Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Yok ondan bahsetmiyorum zaten Chevrouse çok iyi diyorlar baktım gerçekten de güzel yetenekleri var. %40 atak gücü yükseltmesi baya iyi.
overload oynayanlar için iyi karakter de overload kendinden sıkıntı bir reaksiyon, herkesi sağa sola dağıtıyor. kitle kontrol yemeyen yaratıklara veya bosslara karşı falan iyi karakter. buffları çok iyi ama destek sağladığı alan sıkıntılı.

Chevruse sadece overload olarak değil ateş ve elektrik hasarını da arttırıyor olarak bakabilirsiniz. Tabi conslarını da açmak gerekiyor. Ben bu banner 1x Raiden 1x Dehya aldım ama sırf Sara ve Chevruse consları için atmaya devam ediyorum. Fontaine ilk geldiğinde ana hesabımı 1000$ fiyattan satıp yeni bir hesapla baştan başladım. Lanet olası Dehya peşimi bırakmıyor C2 oldu, yoksa Furina ve Raiden için C2 cons istiyordum.

Ben de isterim de cons için wish atmak yerine yeni karakter almak daha eğlenceli. Silah bannerına atmaktan bile vazgeçtim.
Neuvilette, eula, kazuha
üçlüsünü çekerim, Eula'yı görüntüsü için tabi :oleyo2:

Raiden-Yelan-Furina, Toplasan altı karakter ediyor gerçi shenhe çıkmıştı durduk yere 4 star çekerken onun için de bir buz karakteri lazm.

Say say bitmedi bir dünya karakter oldu yine :artiz:

Ben de isterim de cons için wish atmak yerine yeni karakter almak daha eğlenceli. Silah bannerına atmaktan bile vazgeçtim.
Eski hesabımda neredeyse tüm karaktere ve silahlarına sahip olmama rağmen olayın maalesef conslarda bittiğini söylemek istiyorum. C2/C3 Raiden, C1 Hu Tao, C1 Ayato, C2 Kazuha, C2 Furina, C2 Xianyun, C2 Nahida, C1 Eula, C1 Wriothesley alınması gereken conslar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık