Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki birşey diyeceğim.O sahnenin base nekonun gelip aniden vurmasından ne farkı var ? Aynı sahne. Base Neko’yu da nasıl yere serdiğini gördük Peros’un.Yani anla buradan Peros’tan zayıf olduğunu.

Valla sen onu Kata fanlarına söyle İchiji tek yedi olarak lanse ediliyor sürekli.O cinler aynıdır boyutu ya Oda boyutları hep öyle çiziyor oranı ayarlama sorunları var biraz.
Base Neko Peros'un arkasından çıkıp vuruyor ama.İchiji herifin önünden mesafe kapatıp çakıyor o yumruğu.

Izo'ya tepki vermeyecek kadar gözlem fakiri.. 2v1 atıp Marco'dan dayak yiyen King'i sırf Zoro'yla eşleşti diye Katakuri'den güçlü göremem kusura bakma..

Tabiki herkes Katakuri kadar üstün gözleme sahip olmak zorunda değil ama bu konumdaysan, bu kadar zayıf olmayacaksın bu alanda.

Şimdi diyeceksin Marco'yu yendiler, ciddi hasarda yok üzerlerinde.. bir zahmet olmasın 2v1 atıp bir de hasarlı mı ayrılacaktı ? Ama bize aktarılan savaş sahnesinde Marco birini yapıştırıp öbürünü yere montalıyordu vurdukları saldırılarda diğerinin yarattığı açıklardan ibaretti.

King sağ kol olduğu için elbette diğer sağ kolların gerisinde kalmayacaktır. Ama elit seviyede meyve kullanımı, gözlem konusunda direkt serinin en iyileri arasında olması ve King'in aksine daha diğer özelliklerine göre daha zayıf kaldığı silahlanma konusunda bile Luffy'nin elini yakacak kadar sağlam silahlanmaya sahip.. King'in ise zayıf kaldığı alan gözlem onda da tam bir kör Puhahahah
Yaz yaz güzel oluyor eheuheheh. Hadi King gözlem fakiri(?) Lan geleceği gören Luffy önünden Tama kaçırılırken neden göremedi geleceği sen onu de hele puhahah ?

Sırf Zoro dediğin adam Luffy'den güçlü dönmüş yeni dünyaya. Neyse ayrıntılara şimdilik girmiyorum :)
Uyanış,h.haki ve ileri haki üçlüsünden birisi bile çıkmazsa en iyisi git kendini banlat reis.Şimdiden diyeyim sana :D Bırakmam peşini çünkü :fool:
İllla ki bir şeyler çıkacak. Sen arkana yaslan bekle Miyata'cım ☺

Senin dediğin akıl ile izah edilebilir olmadı asıl. Niye 2 amiral devrimcileri eylem yaparken, üstelik Mj'de bile isteye bıraksın? Sabo'nun oraya rahat sağ kol ayarı gittiğini düşünüyorum. Üstü dense de şaşırmam. Dressrosa'da Burgess paketleyip koramiral indirip Fuji ile çatıştı adam. Hele yediği meyvede ustalaşmışsa devrimcilerin 2 numarasından fazla şey beklemek abartılı değil. Yanındaki tipi tiplerden benim de umudum yoktu ama işe yaramış olabilirler.
Sabo kadar Luffy de dövüştü Fuji'yle ve o Luffy maksimum Yk2 ayarı bir Luffy idi. Sol kolla sağ kol arasında ciddi bir güç farkı var. O yüzden sağ kol seviyesine gelmek öyle kolay iş değil. Hepsi özel bu adamların. Sağ kol seviyesi gitmiştir Mj'ye. Onu diyorum zaten ama yanındaki tipsizleri tek başına bir amiral elek gibi deler. Sabo sağ kol seviyesi olsa bile bir amirali yenemeyeceği için her türlü paket olurlar orda.

Amiraller neden bir şey yapmamış olabilir ? Ya da fazla zorlamamış olabilir ? Oda bir şeyleri kılıfına uydurmaya çalıştığında saçmaladığı için...
Hiç kasma ya üzüyor Oda.Çünkü ana karakterin rakiplerinin küçükken yediği dondurmayı bile işlerken mevkidaşlarını offpanel geçiyor.O yüzden bak diğeri offpanel çok ezik adam diye geleceklerdir kesin.Pfff yani saçmalık.
Yapar mı yapar. Kesin konuşmuyorum çünkü haklısın dediklerinde. Ben sadece her sağ kolu özenle tasarlamasına ve Zoro'nun rakibi olduğu için geçiştirmeyeceğine inandığım için boş çıkmayacak diyorum. Tutup da Kata gibi 7-8 bölüm dövüş çizmez ama 2 bölümde de geçiştirmez diye düşünüyorum. Yamuladabilirim tabi. Oda pijigetosuna güven olmaz ?

Peki birşey diyeceğim.O sahnenin base nekonun gelip aniden vurmasından ne farkı var ? Aynı sahne. Base Neko’yu da nasıl yere serdiğini gördük Peros’un.Yani anla buradan Peros’tan zayıf olduğunu.

Valla sen onu Kata fanlarına söyle İchiji tek yedi olarak lanse ediliyor sürekli.O cinler aynıdır boyutu ya Oda boyutları hep öyle çiziyor oranı ayarlama sorunları var biraz.
İnsan boyutu çizdiği şeyi bi insan kazayla gemiden büyük yapabilir mi ya? Zaten biri sanjiyi uçuruyor diğerinde bişey yok.

Onu geçtim nijinin sanjiden üstünlüğü net. Sanjinın hızını da kuvvetini de defalarca gördüler buna rağmen aşağılandı hep. Senin bahsettiğin seviyelerde olmaları mantıksız olur asıl. “Neden sanji’nin arcında sanji eziklendi” deniyordu. Meğer sanjinin alacağı power up’ın nasıl bişey olduğunu göstermek için ezmiş mangaka.

Bu arada tek attı diye lanse edenlerde ben de varım. Konuya göre hangisi işime gelirse onu kullanıyorum:ehe:

İnsan boyutu çizdiği şeyi bi insan kazayla gemiden büyük yapabilir mi ya? Zaten biri sanjiyi uçuruyor diğerinde bişey yok.

Onu geçtim nijinin sanjiden üstünlüğü net. Sanjinın hızını da kuvvetini de defalarca gördüler buna rağmen aşağılandı hep. Senin bahsettiğin seviyelerde olmaları mantıksız olur asıl. “Neden sanji’nin arcında sanji eziklendi” deniyordu. Meğer sanjinin alacağı power up’ın nasıl bişey olduğunu göstermek için ezmiş mangaka.

Bu arada tek attı diye lanse edenlerde ben de varım. Konuya göre hangisi işime gelirse onu kullanıyorum:ehe:
Sanji kardeşlerine ayarı veriyordu ya eski haliyle bile.Vardı kısa bir sahne.Babasıyla dövüşü de aynen öyle ciddi değildi adam ona rağmen çıkardığı dövüş ortada babasının canlı kalkan kullanması ortada.Sanji’yi bir hızdan dolayı ezdiler onda da suitin hızıyla hava atıyorlardı işte.Üstelik yardım alırken Sanji başkasını taşıyordu yanlış mı hatırlıyorum.Yavaş olsun bir zahmet.

Sanji kardeşlerine ayarı veriyordu ya eski haliyle bile.Vardı kısa bir sahne.Babasıyla dövüşü de aynen öyle ciddi değildi adam ona rağmen çıkardığı dövüş ortada babasının canlı kalkan kullanması ortada.Sanji’yi bir hızdan dolayı ezdiler onda da suitin hızıyla hava atıyorlardı işte.Üstelik yardım alırken Sanji başkasını taşıyordu yanlış mı hatırlıyorum.Yavaş olsun bir zahmet.
Sanji luffy’i taşıyor. Niji ise sanji+luffy’i taşıyor. Bunu yaparken sanjinin yediği mermilerden kaçıyor, düşmanları süper hızda indiriyor (onları taşırken) ve o kadar hızlı gidiyor ki orda yazdığım gibi sanji bağırıyordu “woooaah” diye.

Ayar veriyor dediğin şey sadece yonjiye vurması. Onu da yonji beklememiş zaten. Sanji mızmızlanıyor diye azar çekmeye kalkışmış sanji vurmuş. Tabi sanji daha güçlü imajı verildi ve muhtemelen doğru da. Aralarındaki güç sırası isimlerindeki rakamlara da uyuyordu zamanında.

Onun dışında alıntıladığın mesajda yazdığım olay var. Nijiye tekme sallıyor ama dediğim gibi bu nijinin yemekte sanjiye yaptığına benzer bişey.

Babası canlı kalkana mecbur kalmadı. Sanji hep sıyrılarak kaçıyordu:

Sinirlenince İlk kez saldırı blokluyor ve diz çöküyor:
Judge çok rahat buraya kadar. Eline kılıç almasını bile istiyor. Dövüşün devamında net üstün taraf yine judge:

Baya dövdü yani. Sanji 1 kere vuramadı. Canlı kalkan olayı judge üstün gidiyorken oluyor:

Bu kalkan olayı da anlamsız kalıyor zaten. Sanji diable jumbe kullanarak karşılık verecekti ve mızrağın ucuna yine vuruyor o tekmeyi. Ama çarpışmada üstün gelen judge oluyor.
Adam askerlere değer vermiyor. Mecburiyet yok.

Bu judge’da gen uyandırma falan da yok. İchiji, reiju ve niji’nin judge’dan güçlü olma ihtimali var.

Son düzenleme:
Aga sen bana yöneltmemişsin ki o yorumu hepsini yanıtlamak zorunda değilim ki ? Ben yanlış bulduğum kısmı alıntıladım sadece ayrıca yanıtını okumuştum. Kınlarla alakalı sorunu da yanıtladım. Sen bana şuana kadar pek cevap vermedin ama mesela..
benim yorumumu alıntılamamışsın kınlar ile alakalı cevabında, cevabını okudum kınlar üçü hariç yc3 etmiyor, king den güçsüzler demişin. king de ileri seviye silahlanma mı var yok, ileri seviye gözlem mi var yok, e bu adam nasıl sağ kol ediyor, yani sırf ileri seviye gözlemi yok diye bu adam çöp mü oluyor, ileri seviye gözlemi olan birini kesinlikle yenemez mi demek oluyor bu. yani mesele dönüp dolaşıp karakterlerin çapına geliyor. lufi kujalıların kalkanını aşmıyor muydu g2 ye geçince, aşıyordu. linlin lufiye bi çaktı, uçurdu mesela. ben diyorum bu adamın çapı bu sen diyorsun lufi silahlanma tekniği öğrendi artık sağ kol dinlemez falan. yani bilemiyorum ne diyim. lufinin bu ark yonko ile teketek kapışmasını sağlayan asıl şeyin ne olduğunu mangayı okuyan herkes biliyor.

Izo'ya tepki vermeyecek kadar gözlem fakiri.. 2v1 atıp Marco'dan dayak yiyen King'i sırf Zoro'yla eşleşti diye Katakuri'den güçlü göremem kusura bakma..

Tabiki herkes Katakuri kadar üstün gözleme sahip olmak zorunda değil ama bu konumdaysan, bu kadar zayıf olmayacaksın bu alanda.

Şimdi diyeceksin Marco'yu yendiler, ciddi hasarda yok üzerlerinde.. bir zahmet olmasın 2v1 atıp bir de hasarlı mı ayrılacaktı ? Ama bize aktarılan savaş sahnesinde Marco birini yapıştırıp öbürünü yere montalıyordu vurdukları saldırılarda diğerinin yarattığı açıklardan ibaretti.

King sağ kol olduğu için elbette diğer sağ kolların gerisinde kalmayacaktır. Ama elit seviyede meyve kullanımı, gözlem konusunda direkt serinin en iyileri arasında olması ve King'in aksine daha diğer özelliklerine göre daha zayıf kaldığı silahlanma konusunda bile Luffy'nin elini yakacak kadar sağlam silahlanmaya sahip.. King'in ise zayıf kaldığı alan gözlem onda da tam bir kör Puhahahah
Kingin mi gözlemi zayıf? Görünmez sanjiyi ve sihnobuyu fark eden oydu. Daha kingin hiçbir şeyini görmedik. Katanın ilk çıkış anına bak sonradan açtığı özelliklere bak. Sadece geleceği gören adamdan, bir anda meyve uyanışı kral haki, anormal seviyede koka, g4 hızı falan gördük. King daha yeni başladı bir anda vücudundan dikenler çıkardığını gördük, ateş büyüsü kullandığını gördük, hızlı olduğunu gördük. Adam zoro gibi elinde enma bulunduran bir adamın saldırısını kanat saldırısı ile karşıladı. Zoronun tatsumakisi bile kaidoyu aşıp kanattı dışarıdan. King daha zoronun ilk beklenmedik saldırısı dışında çizik almış değil. Maskesi kırıldı bir tek. O da zarar vermiş değil kinge.

King konusunda erken konuşuyor bazı arkadaşlar. Unutmayın; her sağ kol özeldir. Bu adamların boş çıkma ihtimali yok. Son bölümden yola çıkarak diyebiliriz ki ısınma turları bitti, asıl dövüş başlıyor. Queen de King de ciddileşecek artık. Yeteneklerini tam manası ile görmeye başlayacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık