Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madara gibi birisi çıkabilir bu Xebec. Obito gibi birini yetiştirmiş olabilir.
Öyle olsa bile 50 yılda fazla zaman geçmiş aradan o kişi bile yaşlanmıştir...

Dondurlunca vücut yaşlanması çok azalıyor diye biliyorum, Xebec normal bir insansa yaşlanabilir dış dünyada. Ama kim bu adamaı çözebilir bir fikrim yok benim de açıkçası :(
Dış dünyada kendini dondururdu böyle bir şey yapmak istese diyorum işte bende. Hem hapishanede "Bir gün şans eseri bir gün uyandırılabilirim" değil de dış dünyada birine "Beni şu kadar yıl sonra uyandırın" derdi...

Az önce youtubeda dolaşırken şöyle bir şey gördüm. Ama öncelikle size şunu sorayım: Xebec'in yaşama ihtimali var mı?
Aşağıdaki attığım panelde Oda'nın burada foreshadowing yaptığı düşünülüyor. Bu kişininde Xebec olduğunu söylüyorlar.

Muhabbet çok iyiymiş.

Ölmüş mü yoksa ?
Kendini geleceğe mi saklamış ?
Cuk oturmuş.

Olur mu olur Oda bu.

Öyle olsa bile 50 yılda fazla zaman geçmiş aradan o kişi bile yaşlanmıştir...

Dış dünyada kendini dondururdu böyle bir şey yapmak istese diyorum işte bende. Hem hapishanede "Bir gün şans eseri bir gün uyandırılabilirim" değil de dış dünyada birine "Beni şu kadar yıl sonra uyandırın" derdi...
O zaman bilemeyeceğim. Belki güvendiği birisi vardır Impel Down'da. Sonuçta bu adam One Piece tarihinin belki de en kötüsüydü güvendiği adamlar varsa da onlar da içerde olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık