku neyi var onu yonkoların üstüne koyan ne bi feat var adam akıllı ne de şöylem.Filo amiralı kk seviyesi ile denk gören burada ki amiral fanları başka çok denk gelmedim öyle diyenlere.

Neyin imajından bahsediyorsun ? Sengoku neyi var onu yonkoların üstüne koyan ne bi feat var adam akıllı ne de şöylem.Filo amiralı kk seviyesi ile denk gören burada ki amiral fanları başka çok denk gelmedim öyle diyenlere.
Sengoku WB ve Roger ile kapışmış amiral zamanlarında.

Rayleigh'in o dövüşte herhangi bir hakiyi üst düzey kullandığını gördük mü?
Ki zaten biraz daha genç olsam onlara yardım etmek isterdim demişliği de var dövüşürken. Ayrıca yıllardır kılıç kullanmadığını da belirtmişti sanırım. Umarım yanlış çeviri değildir.
O zamanlar hiçbir hakiyi üst düzey görmedik ki zirvedekilerin savaşı marineforda bile doğru düzgün haki çizilmemişti
Biraz daha genç olsa amirali daha uzun tutar, belki kaçmalarını falan sağlar kendinde zaten 'Prime olsam yenerdim' demiyor 'Yardım ederdim' gibisinden bir şey diyordu. Yani prime rayleigh ve sabody rayleigh arasında fazla fark olduğunu düşünmüyorum 1 seviye altı olsun en fazla

* Bölüm 0'da Sengoku direkt kendisi dahil olmak istiyor Garp gibi Roger vs Shiki olayına
* Yine Shiki ile MF'de Garp ile beraber savaşan da Sengoku.
* WB Shanks ile görüşmesinde Roger, Garp, Sengoku diyor. Ne övdüğünüz Yonko BM var ne de KK sağkolu Rayleigh ne de diğer büyük Shiki.
* WB MF'ye geliyor kaç kere Sengoku Sengoku diyor. Garp'ı bir kez anıyor sadece.

Bunları yıllarca dedik ama inandıramadık.
* Sonra Oda Sengoku'ya kral haki verdi.
* Roger Garp ile beraber Sengoku'yu da rakip gördüğünü ilan etti.
* Tek elle Sengoku tokatlar denilen Rayleigh ergenlerle 3 gün savaştı

Bunlar olurken dünyadaki okuyucular Sengoku konusunda hata yaptıklarını kabul etti. Adam Kaido karşısında bile anket kazanır duruma geldi. Sen gelip 2022 yılında Sengoku Yonko etmez diyorsun. Yukarıda yazdım işte, dediğin gibi bu adam poz kesmedi sadece, her zaman aksiyona geçmiş kendisi. God Valley'de yoktu çünkü o olay şansa gelişmiş bir şey. Sengoku yakınlarda olsa mutlaka katılırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık