Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım cevaplar için teşekkür ederim konu amacından sapmış gibi oldu esasında. Yukarıda arkadaş meyve özelliğiyle alakalı olabilir demişti konu buraya kadar geldi :D

@N'eonz Bu dediğine göre Magellan'ın zehri aslında balığınkinden de güçlü olmuş oluyor. Luffy'ye panzehir vermemiş komple vücudunu zehire karşı dirençli hale getirmiş. Şimdi daha mantıklı oldu eyvallah
Mesela Magellan bu olaylardan önce o balıktan yemiş olsaydı, Reiju'ya gerek kalmazdı.

Bu nerden çıktı açıklandığı bi sayfa var mı? Zehri sabit diye hatırlıyorum hatta panzehiri bile vardı. Zehirli yemek sevdiği için yiyor diye hatırlıyorum ben.
Zehrini daha ölümcül yapabilmek için zehirli şeyler yiyip sürekli tuvalete gidiyordu. Valla öyle hatırlıyorum oradan mantıken yazdım bunu.

Hangi sayıda geçiyor hatırlamıyorum, yarın bakarım.

magellan zehirli yemek sevdiği için yiyor ama zehirli yemekler midesini bozuyor. o yüzden tuvalette vakit geçiriyor. gücüne bir etkisi yok aslında. kendi zehrini değiştirebiliyor olabilir ama o konuda bir şey söylenmedi.

magellan zehirli yemek sevdiği için yiyor ama zehirli yemekler midesini bozuyor. o yüzden tuvalette vakit geçiriyor. gücüne bir etkisi yok aslında. kendi zehrini değiştirebiliyor olabilir ama o konuda bir şey söylenmedi.
Muhtemelen Odur. Oda sever böyle şeyleri.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık