Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wg'ye laf atacaksanız ben ne alakayım diyorum? Wg bir çöplük ve orada bile zor barınan,herkesin dalga geçtiği birisin. Kendimi banlatırmamla senin ne ilgin var, cidden neyin kafasını yaşıyorsun?
Haha, WG savunucusu şimdi WG bir çöplük diyor, orası bir çöplükse orada en çok dalgayı ben geçiyorum, orada zor barınan bir şaka olması gerek, çünkü orada senden daha fazla arkadaşım olduğu ve senden daha çok tanınan birisi olduğum kesin bence, kıskançlık yapıyorsun bakıyorum. :ehe: Eğer yorumlarım komikse bana hakaret edecek kadar seni rahatsız nasıl edebiliyorum? Ya güler geçersin ya görmezden gelirsin, ne zaman yorum yapsam değişik tepkiler verip duruyorsun, herhalde aşırı sinirleniyorsun yoksa niye yorumlarıma karşı kendini banlattırıp sinir krizlerine giriyorsun?

Şimdi sana tavsiyem kendini WG deki insanlara özenip komik duruma düşürme bence, ''erkek'' diyor haha :ehe:

King başta ezdi diye övmüyorum. Enmanın etkisi yoktu orda onu söyledim. O dayağı enma yüzünden yemedi yani
Enmayı hiç ortaya koyamıyorken çatı öncesi Zoro'dan bile farkı yoktu diyorum ben de işte.Enma 2 işlev gördü zaten.1-Zoro'ya her şeyini kullandırarak ileri seviye h.haki kullanımını çözdürmesi.2-Diğer kılıçlardan alacağı verimin(saldırı gücü bu da haliyle) fazlasını verebilmesi.

Enmanın verdiği dezavantaj senin attığın 3 darbede var sadece. Ben sadece gaganın sıyırmasını söyledim. Diğer yaptıkları önemsiz duruyor çünkü. Dövüş boyunca yediği şeylerdi onlar.
Hocam zaten Zoro toplasan King'ten kaç tane darbe almıştır ki. Tam zoandaki King'in ataklarını bloklayıp geri savuran bir Zoro da vardı dövüşün ortasına doğru.Zoro dövüşe gittikçe adapte olan bir tip zaten.Bizim Luffy ve Sanji de öyle.Sırf Enma yüzünden arka arkaya 3 atak yemiş.King'in kombolama sebebi bu yani.

Ben de bahsettim zoro acele etmeye çalışıyordu. Ama verdiği dezavantaj sadece bu.
Sadece bu olsa Zoro 10 dakika ya dövüşüp ya da dövüşmediği adama karşı enerjim tükenmeden bir an önce indirmeliyim demez.Ki karşısındaki adam da senin iyi bildiğin gibi fiziksel güçleri yüksek olan,stamina,dayanıklılığı üst seviyelerde gezen bir adam.Baştan dezavantaj yani bu.Stamina avantajı küçümsenecek bir şey değil.

Senin bahsettiğin o kanama sayfasında sana omuz ve sırt arası bi yerden darbe almış olması saçma geliyor anladım. Ama herif hız moduna geçip dalmış. Bunu kesin biliyoruz. Arkadan veya yukardan gelip kesmeye çalışmış olabilir. Hız modunda bi anlık görünmez olup dalıyor sen de biliyorsun.

Bir de o kadar saçma bi yerde değil kesik. Zoro adamın dizine falan geliyor. King üstten kılıç sallayarak gelirken zoro yanından/altından geçip gitmiş. O sırada vurabilirsin omuz ve sırt bölgesine.
Adam hız modunda zaten hızlı hareket edebiliyor bunda tamamız da King'in kılıcının boyutu belli,King'in boyutu da belli.Zoro'nun kesilen yeri bildiğin kılıçla kesilmiş gibi bile durmuyor bana kalırsa.

King hız moduna geçecek. King buna rağmen dokunamadan zoro onu kesip arkasında belirecek. Tam o anda tesadüfen zoro’nun vücudunda yara açılacak. Senin iddaa ettiğin şey bu şuan.
Bunu iddia etme sebebim Oda'nın stilinden ötürü.İki kişi de birbirine saldırı yaparken de, yaptıktan sonra da bunu belli eden bir yapısı var yazarın çünkü.King'in ne kolunda bir hareket çizmiş ne vücudunda.Bak mesela Zoro'nun kılıçlarındaki kanı da çizmiş Oda,King'in kılıcında ise böyle durum da yok.Ha ben bu kesik konusunda %100 eminim diyemem sen de haklı olabilirsin gayet tabii.
İlk gördüğümde ben de ilaç etkisi sanmıştım ama şuan bana saçma geliyor. King’in hız modunu bu şekilde kesebilen birisi olsa tekmeyi yemezdi. Darbe almayı kabullenip aynı anda vurmaya çalışıyor stratejisi bu. Tekme sahnesinde belli etti stratejisini.
King hız moduna geçip tekmeyi yapıştırdığı anda kesiyor Zoro adamı.Kendini döndürüp yapıyor hatta.Zoro'nun adamın hızına ayak uydurduğunu bence net hissettirmiş.Zoro'nun o stratejisinin sebebi zaten King'in alev modunda hasar almadığını bildiği için,adamın hız moduna geçince geçip ctleme durumu direkt.

enmaya rağmen ezdi” diyorsunuz ona ters işte demek istediğim bu. Enmanın dezavantajı bu 2-3 darbelik kısımdaydı. Enmada ustalaştıktan sonra artık gear 4 gibi bi güç oldu. Enmanın dezavantajı yok kral hakiden sonraki dövüşlerinde.
Dediğim gibi savaş içinde enmayı adam akıllı zaten yoğunlaştırarak kullanmadı bu adam.Savaşın başında enma var ya da yok zaten fark etmezdi bile sırf bu yüzden.Savaşın ortalarına doğru King'in darbelerine karşı sıkıntı da yaşamazken çizildi sonuçta bu adam yine.Enma sapıttığı anda King tokatlamaya başladı.

Yine de görmek lazım ama dediğin gibi.

Haha, WG savunucusu şimdi WG bir çöplük diyor, orası bir çöplükse orada en çok dalgayı ben geçiyorum, orada zor barınan bir şaka olması gerek, çünkü orada senden daha fazla arkadaşım olduğu ve senden daha çok tanınan birisi olduğum kesin bence, kıskançlık yapıyorsun bakıyorum. :ehe: Eğer yorumlarım komikse bana hakaret edecek kadar seni rahatsız nasıl edebiliyorum? Ya güler geçersin ya görmezden gelirsin, ne zaman yorum yapsam değişik tepkiler verip duruyorsun, herhalde aşırı sinirleniyorsun yoksa niye yorumlarıma karşı kendini banlattırıp sinir krizlerine giriyorsun?

Şimdi sana tavsiyem kendini WG deki insanlara özenip komik duruma düşürme bence, ''erkek'' diyor haha :ehe:
Vay! Anlıyorum, anlıyorum, anlıyorum.

Gene sinir krizine girdin gidip bu 2017'deki yorumuma etkileşim attın demek;

Sayın WG'ye özenen william cutting, yine de eklemişim bak taa 2017'de Zoro'da yine de çıkabilir diye; :ehe:

Zaman atlaması sonrası Zoro sağda solda Haoshoku patlatacak diyen arkadaşlar vardı, hani çıkmayınca siz zamanında böyle dediniz diye bizle dalga geçmeye çalışan arkadaşlar var onlar bizzat diyordu bunu. Ama biz demiyoruz tabii, yakışmaz.

Neyse konuya gelirsek gene okumadım ama genel başlıktan anladığım kadarı ile Zoro'da Haoshoku Haki olabilir hatta kesin denmiş, ve bazı kısımlar eklenmiş gözüküyor. Her şey ihtimal dahilinde, E.Oda şuan Nami'de Haoshoku var diye bir şey dese şaşırmam, seri o noktaya geldi belli bir istikrar yok. Usopp o kadar çalışma yaptı, o esnada öğrenemediği uzak mesafeli görüş Haki'sini gitti Dressrosa'da öğrendi mesela.
Zaman atlaması öncesi Zoro'da Kral Haki var, zaman atlaması başlar başlamaz Zoro Kral Haki kullanacak diyordu arkadaşlar, yorumum onların yanıldığını anlatıyor, 2017'de yazılmış mesajıma şimdi az önce etkileşim attın ya sinir krizine girip, açıklayayım dedim. :ehe:

Gene sinir krizine girdin gidip bu 2017'deki yorumuma etkileşim attın demek;

Sayın WG'ye özenen william cutting, yine de eklemişim bak taa 2017'de Zoro'da yine de çıkabilir diye; :ehe:

Zaman atlaması öncesi Zoro'da Kral Haki var, zaman atlaması başlar başlamaz Zoro Kral Haki kullanacak diyordu arkadaşlar, yorumum onların yanıldığını anlatıyor, 2017'de yazılmış mesajıma şimdi etkileşim attın ya sinir krizine girip, açıklayayım dedim.
Ne diyorsun Sarıgül? Mihawk'ta çıkar mı Vista'da mı çıkması gerek ilk? Çevirmene soralım mı?

Luffy'nin ortağı Law'da bu güç yok, Luffy'nin ortağı ilan edilen bir karakter hiyerarşik olarak Luffy'nin tayfa elemanından üstündür, ona emir mi veriyor diye sormaya kalkan arkadaşlar çıkar diye önceden söyleyeyim bunun konuyla alakası yok Law Bepo ya emir verir Luffy Zoro ya ama işin özü bu adamlar güç bazında ortak olmuşlar politik olarak değil, yani Law kaptan konumunda liderlik yapabiliyor ve güç bazında Luffy nin ortağı, bu şartlarda Law'da yokken Zoro'da olmaz diye düşünüyorum. İlla olacaksa önce Law'dan E.Oda'nın kurtulması lazım bir şekilde. Yani Zoro'nun kaptanının ortağında Haoshoku yoksa (Doflamingo özellikle Luffy'de Haoshoku var, Law'da yok Luffy daha tehlikeli olabilir demişti) Zoro'nun kendisinde olması bence zor ihtimal.

Ne diyorsun Sarıgül? Mihawk'ta çıkar mı Vista'da mı çıkması gerek ilk? Çevirmene soralım mı?
Sen niye 2017'deki mesaja şimdi az önce etkileşim attın WG'nin gülü, sen bana onu söyle, sinir krizi mi yine? :ehe: 2017'de Law > Zoro diyorum tabii ki, Zoro Kral Haki o zaman kullanamıyor, Law, Dressrosa döneminde Zoro'dan güçlüdür, şimdi bile Big mom ile karşılaşıyor ve büyük iş yapıyor, Zoro ise King ile karşılaştı ve bayıldı.

mihawk'ı Zoro'nun nasıl geçeceğini düşünüyorsun? Kral Haki farkı olabilir mi? Hani sana göre Kral Haki kesin ya mihawk'ta, bakalım hangi farktan ötürü Zoro > mihawk olacak göreceğiz, bunun kaçışı yok yani, Luffy > zoro > mihawk asla değişmeyecek, mihawk'ta kral haki çıksa ve seni sevindirselerde Zoro'nun yeteneklerinden güçsüz olacağı kesin, Luffy de ondan güçlü.

Sen niye 2017'deki mesaja şimdi az önce etkileşim attın WG'nin gülü, sen bana onu söyle, sinir krizi mi yine? :ehe: 2017'de Law > Zoro diyorum tabii ki, Zoro Kral Haki o zaman kullanamıyor, Law, Dressrosa döneminde Zoro'dan güçlüdür, şimdi bile Big mom ile karşılaşıyor ve büyük iş yapıyor, Zoro ise King ile karşılaştı ve neredeyse öldü.

mihawk'ı Zoro'nun nasıl geçeceğini düşünüyorsun? Kral Haki farkı olabilir mi? Hani sana göre Kral Haki kesin ya mihawk'ta, bakalım hangi farktan ötürü Zoro > mihawk olacak göreceğiz, bunun kaçışı yok yani, Luffy > zoro > mihawk asla değişmeyecek.
Bir zahmet;Luffy>Zoro ve ileride Zoro>Mihawk olsun.

Ayrıca senin Law'ı daha güçlü görmen sıkıntı değil. Zoro'da çıkması için Law'da çıkması gerek şartın komik. Daha dur Mihawk'ta haki yok yorumlarına geleceğim Erkan'ım. 🤭 Hani haki yoktu diyordun.

Ayrıca senin Law'ı daha güçlü görmen sıkıntı değil. Zoro'da çıkması için Law'da çıkması gerek şartın komik. Daha dur Mihawk'ta haki yok yorumlarına geleceğim Erkan'ım. 🤭 Hani haki yoktu diyordun.
Cevap yokken başka yerlere sarman normal şimdi :ehe: Haki olmadığı söylenen karakterler arasında, Ace, Karasakal vesaire de var, bunları şimdi arşivlere bakıp kim söylemiş kim söylememiş bakmak lazım mı yoksa sadece mihawk olunca mı hassas noktanıza dokunmuş oluyoruz? Karasakal'da Haki yok diyenler hiç hatırlanmıyor niyeyse. :ehe:

Oraları karıştırma. Geçmişe gittikçe daha rezil-pislik şeyler ortaya çıkacaktır :) Forumu yıkamak için önce bir temizlik ürünleri sponsoru bulmamız lazım :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık