Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnuz şunu göz önünde bulundurmak gerekir ki bu mesele Luffy'nin ana karakter olması ve dövüşlerine doğal olarak daha fazla özen gösterilmesiyle ilgili. Yani doğal olarak daha uzun sürüyor, Oda daha bir epikleştirmeye çalışıyor kendince Luffy düşüyor kalkıyor falan. Ama tayfa üyelerinin dövüşleri o kadar uzun sürmüyor. Genelde bir iki bölümde bitiyor. Bu sadece Zoro içim değil Sanji Nami bilumum üye için geçerli olan durum.
Sen buna özen mı diyorsun ? Allah'tan Luffy'den başkasına özenmiyor :oops:

Öncelikle benim yazmadığım bir şeyi bana mal etme. Bu huyundan vazgeç bana cevap verirken. İkincisi One Piece'te güç kıstası 1+1 eşittir 2 değildir. Bunu bi idrak et önce. Üçüncüsü Luffy vs Kaidou sonucunda teke tek sonuçlanmadı diyeceksem Zoro'da da aynısını derim. Bu ikisinin vs'sini Akainu vs Aokiji gibi temiz bir vs olarak görüyorsan, yazılacak bir şey olmaz.

Neymiş Zoro, Kaidou'yu kesmiş. Kesebilir saldırısını da yapabilir, aynısını King'e yapsın Kingi de hırpalar ama King kalkar kafasına kafasına vurur. Kinge karşı devamını getirmesi gerekir. Bizim beklentimiz bunları görerek konuşmak. Siz ise daha Zoro'nun potansiyeli ortaya çımadan, bir şey görmeden bol keseden sallıyorsunuz. Zoro Kaidou'ya saldırdıktan sonra Zoro'yu kaçırmasalardı Kaidou yaşatmazdı Zoro'yu, siz daha neyi konuşuyorsunuz. Bi çizik atmışmış, ee ne yapalım. Kinge de aynısını yapsın bak ne hale geliyor.

Diğer yandan YC3 Vista, Mihawk'ı durdurdu demi. Mihawk ise Shanks ile vs atıyor. Madem herşey 1+1 eşittir 2 ise nerde kaldı bu denklem?
Yavaş reis :D sana foruma yaz yorumlarını görelim dedik ama işe en zor yerden densetsu ile tartışmaktan başlamışsın onu kastetmedik.:oleyo2:
Herhangi bir sağ kol tek yer miydi ?
En azından biraz dövüşüp tek yeseydi.
İsabet ederse yerdi.İsabet edip etmemesi onlara kalmış ama dövüşü uzatırlar işte sadece.Dövüşü en çok uzatan da Kata olur malum soğukkanlılığı kaybetmeden geleceği görüyor.Ama Kata da orada kardeşlerinin öldüğünü sansa bence o da geleceği göremezdi o sinirle.

Ohooo daha reenkarnasyon gelecek. Luffy'i Luffy yapan özellikleri gidip Joy Boy'a bağlarlarsa ben de kendimi banlatmış olurum.
İrade aktarımı var. Hatta nasıl ki denizkızı prensesi 100 senede bir doğuyorsa Joy Boy olacak kişiyi de gökler belirleniyor olabilir ama isteyen arayıp bulabilir. Zamanında bu forumda One Piece'in sonu ne kadar kötü biterse bitsin Naruto'nunki kadar kötü olamaz minvalinde laflar ettim. Luffy'nin kişiliğini öldürüp tamamen Joy Boy böyleydi ve Luffy'nin bedeninde vücut bulduya bağlarsa işi Oda iş değişir ama bunun olacağını sanmıyorum.

Neden ya Vivi'ye dönmesi güzel bence :D. Zaten Luffy'e son savaş için böyle bir hedef gerek. Bak Luffy bu adamlar 800 sene önce neler neler yapmışlar derlerse Luffy en fazla burnunu karıştırarak "pek anlamadım ama çok kötü adamlara benziyorlar hadi gidip dövelim" der

Ama arkadaşlarından birine zarar gelirse.

Öffff

Kutsal ejderler!! Sizi mahvedeceğim!!!
Vivi, bu seride sevmediğim ilk karakter. Momonosuke ve Kid'i de sevmem ama ikisinin toplamı bir Vivi etmez. Rebecca diye bir karakter yok benim için mesela. Pembe Vivi çünkü. Luffy'nin hala bir şeyler için motive edilmesine gerek mi kaldı yav. Arya Stark gibi listesi vardır Luffy'nin.
1-) Karasakal
2-) Akainu
3-) Shanks

Vivi, bu seride sevmediğim ilk karakter. Momonosuke ve Kid'i de sevmem ama ikisinin toplamı bir Vivi etmez. Rebecca diye bir karakter yok benim için mesela. Pembe Vivi çünkü. Luffy'nin hala bir şeyler için motive edilmesine gerek mi kaldı yav. Arya Stark gibi listesi vardır Luffy'nin.
1-) Karasakal
2-) Akainu
3-) Shanks
Evet ama arkadaşlar mesekesi Luffy için en önemli şey olmuştur. Bu intikamdan da eskiden verilen sözden de önemlidir. Oda böyle bir şeyi kullanacaktır. Aksi ihtimal yok gibi.

Evet ama arkadaşlar mesekesi Luffy için en önemli şey olmuştur. Bu intikamdan da eskiden verilen sözden de önemlidir. Oda böyle bir şeyi kullanacaktır. Aksi ihtimal yok gibi.
battı balık yan gider misali istediğini kullansın. iki laf eder geçerim. sanki elimde yaptırım gücü var :) Bu seriyi her şeyiyle sevmek zorunda da değilim. Bazı sevmediğim taraflarının olması o kadar da önemli olmaz.

battı balık yan gider misali istediğini kullansın. iki laf eder geçerim. sanki elimde yaptırım gücü var :) Bu seriyi her şeyiyle sevmek zorunda da değilim. Bazı sevmediğim taraflarının olması o kadar da önemli olmaz.
Aynen ama sevssn de sevmesen de bunlaro kabullenip beklentileri ona göre ayarlamak gerekiyor gerçekçi olmayan hayaller kurmak yerine(yanlış anlama sana yönelik değil biraz da genel son cümle)

Aynen ama sevssn de sevmesen de bunlaro kabullenip beklentileri ona göre ayarlamak gerekiyor gerçekçi olmayan hayaller kurmak yerine(yanlış anlama sana yönelik değil biraz da genel son cümle)
Gerçek hayatta depresif bir realist olsam da hayaller ölmez Gutts. Hayaller ölmez :) Alıngan biri değilim. Üsluba dikkat edildiği sürece hakkımda atılıp tutulmasını dert etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık