Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Sumeru karakterleri ne kadar kötüyse Fontaine karakterleri de bir o kadar iyi oldular hayret verici. Sonraki bannerlar için da çok istenen rerunlar ve gelecek yeni karakterler gözüküyor. Çok şanslı olmadıkça bu kadar karakteri almak çok zor.

navia da neuvilette gibi çok güçlü bir karaktere benziyor. denemelerde %120 krit hasarı ile 150k hasar çıkarmayı başardım. baktım iyi 75 pityde wish attım gelirse oynarım gelmezse raiden için bekleyecektim. geldi. güçlü görünüyor ama setini dönsem mi bilemedim. mareşose kullanmayı düşünüyorum.

navia da neuvilette gibi çok güçlü bir karaktere benziyor. denemelerde %120 krit hasarı ile 150k hasar çıkarmayı başardım. baktım iyi 75 pityde wish attım gelirse oynarım gelmezse raiden için bekleyecektim. geldi. güçlü görünüyor ama setini dönsem mi bilemedim. mareşose kullanmayı düşünüyorum.
Ben de jean aldım 74'de.

Zaten gelmeyeceğini biliyordum Raiden için bırakacam geri kalanı.

Silahını çekemeyeceğimden zorlamak istemiyorum bir dene sonra bana yaz mümkünse nasıl olduğunu.

Edit: 200-250 vurabiliyorsa alabilirim.
Aldığım hesabı yeni açtım ar49 benden ref olmaz. İnternette biri 50 230 oranla bennett ning furina takımında 350k atıyor. Şuan bende 50 lv elinde 60 lv favonius var 18k gördüm yarım yamalak yadigarlarla

adamın ilk e si 220k vuruyor. furina yok bu takımda. 500 abartı olmuş da 400 görebilmek mümkün gibi

edit: abartı değilmiş adam 500k vuruyor.

Bakıyorum denemeyi düşünüyorum şuan 48'deyim (garanti) muhtemelen bir 30 tane daha atabilirim.

60+ crit rate ve 220+ crit damage var adamda yalnız 5 yıldızlı silahlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık