Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonu için şöyle bir şey yaptım.
Bazı karakterlere kendi torpilim bazılarını Oda'nın boostlayacağını, boostladığını düşünerek yaptım. Linç serbest :D
Edit: Yonkou-Amiral kısmıyla yc1 arası ayrı bir yer, Yc1 yc2 arası ayrı bir yer. Dahil değil yani. Örneğin Dof yc1 yc2 arası bir yerde bence. Anlamayanlar olduğu için yazmak istedim.

Son düzenleme:
Bepo YC1?
Dof YC1?
Smoker YC1?
Orouge YC1?
Sentomaru YC1?
Coby YC2?
Ivankov YC2?
Mihawk Amiral-Yonkou?

Olmamış. :/
Bepo peluş ayıyı Oda yc1 yaptı ben değil valla. Ben en sona koydum ondan. Dof falan yc1 değil o kısımlar yc1-yc2 arası. İsim ne vereyim bilemedim öyle bıraktım. Mihawk kısmı da aynı şekilde. Yc1 üstü ama yonkou altı. Mihawk için böyle düşünüyorum ben.

Bazı karakterlere kendi torpilim bazılarını Oda'nın boostlayacağını, boostladığını düşünerek yaptım. Linç serbest :D
Nasıl ya dediğim çok karakter var ama Sanji'nin bu sayıda attığı tekmeyi Coby yese bir nefessiz kalıp ölür :D

Mohawk ve Weevil bir üste olmalı bence. Bepo ve Killer dışında sağ kola katılıyorum. Dog hakkında benim gibi düşünenlerin olması güzel ama o sırada Sentomaru ve Smoker olmali. Burgess Yc2yi bırak Jack seviyesi falan bile değildir. Bunlar dışında listeye katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık