Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Attığın sayfada doğrudan kol almanın bir maharet olmayacağı söylenmiş sen ise bu adamlar bile kol aldılar diye övmüşsün.

Kol almak ne işe yarıyor ? Attığın sayfaya göre bir işe yaramıyor. Bir işe yaramayan şey için niye karakter övüyorsun artı oradaki ikili de çok güçsüz değiller komutan altı seviyesi için.
O isimler baya zayıflar yc3 aşağısı için. Luffy qinjao’ya orta-düşük zorluk attı. Herif thor elephant gun’ı tam yemedi bile saldırı çarpıştırdığı halde bayıldı.
Onu geçtim kambur dedeye yenildi yav bu adam.

Vergo, smoker, sanji ligi qinjao’yu orta zorlukta alırdı. Uyanışsız dof ve zırhından çıkmamış cracker de bunları orta-düşük zorlukta alırdı. Uyanmış ve bisküvi ordulu halleriyle kapışan g4 ise bu ikiliyi 1 dk’da harcıyor. Yc4’ten yc3’e atlamak öyle kolay değil 3-4 lig var o aralıkta.

Gücünü çözene kadar bi kol alıp bırakmak zaman kaybıdır. Ama gücünü çözdükten sonra dövemeyecekleri biri değil. 10 dk boşa savaşıp sonra döverler işte.

Son düzenleme:
@Millennium Wizard beni yanlış anladın la... Ben Dressrosa dışında taş bulamaz demiyorum bu kadar bulamaz diyorum. Şehir tamamen taştan... O kadar büyük golem yapıp üzerine sürekli yenilemek her yer için elverişli değil. Başka yerlerde Golem yapar ama sürekli kırılan yerlerini bir araya getiremez mesela...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık