Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 ve Charlotte Linlin Beklentileri Karşıladı mı?

Beklentinizi Karşıladılar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Germa ilk çıktığından beri boş dedim. Ve beklentimi tam olarak karşıladılar. Amiral falan diyenler vardı kldhfjaskldhaskldfas

Linlinin güç yönünden bir eksiği yok ama bu kadar şuursuz yonkounun o koltukta tutunabilmesi çok saçma geliyor bana.

Germa ilk çıktığından beri boş dedim. Ve beklentimi tam olarak karşıladılar. Amiral falan diyenler vardı kldhfjaskldhaskldfas

Linlinin güç yönünden bir eksiği yok ama bu kadar şuursuz yonkounun o koltukta tutunabilmesi çok saçma geliyor bana.
Herkes germaya boş demiş galiba sen de mi Brütüs ? Yemeyin bizi şimdi arkadaşlar. :D Amiral seviyeleri havada uçuşuyordu kardeşleri Zoro'ya denk tutan mı ararsın beklentiler tavan yapmıştı.Kimse çöptür bu adamlar demiyordu.

Daha adamlar ilk görününce kimsenin açık açık işe yaramaz dediğini sanmıyorum.Valla ben gayet net hatırlıyorum.Fisher Tiger olayında olduğu gibi herkes hayalindeki amiralin gelmesini bekliyordu.
Ben ilk kardeşi çıkıtğında Sanjiye laf atmak amaçlı ''Sanji yerine bunu alamıyor muyuz'' demiştim. Tek övgü denebilecek şey budur heralde. Bide Rejuyu sevdim güzel yeteneği var ama hiç öyle über güçlü görmedim. Zaten adamların hedefi west blueyu mu ne almaktı vizyondan belliydi çapsız oldukları.

Luffy bunlara 1 vs all yapar dediğimi hatırlıyorum.

Efsaneler gözle görülüp ortaya çıkıncaya kadar "muhteşem" gelir. Sonra normalmiş gibi hissedilmeye başlar.
Ha ne bekleyecektik ki zaten? Büyük güç mü? Her güçlünün bi güçlüsü çıkıyor, bi sonraki gösterilecek karakterler içinde "geride kalan karakterler -şöyle böyle- olucak".

Germa güçlü ama BM karşısında değilmiş, göz ucuyla gördüğümüz Kaido için BM'den hayli hayli güçlü der miyiz? - Bence deriz. Peki adamın yancıları BM'nin yancılarından güçlü çıkarma "elbette" çıkar.

Gözünüzde neyi ne kadar büyüttüğümüze bağlı tabi bunlar.

En azından 1, 2 numara ve babanın sanjiden üstün olmasını beklerdim. Dof family vs
Luffy vs konuları açılmıştı orada bunlara oy verenler vardı. Luffy g4 ile toplam 5 yumruk sallar en fazla. Zoro tümünü biçer. Suikast ordusu diye tanıtıldılar. Duyanlarin agzi açık kaliyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık