Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafes>amiral demedim ki ben.Kuş kafesinin yenilmez olduğuna da düşünmüyorum ama çok baba bir teknik yani bunu kabul et.

Birde oyle çizimlere bakarsak Oda neler çiziyor neler....
Dönüştürücü meyveler yok eder kafesi yav. Ya da Fujitora'nın yer çekimi falan her şekilde indirir. Adam en büyük olayını bile savaş sonunda yaptı tüm molozları gökyüzüne çıkararak. Kendi diyor zaten Luffy üzerine kumar oynadığını, her şeyi ona bırakıyor bir nevi orada.

Öyle çizimlere derken bu olay üzerinden tartışma olarak bahsediyorum. Yani Dof bildiğin ortaklık teklif ediyor bunu sağa sola kıvırmaya gerek yok.
Öyle ki reddedilince tekrar gelip ''Benim teklifimi reddedip WB ile mi ortak oluyorsun?'' tarzında konuşuyor. Buradan bile anlayabilirsin bazı şeyleri...

Dönüştürücü meyveler yok eder kafesi yav. Ya da Fujitora'nın yer çekimi falan her şekilde indirir. Adam en büyük olayını bile savaş sonunda yaptı tüm molozları gökyüzüne çıkararak. Kendi diyor zaten Luffy üzerine kumar oynadığını, her şeyi ona bırakıyor bir nevi orada.

Öyle çizimlere derken bu olay üzerinden tartışma olarak bahsediyorum. Yani Dof bildiğin ortaklık teklif ediyor bunu sağa sola kıvırmaya gerek yok.
Öyle ki reddedilince tekrar gelip ''Benim teklifimi reddedip WB ile mi ortak oluyorsun?'' tarzında konuşuyor. Buradan bile anlayabilirsin bazı şeyleri...
Croco kim Beyazsakal ile ortak olacak,ona yardım ediyor gibi görününce Dof'da öyle dedi.

La adam onu diyor işte, kendi teklifini reddedip Ace'i kurtarınca öyle sanıyor.
Crocodile da ''Kimseyle ortak olduğum falan yok'' diyor bundan sonra.
Bak Croco iyidir hoştur,kendince bir karakteri var ben tekim,kimseyle bir olmam diye ama böyle karakteri var diye adamı çok süper sanma.

Bizim mahalledeki kekolarda kendilerini oyle zannediyorlar,herkese atar yapıyorlar,pablo escobar kimmiş lan diyorlar mesela 🤣🤣🤣

Anladın mı örneği ?

Dof zaten dedi ona hapishanede bile akıllanmadın hala artık eksik konuşuyorsun.Croco gibileri akıllanmaz.

Bak Croco iyidir hoştur,kendince bir karakteri var ben tekim,kimseyle bir olmam diye ama böyle karakteri var diye adamı çok süper sanma.

Bizim mahalledeki kekolarda kendilerini oyle zannediyorlar,herkese atar yapıyorlar,pablo escobar kimmiş lan diyorlar mesela 🤣🤣🤣

Anladın mı örneği ?

Dof zaten dedi ona hapishanede bile akıllanmadın hala artık eksik konuşuyorsun.Croco gibileri akıllanmaz.
La adam zaten tek tabanca, şöyle böyle sanma demene gerek yok 2 yıl sonrası görelim ne olduğu çıkar zaten. Fakat Crocodile'ın MF de yaptıkları ve söylemleri ortada. Sengoku bile WB olayı sebebiyle beklentiye girmiş. Sen mahallede ki kekolardan örnek ver daha, o tip olan kişi Moria idi MF de ona da gerekli işlem yapıldı zaten. Croc dediğin adam istediği her şeyi yaptı o savaşta, sonra da çekti gitti istediği gibi. Burada tartıştığımız şey bu değil şuan zaten.

Dediğim şey Dof'un cümlesinin istediği yere çekiliyor olması. Orada adam dümdüz ortaklık teklif ediyor, bir defa reddedilince sonra bir defa daha geliyor. Öyle ki teklif sonrası zaten Crocodile ''Kendini benimle aynı seviyede görme'' tarzında konuşuyor. Hadi diyelim ki Crocodile kendini üstün görüyor, teklifi yapan Dof'a ne demeli? O yüzden buraya iyi bakmak lazım. Dof eğer WB konusunu bile açıp kendisi ile ortak olmaması konusuna giriyorsa ve Crocodile dediğimiz kişi ''Yaralarımı iyileştirdim'' diyorsa MF savaşı sonrası burada dikkat edilmesi gereken bir durum vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık