Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben zaten gördüklerimizden bahsediyorum. Yazar Crocodile'ı güçsüz gösterdiği için pişman olup yeniden Crocodile'ı bir sonraki görüşümüzde güçlü gösterdi. Böyle bir pişmanlık yaşayıp aynısını Magellan'da yapacağını pek düşünmüyorum bu yüzden. Magellan'a karşı beklentileri yüksek tutmak çokta doğru değil.
Pişman olma ne alaka :D adamın iki yıl önce kurguladığı güç dengesiyle şuanki bir mi ? bunu görememek için kör olmak lazım ya. xd Magellan daha güçlü döner demiyorum. Evrenin atlama sonrası yaşadığı değişime uyum sağlar ve sen ve senin gibi seriyi yorumlayan arkadaşların gözünde daha güçlü görünür. Yoksa magellan benim için her haliyle ikinci komutanları allahına kavuşturacak güçte

Fan servislik bir olay yok orada. 2 defa net kullanması gereken yerde kullanamıyor bu daha da çok arttırılabilirdi. Bir defa Crocodile gitti kurtardı Ace'i diğer tarafta bir defa Luffy Kral haki uyandırdı. Onlardan sonra bile kullanacaı yerler vardı her şekilde. Adam yaşlanmış işte kendi bile diyor ''Beni yeni çağa taşıyacak bir gemi yok'' diye.
Adam geçmiş çağın korsanı. Yaşlanmış güçten düşmüş, hee hala güçlüydü ama eski seviyesinin yakınında bile değildi bu net. Kral haki, Gözlem haki, Silahlanma hakisini çok etkin kullandığı net geçmişte. MF de ise Silahlanma haki hariç hiç birini kullanamıyor. Silahlanma hakisini bile eski seviyesinde kullanamıyor...
O meyveyi alan bana göre yonko vari bir saldırı gücüne sahip oluyor. Akainu'nun saldırı gücünün zaten yonko liginden düşük olduğunu iddia edende yoktur. Luffy, Akainu ile karşılaştığında yonko seviyesi olucağı gerçeği amiral=yonko demek için başka bir argüman.

Pişman olma ne alaka :D adamın iki yıl önce kurguladığı güç dengesiyle şuanki bir mi ? bunu görememek için kör olmak lazım ya. xd Magellan daha güçlü döner demiyorum. Evrenin atlama sonrası yaşadığı değişime uyum sağlar ve sen ve senin gibi seriyi yorumlayan arkadaşların gözünde daha güçlü görünür. Yoksa magellan benim için her haliyle ikinci komutanları allahına kavuşturacak güçte
Onu demiyorum. Crocodile'ı zayıf gösterdiği için pişman olup sonraki gösterişinde güçlü gösterdi. Aynı hataya yeniden düşmez diye 2y önceki karakterleri güçlü göstericekse bunu zaten yapardı. 2y öncesi gördüğümüz çoğu karakterde haki vardır bu arada, bunun aksini iddia etmiyorum.

Yonkou vs Amiral işinde de Yonkouların paltosu kazanıyordu Yonkoular gösterilinceye kadar :bilmem:
Sağkolları çok ezdiler, şaka mahiyetinde bir şeyler karalayım dediydim.Şahsen genel bi mantık vardır benim bildiğim şonenlerde, kimin haki ligi daha üst seviyeyse fark meydana getirecek seviyedeyse diyeyim avantaj o kişidedir ekstra durumlar olmadığı sürece. Amiral ve sağkollar arasında bir fark göremiyorum hatta ibre sağkolları gösteriyor şuan. Yani hâlâ yonko paltosu > amiral paltosu diye düşünüyorum.

Onu demiyorum. Crocodile'ı zayıf gösterdiği için pişman olup sonraki gösterişinde güçlü gösterdi. Aynı hataya yeniden düşmez diye 2y önceki karakterleri güçlü göstericekse bunu zaten yapardı. 2y öncesi gördüğümüz çoğu karakterde haki vardır bu arada, bunun aksini iddia etmiyorum.
E o zaman daha ne ? dayanıklılıksa mesele o değişir merak etme Luffynin o yumruğu dışındaki hiçbir saldırısı etki etmedi adama. zaten 2 yıl önceki Luffy kizarunun tekmesini yedi şuanki gelişimine baktığımız zaman o zamanlar direkt ölmesi gerekirdi. Zaten o teklmeyi yediğinde bitikti.. yani iki yıl önceki Luffy başta o zamanlar için o kadar zayıf değildi zamanla oda her şeyi değiştirdi

E o zaman daha ne ? dayanıklılıksa mesele o değişir merak etme Luffynin o yumruğu dışındaki hiçbir saldırısı etki etmedi adama. zaten 2 yıl önceki Luffy kizarunun tekmesini yedi şuanki gelişimine baktığımız zaman o zamanlar direkt ölmesi gerekirdi. Zaten o teklmeyi yediğinde bitikti.. yani iki yıl önceki Luffy başta o zamanlar için o kadar zayıf değildi zamanla oda her şeyi değiştirdi
Hormon almıştı savaşta luffy.

DİYORUM Kİ Magellan'ın saldırı gücü dışında diğer şeylerinin yc1 seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Ve bu da yc2 almaya yeterli değil. Ts öncesi G2 Luffy'nin hızıyla yc2lerin hızını mı karşılaştırıyorsun gerçekten?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık