Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tilqi_Gin geçen Waterloo'dan sen bahsetmiştin, değil mi? Şöyle bir şey gördüm. xD
Bakayım dedim tahmin falan yapıyor heralde, inceleme-teori tarzında yazıları var.
IM-Buda benzerliğini çıkarmış. Ona gerek yoktu aslında ben bunu 2018 de teori olarak yazdım. :D
[Teori] - Im kimdir? | One Piece Türkiye Fan Sayfası, One Piece Türkçe Manga, One Piece Bölümler, One Piece Film (korsanfan.com)

Bazı mesajlar da Zoro'nun kral haki uyandırdığı ile ilgili "kesin" yorumlar gördüm. Aslı astarı nedir?
Birkaç ima vardı zaten. (Monet-brook vs) ama kaido olayından sonra bu barizleşti. Yani zoro da kral haki çıkmama ihtimali, bobbin in amiral seviyesi etme ihtimalinden daha düşüktür. Ha bu arc ileri seviye kullanacak vs diyenler var ama onlar çok uçuyor. Herif daha bu hakinin kendisinde olduğunun farkında değil, nereye ileri seviye kullanıyor?

Wano deyince beklediğim

Gerçekte olan

Lanet olası bir arc okuduk.
Arc öncesi çok iyiydi.

Zorocular: Luffy gelmeden Zoro Wano'ya diz çöktürür, Shogun'u indirir!
Sonra ne görelim Zoro ada turu atıyor... :D

Şogun da şogun çıktı hani...

E. Oda resmen kılıçcı fanlarını karbonat Erol gibi kandırdı. :hhh:

9 kını ; Hawkins , Killer , Bege , Apoo, X Drake beşlisi alır
Ayrıca yamato tek başına kınları alamaz ve 9 kının performansı yeterince iyiydi. Bir an için güçlü durdular.
1-) Kınların çatıda dayanmasının tek sebebi ejderhanın elementlerine çözümleriydi. Kaido oni formuna geçtiği an ezdi onları. Hibrite gerek duymadı. Dövüşten sonra çatıda oturmuş içerken gördük tertemizdi vücudu.

Yamato daha güçlü bi forma karşı daha uzun süre dayandı ve hala dövüşecek haldeydi. Bıraktığı yaralar da daha fazlaydı. Kral hakisiyle defalarca vurdu kaido’ya.
______
2-) çatı haricindeki novaları bence abartma bu kadar. Kınlar kaidoya yenilmiş olsa da 2 tane yc 3 üstü (sulong) ve 2 tane yc3’le dövüşebilecek isim var (denjiro ve ashura) en az. Bu 4 adet güçlü komutan seviyesini saydıkların indiremez. Diğer 5 kına gerek kalır mı emin değilim şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık