Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tiktokta bi tane sanji videosu denk geldi.mavi ateş sıcaklığı en yüksek ateş imiş.normal ateşlere karşı bariz üstünlüğü varmış.sOda bunu düşünürek çizmiş olabilir ni acaba
Sanji'nin ateşi mavi değil ki bu arada bunu çakmakla da deneyebilirsin gazın hava ile çok temas etmeyen altı mavi yandıkça kırmızımsı oluyor

Arkadaşın dediği gibi o terimi gülünç olarak çevirmek daha doğru. Joy Boy ve Laugh Tale ile uyuşuyor. Nika da gülme SFX'i zaten.
Ridiculous genelde saçma anlaminda kullanilir, saçma kelimesi bana uygun gelmedi, gülünç olarakda kullanirsin ama karsilamadi bende. Saçma, gülünç, absürt güç demek yerine çilgin demek daha iyi ifade oldugu için. Birebir herzaman çevirmezsin. Ifadelemek önemli oldugu için. Tavsiyeni anladim.

Spoiler çıkmadan önce bir teori videosu izlemiştim. Bazı kısımları ilgi çekici geldi, sizinle de paylaşmak istedim. Önemli olduğunu düşündüğüm birkaç nokta:
- Luffy-Ay bağlantıları (son bölümde olduğu gibi,) Zoro-Kuina-Ay bağlantıları
-Wano'da, Luffy ve Zoro'nun ''power up'' paralelliği; Silahlanma eğitimi, ileri seviye kral haki kullanımı, uyanış [Luffy için meyve, Zoro için Enma(?)]
-Güneş Tanrısı Nika-Kılıç Tanrısı Ryuma
-Luffy = ''SUN God'' - Zoro = ''Frost MOON'' [Shimotsuki'nin anlamı]
-''Binks Sake'' şarkısından mesajlar: '' The morning SUN will rise...'' [Sabah GÜNEŞi doğacak...], ''But don't look so down, for tomorrow night the MOON will also rise!'' [Ümitsizliğe düşme, gece AY da yükselecek!]
-Wano başında, Luffy'nin kimonosunda AY, Zoro'nun kimonosunda ise GÜNEŞ sembolleri var.
-Oda, Shanks ve Beckman için ne demişti; ''Shanks GÜNEŞ, Beckman da onun AYı.''
Bunların daha detaylı halleri ve daha fazlası için orijinal teoriyi bırakıyorum buraya:
Tabii Oda'nın ağzından çıkan sözlere bile güven olmadığı için çok da şey yapmamak lazım. Belki bir şeyler çıkar. :gamyon:

Spoiler çıkmadan önce bir teori videosu izlemiştim. Bazı kısımları ilgi çekici geldi, sizinle de paylaşmak istedim. Önemli olduğunu düşündüğüm birkaç nokta:
- Luffy-Ay bağlantıları (son bölümde olduğu gibi,) Zoro-Kuina-Ay bağlantıları
-Wano'da, Luffy ve Zoro'nun ''power up'' paralelliği; Silahlanma eğitimi, ileri seviye kral haki kullanımı, uyanış [Luffy için meyve, Zoro için Enma(?)]
-Güneş Tanrısı Nika-Kılıç Tanrısı Ryuma
-Luffy = ''SUN God'' - Zoro = ''Frost MOON'' [Shimotsuki'nin anlamı]
-''Binks Sake'' şarkısından mesajlar: '' The morning SUN will rise...'' [Sabah GÜNEŞi doğacak...], ''But don't look so down, for tomorrow night the MOON will also rise!'' [Ümitsizliğe düşme, gece AY da yükselecek!]
-Wano başında, Luffy'nin kimonosunda AY, Zoro'nun kimonosunda ise GÜNEŞ sembolleri var.
-Oda, Shanks ve Beckman için ne demişti; ''Shanks GÜNEŞ, Beckman da onun AYı.''
Bunların daha detaylı halleri ve daha fazlası için orijinal teoriyi bırakıyorum buraya:
Tabii Oda'nın ağzından çıkan sözlere bile güven olmadığı için çok da şey yapmamak lazım. Belki bir şeyler çıkar. :gamyon:
Zoro da bir güçle uyanacak gibi duruyor ama Kaido için pek de gerek yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık