Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'yi sürekli övüyor King'e gömüyor.Buradan bir gol yiyebilir bu bölüm.

İkinci olarak Zoro'ya gömüyor buradan da diğer golü yer xd
Bu spoiler bende bir değişikliğe sebep olmadı. Queen kendi yanındakini övmüş sadece. Katakuri'nin de bin dövüşlük yenilmeme serisi vardı.

Zoro'yu aslında gömmüyorum. Zorocuları kızdırıyorum, fazla uçuyorlar çünkü.

En sevdiğim karakterlerden birini niye gömeyim. Ayrıca KF'ye girmeden önce Zoro'yu, Sanji'den daha çok seviyordum. Sonra Zoro'cular Zoro'yu öve öve yere göğe sığdıramayıp Sanji'yi gömdüklirini görünce Sanji'ci oldum.

Direk söylemedim engellediğin adam açmış diye.Bir kere dnsye olmuştu komikti baya. :D
Madem engellemişim o zaman buradan yorum yapayım bölüm hakkında.

Zoro'nun konuştuğu kişi Enma'nın ruhu değil mi? Şu resmi paylaşılan yaşlı bunak.

Zoro galiba sana istediğini vereceğim dedi. Sanırım hakisini emcüklemesine izin verecek ve haftaya kara kılıç görebiliriz. Çünkü Oden'de Haki'yi kısıyormuş anladığım kadarıyla. O zaman kılıç karartma için kılıcın senden ne istiyorsa yapman lazım.

O zaman bölümü moderatörler açsın mümkünse. Bende niye bölüm gelmedi diye hayıflanıyordum.
Madem engellemişim o zaman buradan yorum yapayım bölüm hakkında.

Zoro'nun konuştuğu kişi Enma'nın ruhu değil mi? Şu resmi paylaşılan yaşlı bunak.

Zoro galiba sana istediğini vereceğim dedi. Sanırım hakisini emcüklemesine izin verecek ve haftaya kara kılıç görebiliriz. Çünkü Oden'de Haki'yi kısıyormuş anladığım kadarıyla. O zaman kılıç karartma için kılıcın senden ne istiyorsa yapman lazım.
Burada bir dram yaşanıyor moderatörler lütfen konu hakkında yasa tasarısı çıkarın.:hhh:

Bu spoiler bende bir değişikliğe sebep olmadı. Queen kendi yanındakini övmüş sadece. Katakuri'nin de bin dövüşlük yenilmeme serisi vardı.

Zoro'yu aslında gömmüyorum. Zorocuları kızdırıyorum, fazla uçuyorlar çünkü.

En sevdiğim karakterlerden birini niye gömeyim. Ayrıca KF'ye girmeden önce Zoro'yu, Sanji'den daha çok seviyordum. Sonra Zoro'cular Zoro'yu öve öve yere göğe sığdıramayıp Sanji'yi gömdüklirini görünce Sanji'ci oldum.
Biliyorum biliyorum sen Zorocu gibi birseydin zaten.

Ama Kata en güçlü sag kol havada karada King"den güçlüdür söylemlerin bayağı yanlış bu arada.

Bu adamlar denktir biri güçlüyse o kılpayıdır.Bunun aksi düşünülemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık