Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında G2 Luffy ile Magellan savaşabiliyor desem yanlış olmaz. Çünkü sadece ts öncesi Luffy ile savaşıyor Magellan. Tüm sağ kollar hızda ilah seviyesinde olmasada G2 Luffy'den saldırı yemezdi.
Anladım abi.. ne diyeyim ki o zaman bu Jimbei, Zoro nasıl temas ediyor rakiplerine yav çok ilginç.. G2 sanki normal bir hız ne kadar saçmalıyorsun ya xd. Luffy g2yle vuramazsa sadece Katakuriyi vuramaz onun sebebi de geleceği görmesi

Anladım abi.. ne diyeyim ki o zaman bu Jimbei, Zoro nasıl temas ediyor rakiplerine yav çok ilginç.. G2 sanki normal bir hız ne kadar saçmalıyorsun ya xd. Luffy g2yle vuramazsa sadece Katakuriyi vuramaz onun sebebi de geleceği görmesi
Dostum ts öncesi G2 Luffy ile ts sonrası G2 Luffy'i bir mi tutuyorsun?

Başım ağrıyor zaten, biraz huysuz olabilirim hastalandım gene. Ama abi yani gear 2ye uyum sağlayıp dövüşebilmek senin yavaş bir karakter olmadığı gösterir çok rahat karşılıyordu g2yi Shiryu ne kadar güçlü çıkarsa ona yazar. Magellana da yazar.

Başım ağrıyor zaten, biraz huysuz olabilirim hastalandım gene. Ama abi yani gear 2ye uyum sağlayıp dövüşebilmek senin yavaş bir karakter olmadığı gösterir çok rahat karşılıyordu g2yi Shiryu ne kadar güçlü çıkarsa ona yazar. Magellana da yazar.
Geçmiş olsun dostum. Hastaysan daha fazla tartışmaya lüzum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık