Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Wano'da 2v1 savaşın ne demek olduğunu mangaka anlatmasına rağmen kimse doğru düzgün kavrayamamış.

Jack, hemen hemen denk olduğu Inu ve Neko'ya 2v1 atarken tepki bile veremeden Kaido araya girmse ölüyordu, komalık oluyordu.

Marco, kendi ligindeki ve bir alt seviyedeki iki karakterle aynı anda savaşırken dövmesine rağmen kaybetti yine 2v1 avantajı.

Kid ve Law, sürekli birbirlerine yarattıkları açıklarla Linlin'e saldırı atıyorlar tek başına uzun süreli duracak güç yok ikisinde de ama 2v1de indirecekler neredeyse.

Siz 2v1 atmayı çocuk oyunu sandınız heralde

Son düzenleme:
Kurgusal evrende yaşayan ve normal insanlardan kat kat güçlü olan Akainu'nun o eğimde bir yokuşu çıkamayacağını düşünüyorsan tartışmaya gerek yok.
2.53 kısmına bakarsan ayağa kalkamadığı da çok net belli :). Akainu hasta yaşlı Wb'ye en fazla denk gidebiliyor. Sonra o Wb'den kat kat üstün Roger ile Akainu karşılaştırılıyor :D:
Animeye göre mi gidiyorduk yoksa mangaya mı managada direkt düşüyor
Bu wbyi güçsüz görme olayını da anlamıyorum adama milyon kere en güçlü dendi evet o "hasta, dokunsan ölcek" haline dendi bu seride ama ısrarla bi adam güçsüzmüş gibi algı çalışması

Çok farklı düşünüyoruz demek. O kadar fark görmüyorum.

Prime Ray'in, Prime Gaban'ın ergen Marco'larla 3 gün savaşması da montaj herhalde. :)
Prime Ray amirallerden güçlü.Adam kendisi diyor genç olsaydım seni sallamaz yardıma giderdim diye.Kizaru da diyor ben amiralim niye saksı muamelesi yapıyorsun.Ayrıca filmdeki Bullet dahi amirallerden güçlüydü.

Wano'da 2v1 savaşın ne demek olduğunu mangaka anlatmasına rağmen kimse doğru düzgün kavrayamamış.

Jack, hemen hemen denk olduğu Inu ve Neko'ya 2v1 atarken tepki bile veremeden Kaido araya girmse ölüyordu, komalık oluyordu.

Marco, kendi ligindeki ve bir alt seviyedeki iki karakterle aynı anda savaşırken dövmesine rağmen kaybetti yine 2v1 avantajı.

Kid ve Law, sürekli birbirlerine yarattıkları açıklarla Linlin'e saldırı atıyorlar tek başına uzun süreli duracak güç yok ikisinde de ama 2v1de indirecekler neredeyse.

Siz 2v1 atmayı çocuk oyunu sandınız heralde
Dediğin tamamen doğru ama şöyle bir şey var güç farkı fazla. Roger vs Wb + Usopp gibi düşün . Usopp direkt tek yedikten sonra bu vsye ne etki edebilecek. Fujitora ve Kizaru vasat amiraller , Roger onları çok kolay eforsuz yeneceği için vs 2v2ye döner.

Animeye göre mi gidiyorduk yoksa mangaya mı managada direkt düşüyor
Bu wbyi güçsüz görme olayını da anlamıyorum adama milyon kere en güçlü dendi evet o "hasta, dokunsan ölcek" haline dendi bu seride ama ısrarla bi adam güçsüzmüş gibi algı çalışması
Attığın sayfada da bir fark yok ki. Aynı eğimle düşüyor ve kalkamıyor. Ayrıca az önce kendin de dedin hasta haline en güçlü dendi diye... Roger o hasta Wb'den kat kat daha üstün.
1-O Wb'de 3 tür haki de yok. Temel hakilerin sağladığı fayda bile aşikar. Az daha gözlemi iyi olsa o yaraları almazdı bile belki Wb.
2-Hastalığı sürekli tökezlemesine sebep oluyor.
3-Fiziksel açıdan daha zayıf, çok daha yavaş gibi de duruyor.
Bu hali amiral seviyesi işte. Bu sorunları çekmeyen kişinin gücünü düşün bir. Evet Roger tam da o seviyede birisi. 3 amiral alamaz evet ama 2 tanesini alır. Hemen de düşmez. Bir şeyler yapıp öyle düşer. Yonkolar hadi bekleneni belki tam vermiyor ama Roger'la da denk değiller. Fark belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık