Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Roger ve Rayleigh bunların ağızlarını burunlarını dağıtır.

Roger bunları Haki tükürüğü ile boğar teke tekte, işte ancak böyle 3 kişi girişilerse şansları olabilir.

Genel olarak bir amiraller adalet tarafının en güçlüleri kanısı var ama D. klanıyla doğal düşman olan kutsal ejderlerden amiral üstü adamlar çıkacaktır son savaş için. KK demek de bu One piece evreninde kafa tutup alamayacağı adam yok demek gibi birşey.
Çok isteneni yansıtmayabilir ama şu anki Luffy,Smoker ilişkisi gibi bir güç farkı varsa amiralle Kk arasında amiraller haşat olur. Yok eğer Ace'in son hali ve Luffy'in şimdiki hali gibi bir fark varsa çok muallak olur.
Ne olursa olsun amiraller bu vsyi kazanırsa rahat kazanma ihtimalleri sıfıra yakın bence

Shabondy de Kizaru'yu tutarken dedi bir şeyler. Ahanda buldum. 513. bölüm.
Bu herifin gençliğinde amiral üstü olduğunun net kanıtıdır bu sözler. Şakaya yapacak adam değil Rayleigh, güç seviyelerini ölçebiliyor hakisiyle. Demek Kizaru'yu da tarttı ve genç olsam alırdım bunu kanısına vardı.
Ya da farklı açıdan bakarsak, Kizaru'yu birkaç dakikalığına etkisiz hale getirir, oraya da bir el atar gelirim demek istemiş de olabilir.

Ek: Gençliğinde Rayleigh'i yonkou ayarı görüyorum.

Rayleigh'in oraya yardım edebilirim demesi Kizaru'yu rahatça döverim anlamına gelmez bence, ha gençken daha güçlüydüm Kizaru'dan anlamına gelir.

Oraya nasıl yardıma gider, Kizaru'yu geçici olarak bir yere fırlatır, veya bir saldırı ile kısa süreli durdurup, oraya koşarak yardıma gidebilirdi, ama yaşlı olduğu için bunu da yapamayacak durumda ve gardını indirdiği an Kizaru'nun Marco'yu hazırlıksız yakaladığı zaman yaptığının aynını yaşlı Rayleigh'e de yapardı. O yüzden kısa süreli yardıma bile gidemedi.

Bu herifin gençliğinde amiral üstü olduğunun net kanıtıdır bu sözler. Şakaya yapacak adam değil Rayleigh, güç seviyelerini ölçebiliyor hakisiyle. Demek Kizaru'yu da tarttı ve genç olsam alırdım bunu kanısına vardı.
Ya da farklı açıdan bakarsak, Kizaru'yu birkaç dakikalığına etkisiz hale getirir, oraya da bir el atar gelirim demek istemiş de olabilir.

Ek: Gençliğinde Rayleigh'i yonkou ayarı görüyorum.
Ray yonkou oluyor da Akainu niye olamıyor? Yapma kişisel güçleri sende mi kalıplara sokuyorsun. KK > Yonkou > amiral > shichi böyle bir şey yok.:( Hem en iyi kılıç ustasını nereye koyacağız.
Bu alemde iki büyük gücün savaşı 2 tarafada ciddi zarar verir.Bu yüzdendir ki amiral ile yonkoular karşı karşıya getirilmiyorlar.

Kralı olsan amiraller seni uğraştırır.Çünkü bu dile getirildi Yonkou ve Denizci amiralleri büyük güçler.

Belirli bir güç seviyesini geçtikten sonrası artık herkese giderin oluyor.Luffy misal bir arc bosu olarak amiral indirse Yonkouya gider yapabilir.
Yani amirallerin sağı solu belli değil.Yenilseler bile Yonkou bile olsa rakipten çok şey götürebilirler.Çünkü hata affetmeyen yetenekleri var.Bir boşlukta yüzünün yarısı gidiyor.

Bu bir kalıp değil , amiralde yonkouda tehlikenin en üst noktası adamlar.

Kaido , Roger bir amiralden güçlü olsa bile dövüşleri kendilerine zarar verir.
+1 Bu adamlar bir vs yapsa güçten düşerler. Hepsi logia meyve mi yedi ki kol bacak gidince aynı kalsınlar. En kolay amiraller birisini eksik bırakır.

Ray yonkou oluyor da Akainu niye olamıyor? Yapma kişisel güçleri sende mi kalıplara sokuyorsun. KK > Yonkou > amiral > shichi böyle bir şey yok.:( Hem en iyi kılıç ustasını nereye koyacağız.
Akainu olamıyor mu dedik? İstese o da olur. :s

Unvanları, onları taşıyanları gördüğümüz kadarıyla değerlendiriyoruz. Gördüklerimiz de KK>Yonkou>Amiral diyor. Yoksa Garp amiral olmuş olsa KK = Amiral olacaktı. Veya Akainu yonkou olsa Amiral = Yonkou derdik.

Ne Rogermış be ustuste koya koya gidiyor.
Hatta ne Garpmiş 4 Amiral alan ikiliyle ve bir kaç tayfa üyesiyle çarpışıp Rogerı ölüme yaklastirmiş.
Bu konudan sonra net görüşüm. Garp>All

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık