Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296

kör topal

Ne Rogermış be ustuste koya koya gidiyor.
Hatta ne Garpmiş 4 Amiral alan ikiliyle ve bir kaç tayfa üyesiyle çarpışıp Rogerı ölüme yaklastirmiş.
Bu konudan sonra net görüşüm. Garp>All
Roger vs Garp'ı izlemiş gibi konuşuyorsun :(. Nereden izlediğini söyler misin merak ettim şimdi.

Roger vs Garp'ı izlemiş gibi konuşuyorsun :(. Nereden izlediğini söyler misin merak ettim şimdi.
Rogerin peşinden giderken yanına kimseyi almıyor genelde. Roger ve Garp savasırken de tayfası kenarda durup izlememiştir herhalde. Tabi dersen Bogart var bende derimki Bogart Allah mı kardeş Reylig Gaban ve diğerlerini tutuyor. Dersin ki başkaları da vardır. Ben de derimki zamanında Kk olcak tayfayla savaşan adamlar pamuk şeker mi oldu şimdi nerdeler. Sizlerin Edd War hakkında konuşması kadar mantıklı dediklerim.

Akainu olamıyor mu dedik? İstese o da olur. :s

Unvanları, onları taşıyanları gördüğümüz kadarıyla değerlendiriyoruz. Gördüklerimiz de KK>Yonkou>Amiral diyor. Yoksa Garp amiral olmuş olsa KK = Amiral olacaktı. Veya Akainu yonkou olsa Amiral = Yonkou derdik.
Wb dışında hiçbir yonkonun gücünü görmedik ama neye göre değerlendireceğiz :(
Amirallerin de 10 gün dövüşüp iklim değiştiren insanlar olduğunu düşünürsek onlarında gücünü görmedik daha tam.

Halen Yonkou-amiral kıyası mı yapılıyor sanki? 1+1'in 2 olduğunu tartışmak gibi oluyor bu biraz. Şu seride "Yonkou>Amiral" denklemi kadar net olan çok az şey var.

Başından beri aynı iddaayı savunuyordum. Sen görmemişsin. :(
Sen adamsın. :a:

Wb dışında hiçbir yonkonun gücünü görmedik ama neye göre değerlendireceğiz :(
Amirallerin de 10 gün dövüşüp iklim değiştiren insanlar olduğunu düşünürsek onlarında gücünü görmedik daha tam.
Gördüklerimiz üzerinden diyorum zaten. Daha detaylı görsek daha net konuşuruz.

WB yaşlı ve hasta haliyle bir amiralle (görece en güçlü amiralle) başa çıkabiliyordu ve uzun dövüşseler amirali o gün içinde yenebilecekmiş gibi bir görüntü çiziyordu.
Chinjao gibi yaşlı ve tecrübeli bir adam, KK olmak için amiral ve yonkou yenmen lazım diyor.
Luffy de KK olmak için zaten amiral ve yonkou yenmeliyim diyor.
Korsanlar Kralı Roger'ın, yaşlı haliyle günümüz yonkoularına denk görülen Beyazsakal'ın (Onunla bölgeler için savaşmışlar) gençliğini alt etmiş veya denk olduğunu biliyoruz.

Bu veriler bizi KK>Yonkou>Amiral çıkarımına götürüyor mecburen.

Üye silindi 1004

Garp ve WB gibi iki balondan referans veren arkadaşlara diyecek lafım yok. Ray desen daha kaptanının oğlunu kurtarmaktan aciz bir adam. Bir insan 70'inde neyse 7'sinde de odur.

Arkadaşlar vs. sırasında birini korumakla pür dikkat kendini korumak arasında ki farkları Oda bize gösterdiği halde hala Rayleigh'in söylediği sözü bağdaştıramadınız mı? Bu alemde dikkat çok öenmli bi anlık dikkat dağınıklığı( bkz. Marco bkz. Jozu bkz. Aokiji) kol bacak gidiyor. Adam Kizaru'dan tayfayı koruyor yani Kizaru ile birlikte ölümüne dövüşte değiller. Kizaru'dan tayfayı koruyor. Arkada birileri olmadan savaşmakla tek tek vs bir mi? Ray-san o yaşlı haliyle bence Kizaru'yu alırdı.(bkz: Garp'ın marine'nin 2 efsane ile aynı anda uğraşamayacağı sözü) bence genç Rayleigh= Shanks şimdi Shanks vs 2 amiral açsak. Shanks diyenler fazla çıkabilir yani. Ayrıca bu Shanks Kaido'yu falanda durduran adam. Boru değil seride şeklini en baba şekilde koyan adam. Roger benim düşüncelerime göre 2 amirali alabilmeli Kk performansı bunu gerektirmeli. Ya Luffy şimdiden amirallerden artık kaçmayacam ayağında be. O yüzden Kk ve firstmate'i alır bu vs'yi belki biri ölür. Mesela 4'e 2'de 2 amirali alan roger ve rayleigh çok bitkin halderlerken Akainu raysanı eşekler cennetine yollar rage moda geçen Kk ortalığın tozunu alır Wb'nin 2 vuruşta yapamadığını yapar falan.

Halen Yonkou-amiral kıyası mı yapılıyor sanki? 1+1'in 2 olduğunu tartışmak gibi oluyor bu biraz. Şu seride "Yonkou>Amiral" denklemi kadar net olan çok az şey var.
Arkadaş çok net bi şekilde açıkladı.Bırakın Yonkou amiralden güçlü olsun.Ben en güçlü yonkounun 2 amirali zorlansada alıcağını düşünüyorum matematiksel olarak amiral 0.6 ise yonkou 1.0 dır.WB gibiler 1.0-1.5 aralığındadır. Edit: @Yubashiri-sama nın dediği gibi Ray in haberi olduğu halde kaptanının oğlunu korumaya gitmemesi çok saçmaydı Oda beni şaşırttı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık