Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Magellandan kalma. Diğer konuya attım buraya da atıyorum luffy kendi söylüyor:

Yani bu bayağı mantıksız olmuş esasında. Aynı zehir değil sonuçta doğal olarak panzehirinin olması gerekir. Ama diğer yandan magellanın zehri ile ceaser'ın zehri birbirinden çok alakasız değil sonucu da çıkıyor. Çünkü bundan kolaylıkla sıyrılırken balığın zehri reiju olmasa öldürüyordu.

Yani bu bayağı mantıksız olmuş esasında. Aynı zehir değil sonuçta doğal olarak panzehirinin olması gerekir. Ama diğer yandan magellanın zehri ile ceaser'ın zehri birbirinden çok alakasız değil sonucu da çıkıyor. Çünkü bundan kolaylıkla sıyrılırken balığın zehri reiju olmasa öldürüyordu.
Balığınki aşırı güçlüydü. En küçük şeyde sadece derisi bile öldürür denmişti. Bi balıkadama da dayanmıştı. Chopper sorunca söyledi:

genel olarak zehire dayanıklı.

Onu hatırlamıyorum da dayanıklılıktan kasıt genel bir şey mi yoksa magellandan kalma bir bağışıklık mı o kısmı anlamadım
Magellan zehrine zehir katmak için ne bulursa yiyordu, Ivankov'un Luffy kurtulsun diye bağışıklık sistemini güçlendirmesinden kaldı.

"Zehirle başa çıkabilmesi için bağışıklık sistemini olağanüstü seviyelere çıkardım." gibi bi cümle vardi.

Balığınki aşırı güçlüydü. En küçük şeyde sadece derisi bile öldürür denmişti. Bi balıkadama da dayanmıştı. Chopper sorunca söyledi:

genel olarak zehire dayanıklı.
Anladım cevaplar için teşekkür ederim konu amacından sapmış gibi oldu esasında. Yukarıda arkadaş meyve özelliğiyle alakalı olabilir demişti konu buraya kadar geldi :D

@N'eonz Bu dediğine göre Magellan'ın zehri aslında balığınkinden de güçlü olmuş oluyor. Luffy'ye panzehir vermemiş komple vücudunu zehire karşı dirençli hale getirmiş. Şimdi daha mantıklı oldu eyvallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık