Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral haki fena bir güç.Ama hala daha g4'lü kral hakili vuruş yapmadı,bu vuruşları böyleyse,g4'lüsü ne olur kim bilir ?Bayaģı güçlü olmalı.
G4 normalde attığın vuruşları baya bir güçlendiriyor çünkü g4'ün kendisi fiziksel gücü ve b hakiyi üst seviye kullanan bir teknik Luffy de fiziksel güç ve b hakiden gücünü alıyordu ama bu teknikte g4'de, neden kral hakili vuruşlar aynı derece artsınlar ? Şuan Lütfünün vuruş gücü fiziksel güç ve b hakiden ziyade kral hakinin üst versiyon kullanımı o yüzden düşündüğünüz kadar etkisi artmaz bence.

Yaptı aslında.Snakeman açıp bir tane patlattı Kaido'ya.Çok güçlü olur g4+h.haki kombini ama doğru.
Yaptığında da hatrı sayılır bir etki göstermemişti.

Şu an zaten temassız vuruyor.O yüzden Oda’nın form açmaya kasmadığını düşünüyorum saldırı gücünü değiştirmeyecek çünkü.G4 yumruğu değil o temassız haki değdiği için.Yapar mı yapar bence ihtimali var yani.

G4 normalde attığın vuruşları baya bir güçlendiriyor çünkü g4'ün kendisi fiziksel gücü ve b hakiyi üst seviye kullanan bir teknik Luffy de fiziksel güç ve b hakiden gücünü alıyordu ama bu teknikte g4'de, neden kral hakili vuruşlar aynı derece artsınlar ? Şuan Lütfünün vuruş gücü fiziksel güç ve b hakiden ziyade kral hakinin üst versiyon kullanımı o yüzden düşündüğünüz kadar etkisi artmaz bence.

Yaptığında da hatrı sayılır bir etki göstermemişti.
G4ü bırak sıradan elephant Gun ile bile ciddi hasar veriyor Kaido'ya şu anda çocuk.

Ben o dediğin sahneyi görmedim bir atabilir miisn ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık