Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
O zamanlar hiçbir hakiyi üst düzey görmedik ki zirvedekilerin savaşı marineforda bile doğru düzgün haki çizilmemişti
Biraz daha genç olsa amirali daha uzun tutar, belki kaçmalarını falan sağlar kendinde zaten 'Prime olsam yenerdim' demiyor 'Yardım ederdim' gibisinden bir şey diyordu. Yani prime rayleigh ve sabody rayleigh arasında fazla fark olduğunu düşünmüyorum 1 seviye altı olsun en fazla
Marineford'da ryou ve ileri gözlem kullandı amiraller diye hatırlıyorum. Ayrıca 2 karakter denk olsa birbirleriyle savaşırken nasıl birine yardım edebilirler? Roger ve Garp gibi. Roger koruyabilir mi mesela birilerini Garp ile savaşırken? Varsayımlar var kalınlaştırdığım yerler gibi. Kendi diyor zaten bir süredir (Yıllar yazmıyormuş sanırım.) kılıç kullanmadım diye. Bunun üstüne kondisyonu da az. Hemen yoruluyordu iki kılıç sallayarak. Prime hali ise 3 gün Wb korsanlarına karşı savaşıyor normal bir şekilde. Kral haki konusunda zaten mangaka tarafından Shanks gibi 100.000 kişiyi bayıltabileceği söylendi diye biliyorum.

Son düzenleme:
Ray bozuyor olayı,her ne kadar amiral üstü biri olsada iki amiral alamaz gibi.Kaido ve Roger olsa top gibi sektirirler amiralleri hatta can sıkıntısından tavla atarlar belki.

2 gencin 1 Yonko aldığı evrende 4 Amiral bu ikisini alamıyor mu? Roger da Rayleigh de insan üstelik. Kaido ve BM gibi sert derileri de yok. Fujitora uçursa, sıkıştırsa, 3 logia illa zarar verir. :D
İki genç bir yonko'yu almadı öncelikle. 2 genç + 1 bomba belki. :D
Ondan sonra da konuya göre hepsinin zirve halini alıyoruz, Ray de yaşlı değil yani.

Roger Sengoku ya da Garp'ı yollayın siz zevk vermiyorsunuz diyor. Onlarla daha önce dövüştüğünü anlayabilirsin o diyalog üzerine. Ve WB ile kapışmaya gittiği de söylenmişti bir yerlerde onu bulamam şimdi. Garp genellikle Roger'ın peşine gidiyordu Sengoku ise WB'nin.

Yalnız bu konuşmalarda da tuhaflık var. Şu an hangi Amiral kimin peşine düşmüş ki önceden böyle şeyler oluyor?

Yalnız bu konuşmalarda da tuhaflık var. Şu an hangi Amiral kimin peşine düşmüş ki önceden böyle şeyler oluyor?
İmparatorlar oturduğu yerden kalkıp bir şey yapmıyor ki. Kırk yılın başı ittifak yapacaklardı işte Kizaru gidecekti ama savaş lordları ve krallıkların toplantısına falan denk geldi.
Bunlar ödül avcılarının olmaması gibi serinin bugları kesinlikle. Yonko devrildi diye ağlayan dünya yöneticileri varken hepsi saçma. Seri sadece Luffy'nin etrafında dönmese tüm bunları görürdük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık