Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 ve Charlotte Linlin Beklentileri Karşıladı mı?

Beklentinizi Karşıladılar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Mama'nın çocukluğu daha iyiymiş :/ Böyle imparatormu olur!

Germa ise tam hayal kırıklığı, Zo'da germa ilk anlatıldığında liderleri amiral kadar güçlüdür diyordum :/

Açıkçası arc başlarında gayet iyiydi Big Mom'ın durumu. Sonrasında ise Tom ve Jerry'deki Tom'dan öteye gidemedi. Rezil rüsva ettiler Mom'ı.

Germanın kötü aile konseptini beğendim güç herşey değildir şimdi güçsüzler diye gömenler olacak.

Gelelim linline. imparator havası sezdim ben. Kadın güçlü saldırılarıyla saldırsa filo yok olacak. Dayanıklılığına değinmiyorum bile. Linlin işlenen ilk yonko kurbanı. Linlini şimdi gömenler wano da kaidoyu da gömecek.

Germanın kötü aile konseptini beğendim güç herşey değildir şimdi güçsüzler diye gömenler olacak.

Gelelim linline. imparator havası sezdim ben. Kadın güçlü saldırılarıyla saldırsa filo yok olacak. Dayanıklılığına değinmiyorum bile. Linlin işlenen ilk yonko kurbanı. Linlini şimdi gömenler wano da kaidoyu da gömecek.
+1 Katılıyorum.

Germa'dan pek beklentim yoktu zaten. Her yeni çıkan karakteri Amiral seviyesi yapanlar tabi ki hayal kırıklığı yaşar :/

Big Mom Yonko işte. Bizimkiler ölmesin diye oradan oraya sürükleniyor.

Germa'dan beklentilerim çok yüksek değildi. Yeni dünyanın dışındaki okyanuslarda herkesi yenecek güçteler zaten. okyanusu kontrol edebilmek için askeri güce ihtiyaçları vardı sadece.
Yeni dünya standartlarına göre bile aile gayet güçlü. Daha güçlü olsalar big mom'a ihtiyaç duymaları saçma olurdu.

Big mom beklentimi karşıladı. Tayfanın plot armor giymesi big mom'ı veya tayfasını güçsüz yapmaz. Adadayken big mom istese kilometrelerce uzaktaki bi gemiyi rahatlıkla kesebileceğini gösterdi.

Tayfa plot armor giymiyor olsa smoothie bile gemiyi çoktan kesmiş olurdu. Dikey yerine peşpeşe yatay şekilde slash atsa gemiyi keser ama jimbe gemiyi kurtarabilsin diye dikey slash atıyor.

Germada aradayım. Beklediğim kadar iyi değiller ama çöp diyeceğim kadar kötü de değiller bence.
Linlin ise azgırın teki. Şu ana kadar gördüklerim arasında gücü beni en çok etkileyenlerin başında o gelir.

Big Mom gayet karşılıyor güç konusunda beklentileri. Daha dövüşmedi bile, yine de herkes ondan dayak yedi. Mangka buffladıkça bufflıyor hatunu.

Germa konusuna girmeyin hiç. Babayı amiral bekleyen hayalperestlerin aksine ben en azından dikkate alınacak güçte çıkmalarını bekliyordum. Yani hiç yoktan babaları yonko 4 veya 5. tümeniyle başa çıkabilecek biri, çocuklar da ondan az daha güçlü ama sağlam tipler çıkar diyordum. Katakuri'den tek bile yemediler ya. Çeyrek yedi hepsi birden. Baştan ayağa hayal kırıklığı güç açısından.
+1, tamamiyle katılıyorum.

Bu kadar balon bir aile olamaz. Neymiş efendim Suikastçilermiş, Krallık indiriyorlarmış, savaş bitiriyorlarmış. Geçiniz bunları, resmen çöp.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık