Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofflamingo'nun sahnesini hatırlamıyorsun herhalde. Croco'nun denizci komutanı tarafından yenilmesini imkansız olarak görüyordu.
Oradan da Alabasta Luffy >> Smoker çıkıyor.Serideki güç dengesini buradan anlayabilirsiniz o Luffy’de marinefordda ayar yiyordu Smoker’dan.Buna bahane olarak elbette logialara vuramıyor ne yapsın muhabbeti var ama bence bahane olmaktan ileri gidemiyor.Çünkü Smoker’ın olayı sadece logia değil o Luffy’i tutup yere çarpacak gücü olduğunu görüyoruz marinefordda.

Oradan da Alabasta Luffy >> Smoker çıkıyor.Serideki güç dengesini buradan anlayabilirsiniz o Luffy’de marinefordda ayar yiyordu Smoker’dan.Buna bahane olarak elbette logialara vuramıyor ne yapsın muhabbeti var ama bence bahane olmaktan ileri gidemiyor.Çünkü Smoker’ın olayı sadece logia değil o Luffy’i tutup yere çarpacak gücü olduğunu görüyoruz marinefordda.
Smoker karakterini rezil etti Oda, yeni dünyada.

Yani şuanki Crocodile yc2 vardır bence. Alabasta'daki güç dengesi ile şimdiki baya farklı. Dofflamingo'nun o sözü söylemesi Crocodile'ın zayıf olmadığını vurgulamak içindi.

Bu mesajın hoşuma gitmedi reis,ben mangadan yazıyorum olanı yorumluyorum diģerleri bahane uyduruyor demen hata bir kere ?

Hepimiz mangadan cevap veriyoruz mesela kendi adıma cevap verecek olursak sunduğun her şey cevap vermişimdir.

Ee sen katılmıyorsun diye ben sana uyduruyorsun bahane buluyorsun demedim her zaman gösterilen kısa panellere bağlı kalarak mı yorum yapmamızı bekliyorsun ?

Görüşlerimiz farklı diyebilirsin öbür türlü,ben mangadan yazıyorum olanı söylüyorum digerleri farklı şeyler diyorsun demen olmaz.

Bu noktada senin de yanılma payın var hatta cok yüksek.
Dediğin gibi, kısa panellerden yorum yapıp Mihawk'ın ve Croco'nun gücünü ölçüp biçeceksek, MF'de gördüğümüz diğer panellere de aynısını uygulamamız gerekir ki tutarlı olalım. Ama bu yapılmıyor tabi. Marco Kuzan'a tekme atıyor diye tutup Marco = Kuzan ya da daha abartılı çıkarımlar yapmıyoruz.

@Sir Crocodile

Oda, Dof'u sol koldan üstün, sağ kola yakın resmedebilseydi, Smoker'ın performansı bu kadar göze batmazdı bence. Law'a karşı iyi dövüştü, Vergo'ya biraz daha denk olabilirdi.
Adam tek yedi işte tek yiyenin değeri düşmez ve tek atanın değeri yükselir.Teknik olarak Sabo’nun koramiral teklemesinden hiçbir farkı yok.Hatta logia tekliyor.

smoker da güçlenecektir, seri sonunda amiral statüsü, donanma ayakta kalır mı bilmem fakat olursa garpın yerine en büyük adayım smoker.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık