Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji Queen'i nasıl yenecek sen onu de hele.Adam yıllardır alevli tekme atıyor,yine aynı teknikle mi yenecek ?
Bazen denk geliyor youtube yayıncılarının bölüm yorumlarını izliyorum. Çoğu kişi (bende dahil) siyah ateşi bekliyor.

Bizimkilerin dövüştüğü yerlere bakınca adaya yayılmış durumdalar. Sanki el birliğiyle adayı parçalayacaklar gibi geliyor. Sanji'nin yıkıcı bir saldırısı yok. Havada çok hızlı yerdeğiştirip, Spectre'nin daha geniş alana etki eden bir versiyonunu yapabilir. Başka bir şey gelmiyor aklıma ama kesinlikle Diable Jambe'la bitirmez.

One Piece live action Nerflix dizisinin oyuncuları açıklanmış. Bununla alakalı açılmış konu var mı?

İleri seviye silahlanma hakkında çok abartılı yorumlar gördüğüm için yazmak ihtiyacı hissettim.

Hakinin silahlanma olarak kullanılması gördüğüm kadarıyla üçe ayrılıyor, birisi vücutta kullanımı diğeri vücudun dışında kullanımı ve mantıken hem vücutta hem de vücudun dışında aynı anda kullanmak mümkün. bu farklı kullanım şekillerinin hepsinin yerine göre kullanılması kişiye avantaj sağlayacaktır. mesela hakinin beden+beden dışı kullanımı eğer lufi vs akainu olursa en uygun kullanım şekli bu olur lufi için. yani bana göre karakterin seviyesini artıran bir şey değil ama bir güç artışı mıdır, evet bir artıştır ve karakteri daha komple biri haline getirir, sorunların çözümü için daha fazla seçenek sunar.

K.hakiyi saldırılara eklemek de aynı şekilde beden, beden dışı ve beden+beden dışı şeklinde, bence katakuri k.hakiyi saldırılarına ekleyebiliyor bedeninde kullanım olarak.

Bir de ek olarak sıklet farkı diye bir şey var. mesela law, kaydo ve linlin için yeteneğinin işe yaramadığını söylüyordu. bu tip yetenek sahiplerinin yeteneklerinin rakibine işlememesi aradaki seviye farkından kaynaklı, bu duruma şugarın yeteneği de eklenebilir aklıma gelen.

Hakiden ziyade seviyesi önemli. Bu her zaman böyle oldu. Ama bazı arkadaşlar bir karakterde X haki türü çıktı mı her şey bitiyor zannedip ona göre yorum yapıyor. Sanji'de kral haki çıksa misal "ooooooo Sanji ortalığı yıkıcak agaaaaaaa" modunda gezenlerden bahsediyorum. Bir halt olmaz beyler. Artistik patinajla işler yürüseydi Sabo ve Akainu yürütürdü o gemiyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık