Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Şu oyuna başladığımdan beri hiç bir %50 yi kazanamadım hep rate up ile zorlayıp aldım istediğim karakterleri bu Neuvilette nin bannerda da aynısı oldu Mona geldi c2 oldu yeter harbiden

neuvilettenin düz vuruş stacklanınca attığı şey çok vuruyo alınırmı sizce yoksa şu furinayamı beklemeliyim
Dps karakterin yoksa al varsa furinaya bekle bence. Furina kazuha gibi iyi hasar bonusuı sağlayan bir destek karakteri. Sevdiysen düşünmene gerek yok istediğini al.

Archonlar genelde support ya da sub dps oluyorlar, Furina için de değişmez sanırım. Yetenek açıklamaları, cons, pasifler vs bilmediğim için yorumlayamam ama sızan videolardan gördüğüm kadarıyla çok uzun süre hydro elementi uyguluyor, cryo ve pyro dps kullanıcıları bunu çok güzel değerlendirecektir.

Fontaine müthiş olmuş özellikle su altı dünyası muazzam.

Tebrik ederim.

Tabi silah bannerında 2 defa patlamasaydım daha çok hoşuma gidecekti xD

Fontaine müthiş olmuş özellikle su altı dünyası muazzam.

Tebrik ederim.

Tabi silah bannerında 2 defa patlamasaydım daha çok hoşuma gidecekti xD
Archon Quest'in 5.kısmı oyundaki en sevdiğim hikaye oldu şu ana zamanki ve su altı mekaniği dediğin gibi çok tatlı olmuş keşke diğer kıtalarda da suya dalabilsek ama Fontaine'den sonra oralarda da elim ctrl'e gidiyor hep.

Archon Quest'in 5.kısmı oyundaki en sevdiğim hikaye oldu şu ana zamanki ve su altı mekaniği dediğin gibi çok tatlı olmuş keşke diğer kıtalarda da suya dalabilsek ama Fontaine'den sonra oralarda da elim ctrl'e gidiyor hep.
Müthiş olmuş su altı, yarım saattir boş boş dolanıyorum etrafta Raiden ile :hhh:

görev yaparak günlük ödülleri almak çok iyi olmuş. hangout görevlerinin 5 sonucundan 1 tanesini yapınca günlük ödülleri alabiliyorsun. 5 günde bir hangouts event bitiyor hem de diyaloglardan sıkılmadan ekstra ödül almış oluyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık