Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Takımıma uymaz ya da uyduramam dedim ama benim takım biraz değişik sevdiğim karakterleri yanyana koymuş gibi gerçi şu zamana kadar problem yaşamadım hemen hemen her şeyi ikiye bölebildim gibi. Şu anki takımım Razor Main Dps, Zhongli ve Fischl Sub, Jean Healer olarak oynuyorum. Razorda wolf greatsword, Jean'de Aquila var. Benim istediğim healerı değiştirip biraz elemental reaksiyon katmak işin içine. En mantıklı değişim ne kadar razor olsa da fiziksel hasara ve greatsword çok hoşuma gidiyor keyfimin de azalmasını istemiyorum. Zhongli'nin zaten shield ı rahat oynattırıyor tüm takımda. Fischl için yorumum yok o benim moral supportum kargayı çıkartıp pasif olarak 4-5k sabit damage alıyorum yetiyor. Yani bu durumlar da göz önüne alındığında bir öneriniz var mıdır?

Edit: AR 55
Baal'ı Razor ile oynayabilirsin. Özellikle C1 yaparsan Razor ile oynadığında Baal'dan çok çok büyük verim alırsın. C1 yapmana gerek kalmadan bile bence şu şekilde bir compla oynayabilirsin; Razor + Baal + Chongyun + Zhongli(healera ihtiyacın yok bu dede varken) Superconduct yapıp defans kırarsın Chongyun'un R'si sayesinde. Hem Chongyun da Zhongli de sık ulti atabilen karakterler. Baal'ın E pasifini hızlı doldururlar bu sayede takım da Baal da güçlenmiş olur. Eğer Chongyun istemiyorum diyorsan farklı bir Cryo sub dps de tercih edebilirsin.
Ama Burst dps ihtiyacın yoksa 2.2'den sonra rerun bannerları gelebilirmiş, Hu Tao, Ganyu, Albedo şu anlık öngörülenler.

Son düzenleme:
Baal'ı Razor ile oynayabilirsin. Özellikle C1 yaparsan Razor ile oynadığında Baal'dan çok çok büyük verim alırsın. C1 yapmana gerek kalmadan bile bence şu şekilde bir compla oynayabilirsin; Razor + Baal + Chongyun + Zhongli(healera ihtiyacın yok bu dede varken) Superconduct yapıp defans kırarsın Chongyun'un R'si sayesinde. Hem Chongyun da Zhongli de sık ulti atabilen karakterler. Baal'ın E pasifini hızlı doldururlar bu sayede takım da Baal da güçlenmiş olur. Eğer Chongyun istemiyorum diyorsan farklı bir Cryo sub dps de tercih edebilirsin.
Ama Burst dps ihtiyacın yoksa 2.2'den sonra rerun bannerları gelebilirmiş, Hu Tao, Ganyu, Albedo şu anlık öngörülenler.
Çok teşekkürler, bakalım oyunu açtığımda tekrar inceleyeceğim c1 yapabilecek kadar şanslı olmam tahminen onu göze alarak bakacağım ? Bir jean daha gelir oradan, dün mona çıktı standart wishten söylediğin gibi belki rerun a kadar onunla bir şeyler denerim

İlk zamanlar telefondan oynamaya çalışmıştım pek sarmamıştı, bu ay pcden oynamaya başladım hoşuma gitti. ID: 704288515, oyunda yeniyim her türlü öneri alırım :D
Uzun bir süre Yanfei main gideceğim gibi görünüyor.

Güvenilir bir leaker paylaşmış. Doğru gibi duruyorlar. Gorou eve gelsin lütfen dkfjgd
Yae kırık duruyor bu arada DPS isteyen varsa bir düşünsün.

Güvenilir bir leaker paylaşmış. Doğru gibi duruyorlar. Gorou eve gelsin lütfen dkfjgd
Yae kırık duruyor bu arada DPS isteyen varsa bir düşünsün.
Garou da bayağı iyi, yae için bir şey ayarlar ya mihoyo karakterleri kırık gösterip normal bir şeyler sunuyorlar

C2 Diluc inanılmaz güzel bir şeymiş. Vurmuyor diye oynamadığım karakterle 40 saniye içinde 12-1'i paramparça ettim yanlışlıkla dfgsaf

Elimde 3 tane prime kodu var. Eğer hala aktif olarak oynayan varsa verebilirim özelden. 2'si baya eski hala çalışıyor mu bilmiyorum ama denemeye değer.

Leak'lerde hep Childe ve Hu Tao Re-Run'larından bahsediliyor. Re-Run gelecekse Ganyu ve Xiao'nunki gelmesi gerekmiyor mu? Onlar daha önce çıkmıştı piyasaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık