Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido yanlışlıkla meyveyi uyandırsa kariyeri bitecek mi şimdi? Oda çizmek istese güzel bir şey çizer. O hayvanların da benliği vardı ayrıca. Zebra utangaçtı mesela. İletişim kuruyorlardı, şakalaşıyorlardı falan. Bakalım Kaido'da da çıkmazsa umudu keseceğim bu işten.
Dövüş sonlarına doğru tamamen hayvana dönmüş yaratıklaşmış bir Kaido okumak isterim açıkçası..

MW'nin algı oyunları işte :D
Gerçekleri dile getirmeyi hep görev bildim. :) Yıkımcılar diye isim konmasından anlayabilirsin daha güçlü olduklarını.3 tatlı komutan için benzer bir ifade yok.Üçe üç ödül toplaması yaparsan arada 1 milyar fark olduğunu görürsün mesela.Ödüller güç göstermez bla bla ama 1 milyar da oynamaz lütfen.Oda bir tayfanın gücünü belirtmek için hasır şapkaların toplam ödülü tabirini kullanmıştı örneğin.Toplam ödül gayet toplam güç hakkında büyük oranda bir fikir verebiliyor ki böyle bir tanımlama yapıyorlar.Bizim tayfaya işlemiyor o ayrı Chopper bile troll ödül olduğundan.Onlara girmeyelim ama standart bir tayfa için düşündükleri doğru.

@Tiksav Lee

Bu arada mesajında zoan uyanışında hayvanlaşma ve iradenin kaybolması gibi şeylerden bahsetmişsin. Ben hiç ihtimal vermiyorum ona. Kendi çabasıyla meyvesini uyandırabilen birisi zaten meyvesini kontrol altına alabilmiştir diye bakıyorum olaya.

Gerçekleri dile getirmeyi hep görev bildim. :) Yıkımcılar diye isim konmasından anlayabilirsin daha güçlü olduklarını.3 tatlı komutan için benzer bir ifade yok.Üçe üç ödül toplaması yaparsan arada 1 milyar fark olduğunu görürsün mesela.Ödüller güç göstermez bla bla ama 1 milyar da oynamaz lütfen.Oda bir tayfanın gücünü belirtmek için hasır şapkaların toplam ödülü tabirini kullanmıştı örneğin.Toplam ödül gayet toplam güç hakkında büyük oranda bir fikir verebiliyor ki böyle bir tanımlama yapıyorlar.Bizim tayfaya işlemiyor o ayrı Chopper bile troll ödül olduğundan.Onlara girmeyelim ama standart bir tayfa için düşündükleri doğru.
Gerçekler diye bildiğin şey koca bir yanılsamadan ibaret.Bir tarafın 4.adamı diğer tarafın 3.adamına güç olarak çok yakın resmediliyor.Sen ise bu durumdan Kaido 3lüsü Bm 3lüsünden çok daha güçlü anca dengeleniyor diyorsun.Hayır komik olan da Cracker'ın Jack'ten,Katakuri'nin King'ten daha iyi bir portre ve featlere sahip olması.

Yıkımcılar denmesinin sebebi inanılmaz güçlü olduklarından değil,sağı solu yıkan psikopatlar olmalarından geliyor.Onu bile kendi lehine çevirmişsin.Neyse anket vermişti cevabınızı xd.

Son savaşta izlersin Kata'yı,King'in rüyasında yapamayacağı şeyleri yapınca :oleyo2:

Yahu o hayvanlar kendi iradeleriyle uyandırmamışlar zaten, bir nevi deney ürünü bunlar. Dr. Vegapunk'ın olayı büyük ihtimalle, daha onun hakkında bile bir şey bilmiyoruz.
Bunun bir olayı çıkmama ihtimali yok. Uyanış sadece onlarla ilgili değil zaten. Burada adam net bilgi veriyor, ''uyanış'' denilen bir şeyden bahsediyor. Biz Crocodile böyle bir şeyden bahsedene kadar meyvelerde ''Uyanış'' denilen bir özellik olduğunu bile bilmiyorduk. Gösterilmesi ise Dof ile beraber oldu, Dof bir paramecia ve özelliği farklı. Crocodile ise Zoan tipi uyanışların özelliği hakkında ''Dayanıklılık ve iyileşme gücü'' olduğundan bahsediyor. Bu normal öylesine atılacak ''attım tuttu'' denilecek bir şey değil. Hala diyorsun ki ''Crocodile dedi diye savunuyorsun'' la adam bu zamana kadar ne dedi de yanlış çıktı. 1 tane söyle ''Şunu söyledi, yalandı yanlıştı'' de kabul edeyim ama yok. Adam çok net bilgi veren bir karakter bu konularda.

Bugün adam antik silahtan bahsediyor. Pluton'u da görmedik yok mu diyelim? Adam ID-Enies Lobby-MF yolu hakkında da bilgi veriyor. Size kalsa bunların hiçbiri hakkında bilgisi olmaz, atıyor işte tutuyor heralde. Biraz mantık ya fazla değil... :D

Oda bunu unutmadıysa bir noktada gösterecektir. Daha bu işin hükümet tarafı var, BB tayfası tarafı var, CP tarafı var. Var da var kısaca, şimdi sadece burada olmalı diye bir kural mı var? Yani King de falan olmalıydı rütbesine bakıldığında. Fakat King de ''Irk'' dışında bir yeteneğinde çok büyük bir övülme görmedik. Eğer hiç bir şekilde böyle bir şey görmezsek deriz ''Oda sıvamış bu konuda'' diye. Fakat seride buradan sonra bile muhtemelen 2 büyük savaş olacak...
Yav olay Croco ile ilgili değil. Oraya çekip saçmalama rica ediyorum. Bunu diyen isterse Luffy, Zoro falan olsun. Dedirten Oda sonuçta. Bu karakter üzerinden adam seri ile ilgili bilgi veriyor. Neden veriyor? Okuyucuda beklenti oluşturmak için. Ben de bir okuyucu olarak bekliyorum doğal olarak. Her tarafı zoan kaynayan adada kimsede çıkmayınca da adama sallarım tabiki. Geyik olsun diye Croco'ya sallıyorum ama aslında salladığım Oda. Şurada çıkmayan adamlar arasında ödülü 1 milyardan yüksek Jack, Queen, King, Marco gibi isimler var. Dof ve Kata'dan sonra bunların en az birinde görmeliydik. Son olarak Kaido'yu bekliyorum. Dünyanın en güçlü yaratığında da çıkmazsa Oda bu işi becerememiştir net.

Yav olay Croco ile ilgili değil. Oraya çekip saçmalama rica ediyorum. Bunu diyen isterse Luffy, Zoro falan olsun. Dedirten Oda sonuçta. Bu karakter üzerinden adam seri ile ilgili bilgi veriyor. Neden veriyor? Okuyucuda beklenti oluşturmak için. Ben de bir okuyucu olarak bekliyorum doğal olarak. Her tarafı zoan kaynayan adada kimsede çıkmayınca da adama sallarım tabiki. Geyik olsun diye Croco'ya sallıyorum ama aslında salladığım Oda. Şurada çıkmayan adamlar arasında ödülü 1 milyardan yüksek Jack, Queen, King, Marco gibi isimler var. Dof ve Kata'dan sonra bunların en az birinde görmeliydik. Son olarak Kaido'yu bekliyorum. Dünyanın en güçlü yaratığında da çıkmazsa Oda bu işi becerememiştir net.
La Croc'a laf atıyorsun burada sonra diyorsun ki o tarafa çekip saçmalama, sen mi saçmalıyorsun ben mi? :D

Peki örnek vereyim Kaido da çıkmadı ama sonrasında hükümet tarafında birinde çıktı o sefer ne diyeceksin merak ettim?
Bu adamın neyi nerede işleyeceği belli olmuyor. Bunu unutmadıysa bir noktada karşımıza çıkaracağını düşünüyorum. Kaido da çıkabilir, onda da çıkmazsa o zaman Mangaka inceden sıvamış olur ama daha sonra işleme ihtimali olur yine de. Hele de bu Vegapunk'ın olduğu hükümet tarafında bir şeyler çıkabilir.

Oda'nın uyanış konusunda Zoanlara bir açık getirmesi gerekliydi Wano içinde. Belki de meyveleri uyandırılmıştı. Bu yüzden fiziksel olarak çok dayanıklılardır ve daha çabuk iyileşiyorlardır. Crocodile'da öyle diyordu çünkü Zoan uyanışından bahsederken ama öyleyse Queen, Jack ve King düşmeden çizmeliydi öyle bir panel. Şimdi ikilimde bırakıyor okuyucuyu. Bu adamlar niye uyanış açmadan yenilmiş diyoruz.

La Croc'a laf atıyorsun burada sonra diyorsun ki o tarafa çekip saçmalama, sen mi saçmalıyorsun ben mi? :D

Peki örnek vereyim Kaido da çıkmadı ama sonrasında hükümet tarafında birinde çıktı o sefer ne diyeceksin merak ettim?
Bu adamın neyi nerede işleyeceği belli olmuyor. Bunu unutmadıysa bir noktada karşımıza çıkaracağını düşünüyorum. Kaido da çıkabilir, onda da çıkmazsa o zaman Mangaka inceden sıvamış olur ama daha sonra işleme ihtimali olur yine de. Hele de bu Vegapunk'ın olduğu hükümet tarafında bir şeyler çıkabilir.
En güçlü yaratıkta çıkmadıktan sonra işlese bile Oda sıvamış olur. Sadece Croco boy yanılmamış olur o kadar.

En güçlü yaratıkta çıkmadıktan sonra işlese bile Oda sıvamış olur. Sadece Croco boy yanılmamış olur o kadar.
Croc'un yanılmadığını zaten ID de gördük yahu. Bilincini tamamen kaybetmiş yaratıklar 5 dk sonra ayağa kalkıp tekrar savaşmak için geliyorlardı tek yemişlerken...
Bir noktada gösterecektir bunu es geçeceğini sanmam ama Kaido da göstermezse inceden sıvamış olur. Eğer göstermez ve başka bir noktada işlerse bu konuda ek bir açıklama yapması gerekir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık