Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'in kg etmeyecek saldırılarının Zoro'ya ne yaptığını görmüş olmana rağmen mi diyorsun bunu :D Objektiflik görsek fena olmaz bence reis :D
G4 mü kaldı Allah aşkına yav. Zoro her türlü karşılar G4 saldırılarını. King ne olursa olsun bir sağ kol ve zarar da görmüyor gibi şu an… yani gücünde azalma yaşamıyor gibi herif. Böyle olunca da Zoro yorulup fazla efor sarfedemiyor. Ayrıca King’n o saldırılarının Kg falan etmediği ne malum reyiz ölçülmüş mü? :D

Ayrıca Sanki Luffy G4 ile tek atacak gibi yazıyor Alpa… nasıl karşı çıkmayayım buna :D

G4 mü kaldı Allah aşkına yav. Zoro her türlü karşılar G4 saldırılarını. King ne olursa olsun bir sağ kol ve zarar da görmüyor gibi şu an… yani gücünde azalma yaşamıyor gibi herif. Böyle olunca da Zoro yorulup fazla efor sarfedemiyor. Ayrıca King’n o saldırılarının Kg falan etmediği ne malum reyiz ölçülmüş mü? :D

Ayrıca Sanki Luffy G4 ile tek atacak gibi yazıyor Alpa… nasıl karşı çıkmayayın buna :D
Öncellikle güncel g4ü falan karşılayamaz Zoro onu geçelim.Tüm kek g4 dediğin şey Dof'u kmlerce uçuran g4ten de öte bir şey.Zoro'yu kanat darbeleriyle metrelerce uçuruyor King.Luffy bunun çok daha iyisini hem Kata'ya hem de Dof'a yaptı.Mesafe olarak da daha fazla uçurdu hem King'in aksine.Luffy g4 ile tek atar demiyorum da güncel Luffy g4 açarsa Zoro'yu rencide eder Bushido.Kabul etmen gerekir bu durumu.Luffy King'in kaptanıyla şu an base halde dövüşebiliyor.H.haki p.upu sonrasında da adam akıllı g4 açıp denemedi bile şansını.

Öncellikle güncel g4ü falan karşılayamaz Zoro onu geçelim.Tüm kek g4 dediğin şey Dof'u kmlerce uçuran g4ten de öte bir şey.Zoro'yu kanat darbeleriyle metrelerce uçuruyor King.Luffy bunun çok daha iyisini hem Kata'ya hem de Dof'a yaptı.Mesafe olarak da daha fazla uçurdu hem King'in aksine.Luffy g4 ile tek atar demiyorum da güncel Luffy g4 açarsa Zoro'yu rencide eder Bushido.Kabul etmen gerekir bu durumu.Luffy King'in kaptanıyla şu an base halde dövüşebiliyor.H.haki p.upu sonrasında da adam akıllı g4 açıp denemedi bile şansını.
Zaten H.haki ile Luffy arayı açtı şuanlık bunu ben kabul ediyorum. Zoro da eklediğinde yine yaklaşacaklar birbirlerine eskisi gibi.
Ben Normal G4 saldırılarından bahsediyorum (Wcı da dahil buna) He h.haki eklese de tek atmaz çünkü tek atmak çok büyük bir kavram. Ama evet Şu an ki h.hakili saldırılar aşırı fena olur Zoro için. Başka bir seviye çünkü H.hakiyi saldırılara eklemek.

Zaten H.haki ile Luffy arayı açtı bunu ben kabul ediyorum. Normal G4 saldırılarından bahsediyorum ben(Wcı da dahil buna) He h.haki eklese de tek atmaz çünkü tek atmak çok büyük bir kavram. Ama evet Şu an ki h.hakili saldırılar aşırı fena olur Zoro için. Başka bir seviye çünkü H.hakiyi saldırılara eklemek.
Normal g4 saldırılarını Zoro tanklayamaz demiyorum ben zaten(h.haki p.upu öncesi Luffy için özellikle) Zoro bunları karşılasa da hasar alır ama benim gördüğüm bu.

Normal g4 saldırılarını Zoro tanklayamaz demiyorum ben zaten(h.haki p.upu öncesi Luffy için özellikle) Zoro bunları karşılasa da hasar alır ama benim gördüğüm bu.
Tabii ki de hasar alır canım. Ama Luffy ve Zoro gibi adamlar kolay kolay pes eden tipler değil. Ama dediğim gibi Kral hakinin açtığı kapı çok büyük. Zoro da çatıda son sahnede o kapıyı araladı. Şu an değil ama bu dövüşün içinde onunda bunu fark edip bilinçli kullanıma geçmesini bekliyorum. O zaman dediğim gibi aralarında ki fark yine azalır baya :D

Derken ne saçma bir yorum bu ? Katakuri, Doff gibi dressrosa parkelerine montanlanmasa da Gear4 saldırıları adama gayet etki ediyordu. Big Mom'da koka açıyordu g4 bloklamak için. G4 mü kaldı nedir ? Sanki gear 5 geldi.
Nesi saçma? Zoro için diyorum ben… hiç hasar almaz falan da demedim zaten. Hatta Luffy> Zoro dedim… H.haki ile şu an daha üstün dedim. Daha ne diycem? Tek atar yamultur G4 mü diycem sizin için?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık