Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Zhonglimi sadece bir GOD ile şiplerim hıh jsjskskskks
Zhongli'nin yâri var zaten... Eskilerden beri unutamadığı hüü

Zhongli'nin Glaze Lily'e takıntısı boşuna değil.. ?

Bu konu öldü mü ne oldu ya, baal hakkındaki düşünceleriniz nedir? Aylar önce bir isteğim vardı ama ne takımıma uyar ne ona uyacak takım yapabilirim gibi geldi bir de şu ultisinin kullanımı falan bayağı sıkıntılı duruyor. Kokomi de aynı şekilde çok ilginç duruyor benim istediğim takım tarzına. İki tane karakter beğenip wish açamadım Kazuha'dan beri, o da 50/50 den gelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum chest toplayıp duruyorum oyunda.

Bu konu öldü mü ne oldu ya, baal hakkındaki düşünceleriniz nedir? Aylar önce bir isteğim vardı ama ne takımıma uyar ne ona uyacak takım yapabilirim gibi geldi bir de şu ultisinin kullanımı falan bayağı sıkıntılı duruyor. Kokomi de aynı şekilde çok ilginç duruyor benim istediğim takım tarzına. İki tane karakter beğenip wish açamadım Kazuha'dan beri, o da 50/50 den gelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum chest toplayıp duruyorum oyunda.
Baal güçlü sup/dps pulla bence. Kokomi heal/dps gibi garip birşey yada bekle banner gitmeden yayın olur sonraki karakterler ne olcak neler gelcek ona göre pull at son gün :)
bende çok 5* var, sırf skyward harp ve amos var diye Yoimiya pullamıştım, şimdi hergün 1 pull atıyom Baal'a belki gelir gelmezse de pity doldurmuş olurum :) Ganyu rerun bekliyom çünkü Amos var boşta :D

@Historia @Black Shogun'u olan arkadaşlar, yorumlarınız bekleniyor. Almaya değer mi sizce?

Baal güçlü sup/dps pulla bence. Kokomi heal/dps gibi garip birşey yada bekle banner gitmeden yayın olur sonraki karakterler ne olcak neler gelcek ona göre pull at son gün :)
bende çok 5* var, sırf skyward harp ve amos var diye Yoimiya pullamıştım, şimdi hergün 1 pull atıyom Baal'a belki gelir gelmezse de pity doldurmuş olurum :) Ganyu rerun bekliyom çünkü Amos var boşta :D
@Historia @Black Shogun'u olan arkadaşlar, yorumlarınız bekleniyor. Almaya değer mi sizce?
Takımıma uymaz ya da uyduramam dedim ama benim takım biraz değişik sevdiğim karakterleri yanyana koymuş gibi gerçi şu zamana kadar problem yaşamadım hemen hemen her şeyi ikiye bölebildim gibi. Şu anki takımım Razor Main Dps, Zhongli ve Fischl Sub, Jean Healer olarak oynuyorum. Razorda wolf greatsword, Jean'de Aquila var. Benim istediğim healerı değiştirip biraz elemental reaksiyon katmak işin içine. En mantıklı değişim ne kadar razor olsa da fiziksel hasara ve greatsword çok hoşuma gidiyor keyfimin de azalmasını istemiyorum. Zhongli'nin zaten shield ı rahat oynattırıyor tüm takımda. Fischl için yorumum yok o benim moral supportum kargayı çıkartıp pasif olarak 4-5k sabit damage alıyorum yetiyor. Yani bu durumlar da göz önüne alındığında bir öneriniz var mıdır?

Edit: AR 55

Son düzenleme:
Almaya değer. Hem takımı hem kendini boostluyor. Takımı boostlaması şu şekilde, ulti hasarlarını arttırıyor. Kendini boostlaması ise şu şekilde; diğer takım üyeleri ulti attıkça Baal'ın E'sinin pasifi doluyor. Bu pasif tam yüke geldiğinde Raiden yaklaşık 1,5x falan daha fazla vuruyor. Sub dps demek pek uygun değil burst dps demek daha uygun. Yani takıma koyduğun zaman yanına farklı bir dps almana gerek kalmıyor. Ben Baal + Kazuha + Xingqui + Bennett takımıyla oynadım ve bayağı hoşuma gitti. Baal + Sucrose/Xingqui + Xiangling + Bennett de gayet güzel oldu. :) Main statı ER, ne kadar ER kasarsan o kadar güçleniyor karakter. Ama atak dengesine ve crit rate/dmg oranına da dikkat etmen gerekiyor. 4 set eosf en verimli buildi. Şu an ultim tam yükte iken 110k civarında vuruyor. Henüz buildini bitirmedim 2 parçası bayağı çöp sayılır, ona rağmen böyle. 80 level, Skyward Spine R1 + 4/8/8 talent.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık