Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulti'nin bir motivasyonu, bir olayı yok gelmesi için ama daha renk katar tabii ki Yamato'ya göre.

Ben Yamato'ya başta bir ayar olmuştum ama şimdi seviyorum ya. Tayfaya gelsin isterim. Tatlı kız. :ehe:
Öyle tabi. Tayfa için zemin hazırlanması lazım. Bu yönden çok eksiği var, Ulti'nin. Artık kimseninde gelmesini istemem açıkçası. Olacaksa Wano son olsun.

Yamato gelirse tayfadan kiminle cenkleşir, anlaşır acaba. :dd.d

Öyle tabi. Tayfa için zemin hazırlanması lazım. Bu yönden çok eksiği var, Ulti'nin. Artık kimseninde gelmesini istemem açıkçası. Olacaksa Wano son olsun.

Yamato gelirse tayfadan kiminle cenkleşir, anlaşır acaba. :dd.d
Bende kimsenin gelmesini istemiyorum ama Yamato gelirse de mutlu olurum. :ehe:

Yamato - Zoro ve Luffy'nin kral haki antremanını görür gibiyim. Sanji garibimde mola arası yemek getirir bunlara. :d

Bende kimsenin gelmesini istemiyorum ama Yamato gelirse de mutlu olurum. :ehe:

Yamato - Zoro ve Luffy'nin kral haki antremanını görür gibiyim. Sanji garibimde mola arası yemek getirir bunlara. :d
Luffy'nin gemide antreman yaptığını hiç görmedik yine yapmaz. Zoro ile takılır belki. Ya da Nami çakması diyorlar ya ikizler kız kıza takılsın. :p

Luffy'nin gemide antreman yaptığını hiç görmedik yine yapmaz. Zoro ile takılır belki. Ya da Nami çakması diyorlar ya ikizler kız kıza takılsın. :p
Aynı şekilde yamato’yu taklit edecekler. Nami “sonunda bi aklı başında biri daha katıldı” diye sevinecekken Yamato gidip deliler grubuna katılacak “Ben oden’im” diye sayıklamaya başlayacak.

Muhtemelen ağzına çubuk takıp halay çekerken de görürüz.

Page bırakmaz ki o. :D
O da gelsin, onu da kabul ederim.
dimi bence de çok şey istemiyorsun Oda madem böyle bir karakter yazmış israf etmesin 1 arc ta
Katılıyorum. Şirinlik desen var, güç desen bence uçan altılının net en güçlü üyesi. Yediği darbelerin haddi hesabı yok.
Bir o eksikti hocam. İyice kalabalık oldu tayfa zaten. Zeus'u da üye gibi sayabiliriz çünkü. Gider Yamato'yu da katarsa tayfaya ooo.:ehe:
Ne güzel işte, ne kadar kalabalık o kadar büyük parti demektir değil mi @Jazz Lambası ?
Ayrıca Yamato gelecek, gelmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık