Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonu için şöyle bir şey yaptım.
Bazı karakterlere kendi torpilim bazılarını Oda'nın boostlayacağını, boostladığını düşünerek yaptım. Linç serbest :D
Ben de Wano sonu için aşağı yukarı böyle olur diye listem vardı atayım bari.

Law'ı geçtim Kid'in bile sağ kol ettiği kesin değilken Law'ı sağ kol üstü görmek garip.
Nasıl garip? Ben bildiğin sağ kol üstü olduğunu düşünüyorum. imparatoru 2 sağ kol indiremez bence. Keza indirecekleri hali bu zaten.
Sulong bepo=amiral.
Seriyi çizen adam yc1lerin yanına koymuş mecbur koydum valla. En sona koydum hatta.
Nasıl ya dediğim çok karakter var ama Sanji'nin bu sayıda attığı tekmeyi Coby yese bir nefessiz kalıp ölür :D
Valla direkt uplamadım Sanji ve Zoro'yu aslında saçma olan üstündeki karakterler gibi ama maşallah Oda Kid ve Law gibi diğer karakterleri de boostlar diye düşünüyorum ben. Coby de aynı şekilde. Adam zaten baya yükseliyor Hancock'u falan almıştır diye düşünüyorum. Öyle düşününce çok mantıksız durmuyor. Yoksa cidden Sanji'ye haksızlık yaptım galiba diye baya düşündüm ama içime böyle sindi.
Linç mi ? Kardeşim linç az olur. Üzerinden dozerle geçip herkesi izlemeye davet ediyorum.
Canın sağolsun.
Sanji'yi bir üste, Lütfüyü bir alta alman lazım.
Sanji dediğim gibi ama Lütfü bence böyle valla. Kaido yenecek bir şekilde adam.
Mohawk ve Weevil bir üste olmalı bence. Bepo ve Killer dışında sağ kola katılıyorum. Dog hakkında benim gibi düşünenlerin olması güzel ama o sırada Sentomaru ve Smoker olmali. Burgess Yc2yi bırak Jack seviyesi falan bile değildir. Bunlar dışında listeye katılıyorum.
Mihawk bana bir türlü amiral gibi gelmiyor. Weevil ise Kizaru çok sağlam övdüğü için ve gerçekten de Wb kadar güçlü olamayacağından bi tık aşağı koydum. Bepo ve Killer yc1 her türlü koymam gerek diye düşündüm aslında ben çok güçlü görmüyorum. Sentomaru ve Smoker zaten aynı sırada o kısmı anlamadım. Burgess muhtemelen meyve falan yer diye düşünüyorum. Bir de güç olarak değil ama Karasakalın yanında durmasıyla çok net yc2 dedirtiyor adam. Sabo'nun nasıl patates ettiğini hatırlıyorum yoksa.

Bepo peluş ayıyı Oda yc1 yaptı ben değil valla. Ben en sona koydum ondan. Dof falan yc1 değil o kısımlar yc1-yc2 arası. İsim ne vereyim bilemedim öyle bıraktım. Mihawk kısmı da aynı şekilde. Yc1 üstü ama yonkou altı. Mihawk için böyle düşünüyorum ben.
Oda nerede bu adam Yonkou komutanı dedi? Kapakta çizildi diye YC1 olmadı bu adam yapma etme her şeye çabuk gaza geliyorsunuz.
Bu Bepo'nun ağa babaları Inu ve Neko o kadar power up alıp YC3 indirebiliyor anca.

Mihawk konusunda ise fikrim sabit. Mihawk şuana kadar herhangi bir YC1'den üstün bir şey göstermedi.
Hee YC1'den güçlü gösterilebilir mi? Bakacağız, göreceğiz. Fakat saçma sapan bir noktada kurban edilirse millet baya patlayacak bu konuda...

Bepo peluş ayıyı Oda yc1 yaptı ben değil valla. Ben en sona koydum ondan. Dof falan yc1 değil o kısımlar yc1-yc2 arası. İsim ne vereyim bilemedim öyle bıraktım. Mihawk kısmı da aynı şekilde. Yc1 üstü ama yonkou altı. Mihawk için böyle düşünüyorum ben.
Law için bile direk sağ kolları yener diyebilir miyiz emin değilim kaldıki Bepo...

Yapmasan daha iyiymiş.
Eğlendim ben :D
Ben de Wano sonu için aşağı yukarı böyle olur diye listem vardı atayım bari.
Garip bir liste olmuş :D
Oda nerede bu adam Yonkou komutanı dedi? Kapakta çizildi diye YC1 olmadı bu adam yapma etme her şeye çabuk gaza geliyorsunuz.
Bu Bepo'nun ağa babaları Inu ve Neko o kadar power up alıp YC3 indirebiliyor anca.

Mihawk konusunda ise fikrim sabit. Mihawk şuana kadar herhangi bir YC1'den üstün bir şey göstermedi.
Hee YC1'den güçlü gösterilebilir mi? Bakacağız, göreceğiz. Fakat saçma sapan bir noktada kurban edilirse millet baya patlayacak bu konuda...
Ne bilim peluş ayı gördüm kapakta Oda boostlamış bunu dedim koydum valla. O kısım o kadar önemli mi yav niye takıldın bu kadar? Bepoyu sil gitsin.

Valla Mihawk konusunda zaten yakın düşünüyormuşuz. Ben yc1 üstü bari etsin diyorum. Amiral yonkou klasmanına koymam.

Şimdi Luffy mi Kid ve Law'dan bariz bir şekilde çok daha güçlü ?
Yoksa Bm mi Kaido dan daha güçlü ?
1v1 ve 2v1.
Bm; Brook, Franky, Jinbe ve Robin'den sırayla dayak yiyecek kadar hantal. Law çok atik ve aniden aksiyon alabilmesini sağlayan bir güce sahip, Law olmasa muhtemelen Kid çoktan düşmüştü.
Ejder formu ne kadar hantal olsa da, bundan ziyade, Kaido açık hedef olmaktan çekinmeyen birisi anladığım kadarıyla. Zaraki benzeri bir karaktere sahip diyebliriz belki, bana öyle geldi en azından. Buna artı olarak Luffy de hem atik hem de kuvvetli ve dayanıklı, tek başına bu şekilde dayanabiliyor böylece.
İki karaktere de sadece aptal oldukları için böyle, deyip geçmek içimden gelmiyor. Ama öyleler tabi o ayrı konu. :m

Tam bir sıralama yapamam ama uzun vadede BM > Kaido derim ben. Luffy > Kid + Law rahat bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık