Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öğrendikten sonra niye bırakmadı kılıcı da bu kılıç beni öldürecek savaş uzarsa dedi. Abi çok açık var bu tezlerinizde.
Neden bıraksın? Zoro'yu içindeki gücü daha fazla açığa çıkarması için zorlayan bir kılıç.

Bi noktadan sonra bu seviye Zoro'nun standartı haline gelecek, bi süre birbirlerine uyum sağlamaları gerekiyor.

Neden bıraksın? Zoro'yu içindeki gücü daha fazla açığa çıkarması için zorlayan bir kılıç.

Bi noktadan sonra bu seviye Zoro'nun standartı haline gelecek, bi süre birbirlerine uyum sağlamaları gerekiyor.
Bu olacak zaten de konuyla alakası yok. Diz şimdi öğrendi daha ihtiyacı da yok diyonuz. Neyi öğrendi, Enma ne öğretti, Enma ile ne yapmış oldu felan...

Bu olacak zaten de konuyla alakası yok. Diz şimdi öğrendi daha ihtiyacı da yok diyonuz. Neyi öğrendi, Enma ne öğretti, Enma ile ne yapmış oldu felan...
E enma ile saldırılarına kral hakiyi entegre etmeyi öğrendi.

Yarın tahta parçasına da kral haki basıp savaşabilir Zoro. Bazı arkadaşlarda, Zoro Enma olmazsa kral haki kullanamaz gibi bir algı var, katılmıyorum bu düşüncelere.

Enma ise Kullanıcısını daha fazla güç ortaya koymak için sürekli zorlayan bir kılıç. Bir şeyleri yoktan var edemiyor, zaten kılıca istediğini veremezsen seni bayıltıyor. Bu noktada, ben saldırılarıma kral haki eklemeyi öğrendim artık enmaya ihtiyacım yok gibi bir mantık yok. Enma her seferinde daha fazlasını ortaya koymak zorunda bırakacak kullanıcısını.

Neresi çok net arkadaşlar ? Zoro'nun hayvani saldırı gücünün hipnozuna kapılmışsınız yine; herkes Zoro gibi sağ kol alabilir zannediyorsunuz. Ahh be olum Zoro biraz yavaş gir şu adamlara çok öküzzzsün çok.
Marco kan akıtmışsa yamato içinden geçer. Kral hakisiz hasar verme ihtimali bile vardır. Mistik zoan gücü ayrı. Buzuyla king’in ateşine zarar verme ihtimali bile var.

Queen bilim güçleriyle dövüştü. King ırkının ateşini kullandı. Bunlar hibrit zoan gücünü iyi yansıtamadılar. Yamato’ya meyvenin gücü yeter büyük ihtimalle. Destek sandığımız marco bile hasar vermiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık