Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mızrak olayı sanjinin jelibonun gibi basit birşey ya ne geleceği görmesi gerekecek ona da iki artı diyorsun.Sanji’nin yaptığını bir zahmet yapsın Luffy ondan da çevikken.Sıyrıldığı sahne de gelecek görme kulllanıyor Luffy.O sahneler siyah-beyaz çiziliyor dikkat edersen.O şekilde çizilmeden hiçbirşeye net olarak adam kendi ağzıyla gördüm demeden geleceği gördü diyemezsin.Blokladığı yerlerde görebilse onlardan da sıyrılır zaten niye bloklasın.Mobilden bu kadar oluyor yine bakacağım sonra.
Boundman'deyken tepki veremediği ataklardan base haliyle sıyrılıyor yalnız.Herif tek bir uyanış yumruğuna tepki veremezken,koskoca gatlingden bir tane bile darbe almayacak seviyeye geliyor.

Kata mızrak sahnesinden 2 bölüm önce geleceği görebildiğini tescilliyor zaten Luffy'nin.Attım onu da.Daha da yazmaya gerek yok.Baya baya mangayı eğip büküyorsun çünkü.

Boundman'deyken tepki veremediği ataklardan base haliyle sıyrılıyor yalnız.Herif tek bir uyanış yumruğuna tepki veremezken,koskoca gatlingden bir tane bile darbe almayacak seviyeye geliyor.

Kata mızrak sahnesinden 2 bölüm önce geleceği görebildiğini tescilliyor zaten Luffy'nin.Attım onu da.Daha da yazmaya gerek yok.Baya baya mangayı eğip büküyorsun çünkü.
Haklılık payın var yok değil.Ancak olur olmaz şeyleri geleceğe görmeye bağlıyorsun biraz Luffy’nin hareketlerinde.Adam kendi anlamıyor Kata anlıyor adım attığını falan.Ben o aşama için konuşuyorum.Şu anki haliyle tam olarak aynı olmadığı için tam bir power up olamayacağını söylüyorum sadece.

Amiralciler Kizaru'nun cok güçlü dediği Weevil'in seviye ne sizce ?

Kk seviyesi ya da Imparator hangisi ?Sonuç olarak bir amiral anca bunlara güçlü der değil mi ?

Amiralciler Kizaru'nun cok güçlü dediği Weevil'in seviye ne sizce ?

Kk seviyesi ya da Imparator hangisi ?Sonuç olarak bir amiral anca bunlara güçlü der değil mi ?
Bence en fazla Jimbe-Jack kadar güçlüdür.
Ödülülü 100 milyondan çok olanlara güçlü diyorlar galiba... Kuzan, hasırşapkalara diyordu, ödülünüz 100 milyonu aştı falan filan( ne dediğini hatırlayamadım xd)

lucci vs sine animede dikkat ettim mangada bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim finalde gatling gun kullanırken luffy ilk 2-3 vuruşta lucci direkt yarı baygın hale geçiyor (göz bebekleri hemen yok oluyor,ama düşmüyor malumunuz) acaba farkına varmadan haki mi kullandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık