Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 ve Charlotte Linlin Beklentileri Karşıladı mı?

Beklentinizi Karşıladılar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    122

Bildiğimiz gibi Pasta Adasına oldukça şaşalı bir giriş yaptılar. Sonrasında olaylar koptu. Judge filan gg oldu.

Charlotte Linlin aynı şekilde Yonkou gibi korkutucu bir unvanla arc'a giriş yaptı. Sonrasında saatlerce pasta kovalarken gördük :)

Şu ana kadar hem hikaye işlenişi hem de güç açısından beklentinizi karşıladılar mı, bunun için bir konu açayım dedim.

BM standart bir Yonko işte. Unvanlı WB'yi yaşlı ve hasta diye en zayıf Yonko görenler BM konusunda hayal kırıklığına uğrar tabii.

Her açıdan çöp bir aile beklentileri karşılamayan kısım mı olması gerekiyor? Başından beri çöp çıkmalarını bekliyordum, çöp çıktılar.

Big Mom kesinlikle beklentileri karşıladı. Sağlıklı bir BM olsaydı bu ark bizimkiler gitmişti. Kadın krize rağmen iyi bir profil çizdi. Oda'nın yonko indirme konusunda taktiği belli: Yonko güçlerini muazzam tasarlamış fakat hepsine birer sıkıntı vermiş. Başka türlü inmeyecekler gibi duruyor çünkü.

Germa'dan beklentim biraz daha politik güçte olmalarıydı. Bu şekilde güçlü imajı verilmeye çalışılması şaşırttı açıkçası.

Son düzenleme:
Big Mom gayet karşılıyor güç konusunda beklentileri. Daha dövüşmedi bile, yine de herkes ondan dayak yedi. Mangka buffladıkça bufflıyor hatunu.

Germa konusuna girmeyin hiç. Babayı amiral bekleyen hayalperestlerin aksine ben en azından dikkate alınacak güçte çıkmalarını bekliyordum. Yani hiç yoktan babaları yonko 4 veya 5. tümeniyle başa çıkabilecek biri, çocuklar da ondan az daha güçlü ama sağlam tipler çıkar diyordum. Katakuri'den tek bile yemediler ya. Çeyrek yedi hepsi birden. Baştan ayağa hayal kırıklığı güç açısından.

Big Mom gayet karşılıyor güç konusunda beklentileri. Daha dövüşmedi bile, yine de herkes ondan dayak yedi. Mangka buffladıkça bufflıyor hatunu.

Germa konusuna girmeyin hiç. Babayı amiral bekleyen hayalperestlerin aksine ben en azından dikkate alınacak güçte çıkmalarını bekliyordum. Yani hiç yoktan babaları yonko 4 veya 5. tümeniyle başa çıkabilecek biri, çocuklar da ondan az daha güçlü ama sağlam tipler çıkar diyordum. Katakuri'den tek bile yemediler ya. Çeyrek yedi hepsi birden. Baştan ayağa hayal kırıklığı güç açısından.
Aynısı Weevil'de de olacak. Bu kadar çöp çıkmaz ama kesinlikle Luffy'den güçlü çıkmayacak.

Koca Ana'yı Hasır Şapkaları korusun diye peşine taktığı için beklentimi karşılamadı. Aslında Koca Ana güverteye inene kadar çok da sorun etmiyordum. Ondan sonra yalan oldu. Kadın Jinbei'ye yara bile veremedi, verseydi de Chopper bir doktorluk yapsaydı belki o zaman olabilirdi. Gemideki herkes bu kadından korkarken kadın ruh çağırma bile yapmadı halbuki daha önce pasta isterken evlatlarının bile ruhunu çekiyordu bu kadın. Bu kadın Hasır Şapkaların peşindeyken kimse adamakıllı saldıramadı gemiye. Velhasılı kelam mangakanın bomba sonrası Hasır Şapkaları kollama zorlamasına kurban gitti bu kadın bence.

Germa ilgimi çekmediğinden bir beklentim de yoktu.BM'de de bir yonko gücü varda hikaye işlenişi rezalet.Resmen bizimkiler ölmesin diye bir yonkoyu saçma sapan durumlara soktu Oda.Tabii bu yüzden BM'den de nefret ettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık