Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who da Jinbei'yi yaraladı.Önemli olan ne derece yaraladığı. Kaku ile Lucci'nin inme zorluğu aynı değil. Yüksek zorluk hiç değil Kaku dövüşü.
Ciddi diyorum zorluk kavramını gözden geçir.En kötü olduğun konu bu hiç ayarın yok bu konuda.Zoro vs Kaku’dan daha şiddetli tek Zoro dövüşü oldu o da Daz.Ekstrem zorluktu öldü öldü dirildi adam mucizelerle kazandı.Yani o zaman sen Zoro’nun şu ana dek rakiplerine orta zorluk atıp geçtiğini söylüyorsun.Hadi King’i geç objektif bakamıyorsun diyelim Kaku manga geçmişinde adamın en önemli rakiplerinden biri oldu.Ona yüksek atmadı buna atmadı Oda Zoro’ya kaç tane böyle vs çizer sence manga boyunca...

Süreye oynayan yamulur, hata eder.
Yav illa uzun uzun yazalım mı ? Bu kadar net olan şeylerde bile açıklama yapmak zorunda olmak cidden yorucu... Basit bir mantık bile yetiyor.

Henüz Enmayı istediği gibi kullanamayan, kral haki gücüne sahip olsa da Enmayı daha fazla kullanıesam, dövüş daha fazla uzarsa bu kılıç beni öldürecek diyen bir adam var King'in karşısında... Yani Zoro avantasız bir pozisyonda hem dövüşü hızlı bitirmek zorunda hem de kılıcıyla uğraşıyordu King karşısında... Zorodan bunlara rağmen orta zoluk yiyen King var bir tarafta.. diğer tarafta;

Kaido'yla Luffy'nin ilk kez ileri seviye Fatihin hakisi öğrenip savaştığı zamanda kısa sürede perte çıkarken o kadar süre Kaidoyu tutmuş tutarken de.. Kral haki çarpıştırmış, kan almış, bir çok teknikte denk gitmiş.. ne Kingi allahını seversen.. Sana göre handikaplı Zoro'dan orta zorluk yemek, İmparatoru uzun süre tutup, hemen hemen tüm saldırılarını karşılamak çok yakın başarılar heralde...

Featsel olarakta tokatlanıyor başka her konuda da..

Yamato'nun Mistik Zoan meyvesi, King'in Antik Zoan'nından fersah fersah önde.
Yamatoda ileri seviye Fatihin hakisi var, Kingte standart kullanımı bile yok. Yamatoda Thunder Bagua'yı Kafadan yeyip ayakta kalmasını sağlayacak savunma gücü var. Kingte Lunarian savunması.. o da aç kapa şeklinde.. King'in ırkına özel ateşi var, Yamato'nun ateş ve buzu..

Kusura bakma da.. King'in yakın bir performans vermesi bile mümkün değil.

Yamato gücünü bildiğimiz tüm komutanlardan öndedir. Wb'de Marco gibi bir sağ kol olmasına rağmen zamanında Oden ve potansiyel olarak bir Ace varsa, Roger da nasıl Ray gibi biri varsa; Kaido'da da Yamato vardı. Kaido'ya yakın hissetse dengeleri değiştirecek bir isimdi. King'e hiçbir şekilde kaybetmez, hele Queen falan yazılıyor, ona hiç etmez. Küçük düşürmeyin şu karakteri.

Öğrendikten sonra niye bırakmadı kılıcı da bu kılıç beni öldürecek savaş uzarsa dedi. Abi çok açık var bu tezlerinizde.
Üç kılıç kullanan adamın kılıcı neden bırakmadığını mı soruyorsun ciddi ciddi?

Ciddi diyorum zorluk kavramını gözden geçir.En kötü olduğun konu bu hiç ayarın yok bu konuda.Zoro vs Kaku’dan daha şiddetli tek Zoro dövüşü oldu o da Daz.Ekstrem zorluktu öldü öldü dirildi adam mucizelerle kazandı.Yani o zaman sen Zoro’nun şu ana dek rakiplerine orta zorluk atıp geçtiğini söylüyorsun.Hadi King’i geç objektif bakamıyorsun diyelim Kaku manga geçmişinde adamın en önemli rakiplerinden biri oldu.Ona yüksek atmadı buna atmadı Oda Zoro’ya kaç tane böyle vs çizer sence manga boyunca...
Ciddi diyorum mangayı baştan oku.Mr.1 dövüşü King dövüşünden daha zorluydu zaten.Birisinde Zoro'yu o hale kendi başına getiren Daz vardı, diğerinde kılıç +iksir etkisiyle uğraşan Zoro karşısındaki King.Objektif olmayan hep sendin ben değil ayrıca.Yorumlarını biliyoruz.Sırf senin gönlün olsun diye inanmadığım bir şey söyleyemem.

Son düzenleme:
Akainu'yu görünce 100 metre koşu rekoru kıran adam 3 Amiral alacakmış. Fanlık da bir yere kadar. Seri sonuna yaklaştık banko alacağı bir Amiral bile yok Teach'in. Önce Shanks veya Kuzan'ı indirsin, öyle kendisini high top tier seviyesine koyarız.
Forumda çok saçma yorumlar görmüştüm, onunki yenisi oldu. BB, 3 Amiral alacakmış. :/ Gerçi Akainu, Marco'dan kaçtı diyen birisi. Normal o yorum. :/

Yamato gücünü bildiğimiz tüm komutanlardan öndedir. Wb'de Marco gibi bir sağ kol olmasına rağmen zamanında Oden ve potansiyel olarak bir Ace varsa, Roger da nasıl Ray gibi biri varsa; Kaido'da da Yamato vardı. Kaido'ya yakın hissetse dengeleri değiştirecek bir isimdi. King'e hiçbir şekilde kaybetmez, hele Queen falan yazılıyor, ona hiç etmez. Küçük düşürmeyin şu karakteri.

Üç kılıç kullanan adamın kılıcı neden bırakmadığını mı soruyorsun ciddi ciddi?
Hoşgeldin Will.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık