Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata’nın kenbunshoku ustalığı gibi king armament ustasıdır deniyordu. Herif daha en basit armament kullanımını bile göstermedi :D Bi de kral hakisi koyacak saldırılara.

O hakilere sahipken kendini bu kadar kısıyorsa çok kötü bir komutanmış derim. Hadi hibrit ve ateş saklamanı anlarım onlar önemli koz. Ama savaş çıkmış kaptanına dalmayan kalmamış ve king daha hakisini bile kullanmıyor mu yani? Kata parti önemli bi ortam diye kavga yokken bile geleceğe bakıyordu sürekli.

Madem o kadar güçlület Kata nasıl tek atıyor.Adam sağ kol seviyesi belli tek atması için arada uçurum olması lazım.Who seviyesi bile mantıklı gözükmüyor bu yüzden.Ya Kata tek atmadı tek panellik sahne diyin yada bu gerçeği kabullenin.Sözüm sana değil böyle düşünen herkese.
Kınların hiçbiri King'den güçlü değil ayrıca Kaido'yu King'de deler o kadar abartılacak bir olayı yok. Çatıda power up almamış 5 nova'nın iki imparatora karşı performansı 9 tane adamın, tek imparator karşı performansından çok daha iyi. Kınlardan Neko, Inuarashi ve Ashura Doji üçüncü komutan eder. Diğerleri komutan etmez. Kin'emon allahın sevgili kulu, mucizeye her zaman açık bir karakter seviye biçmesi çok zor.

Çok az kaldı. Bakalım her alanda King'den üstün gördüğünüz Katakuri gerçekten de King'den üstün müymüş görücez :D
Hiç kasma ya üzüyor Oda.Çünkü ana karakterin rakiplerinin küçükken yediği dondurmayı bile işlerken mevkidaşlarını offpanel geçiyor.O yüzden bak diğeri offpanel çok ezik adam diye geleceklerdir kesin.Pfff yani saçmalık.
Dof neden Sanji'yi iki paralık ettiyse ondan Dressrosa'da.Açık ara daha güçlü çünkü karşısındaki.3.komutanlar ile bile 1.komutanlar arasında ciddi fark var.Komutan altı adama sağ kol tabii ki tek atacak.
Adam Peros’u dövüyor diyorsun Peros Jack’e yakın diyorsun sonra da Kata bu adama tek attı oluyor.Kata Jack’e tek atabilir mi ? Peros’a bile en az 2 - 3 atar.Söylemleriniz baştan aşağı çelişki.

Son düzenleme:
Adam Peros’u dövüyor diyorsun Peros Jack’e yakın diyorsun sonra da Kata bu adama tek attı oluyor.Kata Jack’e tek atabilir mi ? Peros’a bile en az 2 atar.
İchiji Peros'u kesin döver demiyorum.Partide üstün geldi diyorum herife.Ki geldi.%100 yener demek değil bu.Katakuri Jack'i parkinson eder ama döve döve.Jack yüksek zorluk falan mı verebilir sanıyorsun bu adama ? 3.komutandan güçlü Luffy sağ kol ile denk dövüşebilmek için p.up aldı ve üstün gelemedi bu mangada.Jack'in de King ve Queen'e karşı tutumu belli zaten.King ile Jack dövüşürse Jack tek taraflı dayak yer.Başka da bir şey olmaz.WB tayfasında da Vista/Ace ile Marco arasındaki fark belliydi mesela.

Madem o kadar güçlüler Kata nasıl tek atıyor.Adam sağ kol seviyesi belli tek atması için arada uçurum olması lazım.Who seviyesi bile mantıklı gözükmüyor bu yüzden.Ya Kata tek atmadı tek panellik sahne diyin yada bu gerçeği kabullenin.Sözüm sana değil böyle düşünen herkese.
Tek atmadı ki? 5 saniye sonra bomba patlayınca uçarak gitti. Tek yiyen tek kişi judge.

Partide her taraf sarılmış güçlü komutanlar tarafından. Saçma sapan bi durumun içindeler. Bir de babaları tek yedi orda iki kardeş mal gibi koşup yakalandı. Bi ichiji kalmıştı.
Enies lobby’deki olayın aynısı yaşandı. Kendilerini ezen cp9’a üstün geldiler arc sonu. Meyve kullanınca anca dövüşebildi cp9. Nami olayı şöyle açıkladı:

Benzer bi olay partide de yaşandı. Partide sanjiyi uçuruyordu cin:
Arc sonu ise çok daha devasa halini blokladı:

Germa’ya da oldu aynısı. Ortalığı yıktılar arc sonunda. İstedikleri kadar zarar verdikten sonra da ayrılmışlar.

yorumumun ilk cümlesini alıntılamışın gerisini okumamışın herhalde. dalga geçer gibi iş yapıyon ne diyim :(
Aga sen bana yöneltmemişsin ki o yorumu hepsini yanıtlamak zorunda değilim ki ? Ben yanlış bulduğum kısmı alıntıladım sadece ayrıca yanıtını okumuştum. Kınlarla alakalı sorunu da yanıtladım. Sen bana şuana kadar pek cevap vermedin ama mesela..

İchiji Peros'u kesin döver demiyorum.Partide üstün geldi diyorum herife.Ki geldi.%100 yener demek değil bu.Katakuri Jack'i parkinson eder ama döve döve.Jack yüksek zorluk falan mı verebilir sanıyorsun bu adama ? 3.komutandan güçlü Luffy sağ kol ile denk dövüşebilmek için p.up aldı ve üstün gelemedi bu mangada.Jack'in de King ve Queen'e karşı tutumu belli zaten.King ile Jack dövüşürse Jack tek taraflı dayak yer.Başka da bir şey olmaz.WB tayfasında da Vista/Ace ile Marco arasındaki fark belliydi mesela.
Peki birşey diyeceğim.O sahnenin base nekonun gelip aniden vurmasından ne farkı var ? Aynı sahne. Base Neko’yu da nasıl yere serdiğini gördük Peros’un.Yani anla buradan Peros’tan zayıf olduğunu.
Tek atmadı ki? 5 saniye sonra bomba patlayınca uçarak gitti. Tek yiyen tek kişi judge.

Partide her taraf sarılmış güçlü komutanlar tarafından. Saçma sapan bi durumun içindeler. Bir de babaları tek yedi orda iki kardeş mal gibi koşup yakalandı. Bi ichiji kalmıştı.
Enies lobby’deki olayın aynısı yaşandı. Kendilerini ezen cp9’a üstün geldiler arc sonu. Meyve kullanınca anca dövüşebildi cp9. Nami olayı şöyle açıkladı:

Benzer bi olay partide de yaşandı. Partide sanjiyi uçuruyordu cin:
Arc sonu ise çok daha devasa halini blokladı:

Germa’ya da oldu aynısı. Ortalığı yıktılar arc sonunda. İstedikleri kadar zarar verdikten sonra da ayrılmışlar.
Valla sen onu Kata fanlarına söyle İchiji tek yedi olarak lanse ediliyor sürekli.O cinler aynıdır boyutu ya Oda boyutları hep öyle çiziyor oranı ayarlama sorunları var biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık