Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne garip tartışmalar dönüyor, tüm karakterlerin güç skalası açıklanmış mı da bu kadar kesin yargılarla tartışmalar dönüyor.

E.Oda şu konuya girip yorum yapsa, adama karşı çıkacak insanlar olur kesin. ?

İstisna mıydı bana 2 yıl önce gösterilen bir tane karakter göster iki yıl sonraki herhangi bir karkaterden donanımlı olsun. 2 yıl önceye bakacaksak Mihawkta haki yoktu, Dofta haki yoktu diyelim :d serinin şu noktasında Tashigide bile 2 tip haki var. Eskiden sadece Beyazsakalın üç komutanında gösterilmişti sadece iki tip haki. Madem bu kadar çöp magellan. neden shiryu magellan üzerinden hyplatıldı
Magellan'ın saldırı gücü bana göre en az sağ kol liginde. Ama aynısını dayanıklılık ve hızı için diyemeyeceğim. En azından şuanlık.

Magellan'ın saldırı gücü bana göre en az sağ kol liginde. Ama aynısını dayanıklılık ve hızı için diyemeyeceğim. En azından şuanlık.
Yav adam gear 2nin hızına kolay bir biçimde ayak uyduruyordu. Boyutuna bakıp yavaş deme.. dayanıklılığı iki yıl sonra resmedilse eskisinden çok farklı çizilir

Luffy zaten seride tüm hakileri ileri düzeyde kullanan bildiğimiz tek kişi. Beyazsakalın kral hakiyi kullanamama sebebide malum. Tamamen fan servis bir olaydı.
Fan servislik bir olay yok orada. 2 defa net kullanması gereken yerde kullanamıyor bu daha da çok arttırılabilirdi. Bir defa Crocodile gitti kurtardı Ace'i diğer tarafta bir defa Luffy Kral haki uyandırdı. Onlardan sonra bile kullanacaı yerler vardı her şekilde. Adam yaşlanmış işte kendi bile diyor ''Beni yeni çağa taşıyacak bir gemi yok'' diye.
Adam geçmiş çağın korsanı. Yaşlanmış güçten düşmüş, hee hala güçlüydü ama eski seviyesinin yakınında bile değildi bu net. Kral haki, Gözlem haki, Silahlanma hakisini çok etkin kullandığı net geçmişte. MF de ise Silahlanma haki hariç hiç birini kullanamıyor. Silahlanma hakisini bile eski seviyesinde kullanamıyor...

Yav adam gear 2nin hızına kolay bir biçimde ayak uyduruyordu. Boyutuna bakıp yavaş deme.. dayanıklılığı iki yıl sonra resmedilse eskisinden çok farklı çizilir
Ben zaten gördüklerimizden bahsediyorum. Yazar Crocodile'ı güçsüz gösterdiği için pişman olup yeniden Crocodile'ı bir sonraki görüşümüzde güçlü gösterdi. Böyle bir pişmanlık yaşayıp aynısını Magellan'da yapacağını pek düşünmüyorum bu yüzden. Magellan'a karşı beklentileri yüksek tutmak çokta doğru değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık