Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an için evet, fakat muhtemelen seri sonu Zoro az bir farkla Yamato'dan güçlü olur ki Yamato da seri sonu yonko seviyesi falan olur.
Seni gidi şakacı seniiii.

Şuan zoro yc1- yamato yc1+. H.haki yi ya uzun burun demirci anlatır ya da bir sonra ki arc için öğrendi ye getirir. O zaman eşitler.
Yc1'i maksimum orta zorluk diyebileceğimiz bir zorlukta alan adam nasıl yc1- oluyor lan ? :hoo::hmm::hhh:

Kral haki eklediği kesin mi Yamato’nun.Bence değil.Ekliyorsa babasıyla temassız niye çarpıştırmadı yada Luffy’i görünce niye oha çekip Wb ve Roger hatırladı.Ben ekleyebildiğini sanmıyorum açıkçası.Kral haki çarpışması yapmıştır o tamam ama diğeri fazla bir özellik.Mangada da net değil bu durumlar öyle biri söylemeden netleşmiyor.
O zaman Zoro'nun da kral haki kullandığı belli değil. Zira Zoro da hiç temassız vurmadı, çarpışmadı.

Ben de kararsızım biraz. Yamato'nun kral hakisi olması bir avantaj ama her kral hakili karakter King'e zarar verebilir mi ? Kral hakinin arkasında saldırı gücü etkenlerinden fiziksel güç, silahlanma gibi şeyler de önemli.

King ve Yamato konusunda iyi bir inceleme yapıp düşüncemi netleştirmem lazım :hmm:

Ben de kararsızım biraz. Yamato'nun kral hakisi olması bir avantaj ama her kral hakili karakter King'e zarar verebilir mi ? Kral hakinin arkasında saldırı gücü etkenlerinden fiziksel güç, silahlanma gibi şeyler de önemli.

King ve Yamato konusunda iyi bir inceleme yapıp düşüncemi netleştirmem lazım :hmm:
Kaido nun durumu ortada king ne allasen yav. Abartma artık şunu sırf rakip diye şişirdiniz de balon çıktı işte aşın bunu. Konuşan yok onu çakmak yaksın anca...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık