Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
@Erkan12 Mangakanın dahi kale almadığı Shiki malını adam yerine koyup Garp'a sallaman seni feci üzecek dostum. Yapmamanı tavsiye ederim neyi savunuyorsun ne için bu örnekleri veriyorsun pek okumadım ama gerekirse komple sil at şu argümanı kafandan herhangi bir ortamda yazma.
Şöyle bir baktım Roger'a bağlamış galiba.Roger Garp'ın üzerinde ciddi anlamda.O konuda haklı yani.Garp beyazsakalı kendinden daha üstün görüyor Roger desen ona eşit hatta daha üste çıkabilecek birisi.

Smoker kadar olmasa da amiraller gibi peşinden koşup durmuş.Bir dövüşte de ittifak olunca adama kahraman demişler.Roger'ı bağlayan birşey yok korsan istediği gibi davranır canı o an ne isterse bunu seride Yasopp söylüyordu.Fakat denizci ittifak oluyorsa Xebec'e güç yetiremediği içindir.O olayda da aslan payı muhtemelen Roger'da yani.

@Erkan12 Mangakanın dahi kale almadığı Shiki malını adam yerine koyup Garp'a sallaman seni feci üzecek dostum. Yapmamanı tavsiye ederim neyi savunuyorsun ne için bu örnekleri veriyorsun pek okumadım ama gerekirse komple sil at şu argümanı kafandan herhangi bir ortamda yazma.
Adamı Mihawk üzdü bile. Şaşkınlıktan Shiryu amiral-yonko arası olur, BB de 3 amiral alır demeye başladı. Bu onu hiç üzmez. :(

Garp hakkında hala aynı muhabbetlerin dönmesi ve gücü hakkında bu kadar şüpheye düşülmesi beni bitiriyor. Bu adam Luffy'nin olmuş hali işte anasını satayım bunu görmek ne kadar zor olabilir?
Bu Luffy'ye hakarettir. Garp her ne kadar kendisini denizcilerden ayrı tutsa da sonuçta o da diğer denizciler gibi emir alıyor ve dünya hükümetinin emirlerini bir yere kadar dinliyor. Luffy gibi birisi asla Garp gibi emir dinleyip, oraya git diyince gitmez buraya gel diyince gelmez, kendi istediğini yapar her zaman. Garp, bildiğin diktatör gibi birisi, zorla Luffy'yi denizci yapmaya çalışan birisi. Luffy hiçbir zaman bu şekilde hareket etmez. Luffy ile Garp birbirinden çok farklı karakterler. Hem karakter farkı hem lastik gücü farkıyla Luffy, Garp'ın üzerinde bir karakter olacak hatta oluyor bile. Haki seviyesi de yüksek olacaktır bu karakter farkı ve Luffy'nin daha özel birisi olması sebebiyle. Bu kadar açık farkları görememen beni şaşırttı doğrusu. Shiki, Roger ile Garp'ı aynı kefeye bile koymuyor. Law bile bir D. olarak daha sağlam bir karakter, Shichibukai unvanını çöpe attı Amiralin önünde ve Luffy ile birlik oldu, Garp ise asla denizcilerden ayrılamayacak ve unvanını çöpe atamayacak birisi. Shanks bile çok daha esaslı bir karakter bu sebeple Garp'ın torunu Garp'ın ısrarlarına rağmen denizci değil, korsan oluyor ve Shanks'ı idol olarak görüyor.

Adamı Mihawk üzdü bile. Şaşkınlıktan Shiryu amiral-yonko arası olur, BB de 3 amiral alır demeye başladı. Bu onu hiç üzmez. :(
Dönüp dolaşıp Mihawk'a geliyorsun bakıyorum, :ehe: Mihawk'ın beni üzebilmesi için önce Yonko seviyesine çıkması gerekir. Zoro'nun geçeceği bir karakterin Yonko seviyesinde olmayacağı neredeyse kesin gibiyken beni üzmesi pek imkan dahilinde değil yani, hatta sadece Zoro değil, Shiryu'nun da geçeceği bir karakter, seri içerisinde ki yeri ve önemi asla bir Yonko kadar olamaz, böyle bir yan karakter için ben üzülmem, ama seni bilemem.

Dönüp dolaşıp Mihawk'a geliyorsun bakıyorum, :ehe: Mihawk'ın beni üzebilmesi için önce Yonko seviyesine çıkması gerekir. Zoro'nun geçeceği bir karakterin Yonko seviyesinde olmayacağı neredeyse kesin gibiyken beni üzmesi pek imkan dahilinde değil yani, hatta sadece Zoro değil, Shiryu'nun da geçeceği bir karakter, seri içerisinde ki yeri ve önemi asla bir Yonko kadar olamaz, böyle bir yan karakter için ben üzülmem, ama seni bilemem.
Mihawk'ın seni üzebilmesi için haki kullanması bile yeterli ne anlatıyon sen ? :hhh:

Bu Luffy'ye hakarettir. Garp her ne kadar kendisini denizcilerden ayrı tutsa da sonuçta o da diğer denizciler gibi emir alıyor ve dünya hükümetinin emirlerini bir yere kadar dinliyor. Luffy gibi birisi asla Garp gibi emir dinleyip, oraya git diyince gitmez buraya gel diyince gelmez, kendi istediğini yapar her zaman. Garp, bildiğin diktatör gibi birisi, zorla Luffy'yi denizci yapmaya çalışan birisi. Luffy hiçbir zaman bu şekilde hareket etmez. Luffy ile Garp birbirinden çok farklı karakterler. Hem karakter farkı hem lastik gücü farkıyla Luffy, Garp'ın üzerinde bir karakter olacak hatta oluyor bile. Haki seviyesi de yüksek olacaktır bu karakter farkı ve Luffy'nin daha özel birisi olması sebebiyle. Bu kadar açık farkları görememen beni şaşırttı doğrusu. Shiki, Roger ile Garp'ı aynı kefeye bile koymuyor. Law bile bir D. olarak daha sağlam bir karakter, Shichibukai unvanını çöpe attı Amiralin önünde ve Luffy ile birlik oldu, Garp ise asla denizcilerden ayrılamayacak ve unvanını çöpe atamayacak birisi.

Amiral bile olamaz diyordun. Gerçi dur, Mihawk'ta haki bile yok diyordun. Dressrosa Luffy ve Law alırdı demi? Doflamingo, Mihawk'tan daha güçlüydü demi? Sen çoktan patladın zaten. Gelmiş Yonko olması gerek diyorsun şimdi. Yazık sana!

Shiryu, amiral ve yonko arası olacak diyorsun, ama onu geçecek Zoro Yonko olamayacak da diyorsun, anlıyorum. Ne güzel mantığın varmış. Mihawk temizinden amiral seviyesi vardır, bu da onu herhangi bir isme ezilmeyeceğini gösterir. İnternetten kendini nasıl sildireceğini merakla bekliyorum Erkan. Öyle böyle yok olmayacaksın,sadece yapılan mimler kalacak. 🤭

Garp terfileri red etmeseydi Amiral olacaktı.BigMom denizcilere katılsaydı amiral olacaktı.Amiral>Yonkou diyemem ama aralarında hiç fark yok.Marinefordda Wb bana göre BigMomdan Kaidodanda güçlüydü Bu arc izliyoruz hepsini :) Akainu önüne geleni tekliyodu BigMom sırf yuvarlanıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık