Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap yokken başka yerlere sarman normal şimdi :ehe: Haki olmadığı söylenen karakterler arasında, Ace, Karasakal vesaire de var, bunları şimdi arşivlere bakıp kim söylemiş kim söylememiş bakmak lazım mı yoksa sadece mihawk olunca mı hassas noktanıza dokunmuş oluyoruz? Karasakal'da Haki diyenler hiç hatırlanmıyor niyeyse.
Seninle eğlenmek istiyorum karakterlerin önemi yok.

Rorschach testine ne dersin? Bu görseller hakkında ne düşünüyorsun? Ne anlatıyor bize?

Seninle eğlenmek istiyorum karakterlerin önemi yok.

Rorschach testine ne dersin? Bu görseller hakkında ne düşünüyorsun?

Ben senle eğleniyorum WG'nin gülü :ehe: , kankana sorabilirsin.

Özellikle bazı karakterler senin hassas noktan sanırım, anladığım kadarı ile mihawk ve akainu bu ikisi dokunulmazların? :) Özellike WG'dekilerle dalga geçtiğim gibi, bunları söyleyince sende onlar gibi sinir krizlerine giriyorsun. :ehe: Sinir krizinden gidip 2017'deki mesaja az önce etkileşim attı haha :)

Ben senle eğleniyorum WG'nin gülü :ehe: , kankana sorabilirsin.

Özellikle bazı karakterler senin hassas noktan sanırım, anladığım kadarı ile mihawk ve akainu bu ikisi dokunulmazların? :) Özellike WG'dekilerle dalga geçtiğim gibi, bunları söyleyince sende onlar gibi sinir krizlerine giriyorsun. :ehe:
En sevdiğim karakterler; Zoro, Luffy-Nami ve Yamato.

Bu görsel tanıdık geldi mi? Tam bir erkek bence.

Enma'nın güç verdiği artık bariz oldu. Ben Enma'nın çalışma prensibine dair ihtimallerden çok bahsettim. Ya Zoro'nun yükleyemediği kadar hakiyi yüklemesini sağlıyor dedim. Ya da Zoro'nun hakisini işliyor daha güçlü ataklara çeviriyor dedim. Bunlardan ilk ihtimal net tuttu. Zoro'nun ekleyyemeyecei hakiyi brak kral hakiyi çekti çıkardı.

Oden'in hakisiyle Kaido'yu kesti ben demedim. Enma efektten çok bahsettim. Oden'in hakisi lafını Kaido zaten direk diyor. O kısımlar benim dememle olan şeyler değil. Manga sayfasında geçiyor. Kaido garip aura diyor. Sonra Oden'in hakisi diyor. Big Mom garip kılıç diyor. Kaido sonra o garip hakinin kaynağı demek o kılıçmış diyor. Sonra Oden'in kılıcı olduğunu anlıyor. Yani bunları sanki uydurmuşum gibi yorum atıyon hala.

Eleştirimi yapamadım çok fazla. Biz daha sahneler konusunda anlaşamıyoruz. Onları tartışıyoruz. Kral hakiyi Zoro eklemedi, Enma çekti çıkardı diyince eleştirmiş olmuyon. Enma'nın çekip çıkartmasını Zoro'yu kötü gösterecek diye eleştiri diye algılıyorsunuz orası başka tabi.
Enma'yla ilgili her yorumun eleştiri demiyorum ki, sonuncu kısmı benle tartışmadın bile. Birgün illa tartışırız ama.

Enma'yı ve Zoro'yu bırak; sen diğer karakterleri eleştirmeden önce Luffy'i eleştiriyor musun? Ya, bunu forumda kaç kişi yapıyor da şimdi takıldın? Asıl sormak istediğim oydu.

Enma'yla ilgili her yorumun eleştiri demiyorum ki, sonuncu kısmı benle tartışmadın bile. Birgün illa tartışırız ama.

Enma'yı ve Zoro'yu bırak; sen diğer karakterleri eleştirmeden önce Luffy'i eleştiriyor musun? Ya, bunu forumda kaç kişi yapıyor da şimdi takıldın? Asıl sormak istediğim oydu.
Ben Luffy'i eleştirmediğim yönlerden başkalarını da eleştirmiyorum ama aradaki fark o. Zoro'nun kalkmalarını eleştirmeyenler Law ve Kid'inkini eleştiriyor. Sıkıntı burada. Zoro onca atak yiyip kalksa eleştirecek bir tane Zoro fanı bilmiyorum. Hakai'de bu durum kendini gösterdi zaten.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık